Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Ja iz sprdnje postavio, cisto da se vidi koliko nam je napad ocajan. Bilo bi zanimljivo kada bi se vratio Majkl, bas me interesuje kako bi reagovali navijaci.
    Ma znam. Trenutno sam pod nabojom, naelektrisan sam. Jednostavno nmg da verujem da posle onako dobre tekme protiv Sitija, odigramo ovako ocajno. Koliko sam samo kukao za krilma na pocetku keta, kukao i kukao, i nikog nismo doveli na toj poziciji, koja je najkriticnija, da jedan momak od 17 godina mora da igra u prvoj. Ja sam ocaran, kako je ovo FSG mogao da dozvoli, ali pre svega kako su mogli da dozvole da puste Kerola, kakav god da je on, napadac je, i da se ne dovede bilo kakva zamena, meni je to sokantno, sokantno kako je poslednji dan roka odradjen.

    Mogu jedino da se nadam kada vidim kako Spursi igraju, mada Dembele rastura kako igra, i kad Adebajor pocne u prvoj, bice oni mnogo bolji. Mi cekamo Sahina, ali mislim, da je on u Borusiji igrao dosta ofanzivnije, mozda gresim. Ali delovao je dosta izgubljeno, odigravao je pas, sve korektno ali kretanje nikakvo. Od njega puno ocekujem, i mislim da on mora napred, nek igra 9-ku umesto Stivija, koji mora na klupu, a Selvi pored Alena, da vidimo kako to ide.

    Borinija ako opet budem video u sledecoj na krilu, gasim tv al' ozbiljno, nerviram se puno kad njega vidim tamo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Sve sto si rekao tako je i nikako drugacije.Mislim da cak i nije tako katastrofalno sto je otisao u Real(mada ni to nije trebao),ali odlazak u Utd mu je ocajan potez,bas me je razocarao
      Dao je on solidan broj golova sa klupe za Real, nije bio los tamo, ali jbg Raul i Ronaldo su bili Bogovi tada.

      Barrios izgleda raskida ugovor sa Kinezima, ne bi bio lose resenje.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Dao je on solidan broj golova sa klupe za Real, nije bio los tamo, ali jbg Raul i Ronaldo su bili Bogovi tada.

        Barrios izgleda raskida ugovor sa Kinezima, ne bi bio lose resenje.
        Barrios najbolje moguce rjesenje u ovom trenutku ako je tako...

        Jeste Real to sto jeste,ali ne ides iz velikog Liverpool-a kad si tamo tata...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Iako je Liverpool lose krenuo, mada realno dobili ste tezak raspored, mislim da bi pobeda protiv United-a sve ispravila! Nadam se da do toga nece doci...

          Comment


          • Total LFC @TheTotalLFC
            Liverpool are set to hold talks with Michael Owen today (ESPN). #LFC
            Pa nije valjda toliko zapelo da se Owen mora vraćat...

            Comment


            • http://www.liverpoolfc.com/news/late...letter-to-fans
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment




              • Xabi i Adam Morgan.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • http://super-sport.org/2012/09/pismo...ma-liverpoola/

                  Prevedeno...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Moze neko reci ukratko kako smo odigrali protiv Arsenala, nisam bio u Srbiji 4 dana pa neznam nikakve informacjie.
                    Inace sam razoracan rezulatatom mnogo sam vise ocekivao, izgleda kad najvise ocekujem dobre partije upravo bude suprotno. Takodje sam razocaran sto nismo doveli Walcota ili Sturridga -.-

                    Comment


                    • Odigrali ste ocajno.Sto rece neko ovdje,pojedini su igrali kao da se prvi put u zivotu vide.Kriminal na svim pozicijama...

                      Comment


                      • Sve si lepo rekao tebra, ono je najgori mec u poslednjih nekoliko meseci sigurno, katastrofalna igra, bezidejna, bez imalo zelje i truda. Dovaljan su dokaz navijaci koji kao da su se vec pomirili sa sudbinom, ranijih godina i kada smo gubili sa kopa se cula pesma "you'll never walk alone", sad nista muk. Zaista ne znam sta da kazem svi su razocarali. Takodje slozio bih se sa tobom Freshko za pojedine igrace tipa Sahin i Borini, zaista ne kapiram Brendana, zasto te igrace ne stavi na njihove prave pozicije, Borinija u centar napada jer je dobar finiser, po mom misljenju totalni promasaj, dalje ne vidjena glupost za Sahina, on covek treba da igra jos ofanzivnije kao u Borusjiji. Ma uzas, ali necu mnogo kriviti ni igrace ali ni trenera, najvece razocarenje bar za mene jeste retardirana uprava kluba, pa hajde poslali smo Kerola u WH, ali kad su ga vec poslali, zasto sad a moroni nisu doveli adekvatno pojacanje u napadu? Ili bar Dempsija da smo doveli, nego se speci slepacki cenkaju kao na pijaci. Ako tako i treba nek puknu i od Sandrlenda nek se uprava strelja smesta.
                        Last edited by Nightbird; 03-09-12, 16:12.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • U21 ekipa odigrala 2-2 protiv City-a, oba gola za nase dao je Amerikanac Marc Pelosi. Nisam gledao jer sam zaboravio, ali citam da je Sama opet sabio u odbrani, Ngoo nastavio sa odlicnim partijama, za City su igrali Sinlair i Barry. Prema ovim likovima sa RAWK-a bili smo bolji, ali je i sudija srao, kazu cist penal nad Ibe-om bio.

                          Za nas je na klupi bio Jerome Sinclair, samo 15 godina ima, strasan talenat.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/transfe...dse-94202.html
                            Last edited by Nightbird; 03-09-12, 16:19.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Ma nema ništa od toga, Drogba je sam rekao da je Chelsea jedini klub za koji bi on igrao u engleskoj ligi.

                              Comment


                              • Sportske.net

                                Ja sam mislio da smo vec rijesili problem postavljanja gluposti u ovoj temi, ljudi nemojte molim vas ta sranja postavljati.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X