Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    ROMA (4-3-3): Lobont; Rosi, Burdisso, Castan, Taddei; Bradley, Tachtsidis, Pjanic; Lopez, Osvaldo, Totti

    Neka neko nabaci kvalitetan stream ako bude imao.
    Imas li klupu brate? Zanima me igra li Bojan ili je on mozda na OI Kad Pjanic i Toti pocnu da vezu

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Onda ga ne bih ni zvao u prvi tim. Ocekujem da manje gresi,i da ne upropasti svaku akciju u kojoj pipne loptu. Stekao sam jako los utisak o njemu protiv Toronta,neka se dokaze. Bio sam i protiv Hendersona cim je potpisao,pa su me neki ovde napadali (a sada ga i sami pljuju).
      Ajbi nije placen 16 miliona niti ima PL iskustva. Dosao u januaru iz Vajkomba koji igra Ligu 1 i tu je dao 1 strasan gol, postavljan vise puta ovde, odigrao par seniorskih utakmica pa je doveden ovde u januaru. Potom izdominirao u18 ligu i neke rezervne meceve i kao nagradu za to dobio poziv na pripreme. Igrace u rezervnom timu sledece sezone a protiv Toronta je bar pokazao muda, pokusavao da probije, da stvori visak. Sad, nije islo ali igra skroz suprotno od Stjuarta Dauninga sto je veliki plus.
      sigpic

      Comment


      • Nemam klupu,ali Bojan nije na OI sto znaci da je na klupi.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Nemam klupu,ali Bojan nije na OI sto znaci da je na klupi.
          Hvala ti brate, valjda ce dobiti sansu u nastavku da vidimo ima li od njega sta ove sezone

          Comment


          • @Joe Cole 10

            http://livefootball.ws/9138-liverpool-roma.html......5min. prije početka tekme izbacit će par kvalitetnih streamova, obično to bude u HD-u.( za SOP ili VCL)

            http://livetv.ru/en/eventinfo/127651_liverpool_roma/ biće i ovdje kvalitetnih linkova od 1000-2000kbps

            Uživaj u majstorijama Miralema

            Comment


            • Subs: : Svedkauskas, Josè Angel, Romagnoli, Florenzi, Marquinho, Lucca, Lamela, Verre, Bojan .
              Evo i klupe Rome.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Miralem ce da pokida, ako se pokaze mozda ga Liverpul i kupi

                Comment


                • Jeste tezak posao navijati za Liverpula. Od najveceg kluba u engleskoj postao uspeh kad udju u Evropu

                  Comment


                  • Au kakva lopta Akve i majstorija JC-a,steta sto nije uslo.Kakva ce tragedija da bude ako Alberto napusti Liverpul
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Kada jednog Dzoa Kola posalju na pozajmicu a dovedu Adama Dauninga i Hendersona za jedno 55 miliona a on bolji od sve trojice zajedno. Koja je to tuga.

                      Comment


                      • Koliko Roma djeluje spremnije, Joe Cole iznenadjujuce dobar, odbrana uzas.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Jeste tezak posao navijati za Liverpula. Od najveceg kluba u engleskoj postao uspeh kad udju u Evropu
                          Cemu ovo?

                          Akve nigde pola sata i onda onaj pas, doktor.

                          Selvi odlican, Rajan dosta dobar po toj desnoj strani, cini se da je veci potencijal od Flanagana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta je primio Sterling sve ti jbm.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Selvi barata loptom bolje nego sto sam ja mislio.

                              Kakav prijem Rahima, macka!

                              Spiring nije za Teleoptik, Karager je za penziju definitivno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobra tekma, definitivno bolja od onih Junajtedovih i one Arsenalove a i kako nece kad igraju normalno a ne bunker na prijateljskoj
                                Roma u pocetku dominirala imala i onu 1 na 1 sansu ali kad se sve sabere meni Liverpul bolji. Par sansi Selvija i majstorija Kola, kako lik ode da proslavi kad ono nije usla
                                Karager je stvarno ocajan, i odbrana nekako mi ne djeluje dobro a Spearinga ja nigdje nisam vidio, i prije mi je bio najmrzi sad jos vise, stvarno ne mogu da vjerujem da u jednom klubu kao Liverpul on igra! Toti na drugoj strani majstor, Osvaldo borben pravo i Miralem imao finih razmjena pasova
                                Al Dzo Kol me je stvarno prijatno iznenadio, izlgleda da bi na kraju moglo i biti nesto od njega sledece sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X