Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retko koji igrac odigra celu utakmicu u istom ritmu, pogotovo u derbiju i kad protivnik juri rezultat... jos je taj protivnik City... a ti igras krilo i prakticno si izolovan, tesko je jednostavno... Poenta je da ono sto je dobro uradio je 10 puta bolje od Downinga, lik je unistio Toure-a, koji je doduse bio van pozicije u Mancinijevoj ludoj formaciji...
    Borini mora na spica, Suarez i kad bi otsao na krilo, ne bi to bilo klasicno krilo, vise bi bio kao second striker, sto on u sustini i jeste...
    sigpic

    Comment


    • Freshko, decko ovde lepo kaze da najvise voli da igra centralnog veznog, gde i jeste najbolji, nemoj ga na ofanzivnog veznog.



      Iako mi nije drago sto debituje protiv Arsenala, jedva cekam da ga vidim u akciji. Valjda ce biti dobar, pa da u Realu sledece sezone pokida.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ma jeste bolje da je Suarez blize golu,ali je Borini suvisan na krilu

        Opet je bolje da Urugvajac ide na krilo jer ce uvijek smisliti barem neko rjesenje,Borini je klasicni finiser,nema on nista drugo da ponudi,nema on nikakve kapacitete za to,nerezonski mi je ovo skroz...
        Ma znam brate, nista mi ne pricaj, momak nema ni pas, ni kontrolu lopte, ni dribling ili potrebnu brzinu za krilne pozicije, jednostavno samo ga gurnes u centar i gol sansa, kao kada je ono promasio protiv Sitija, samo se tad zarotirao sa Luisom, i odma' sansa. Ne shvatam Brendana, ali dobro, igra je tu, i polako napredujemo kada je u pitanju visoka linija sa kojom je Celsi muke imao kod AVB-a.

        Tony, Dauning ide na levog beka, to mu je nova pozicija... Slazem se u potpunosti, zato i kazem da je on u onakvom ritmu i izdrzao do kraja, plus je imao zadatak i da cuva Milnera na defanzivnom planu, a da muci Turea u ofanzivnom. Sto se tice Borinija tu se svi slazemo, Suarez bi mogao da bude SS, da ide vise u centar nego na krilo, pa da se otvori strana za Dzonsona koji je iovako ofanzivan bek, bilo bi sjajno.
        Last edited by Freshman; 29-08-12, 00:10.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Moraju mnogo bolje SG i Suarez,duguju i oni za sada...kao i Mata u Chelsea-u

          Ako dodje Walcott,a tu je i Sahin moglo bi ovo i izaci na dobro za Liverpool jer igra je nesto sto daje razloge za optimizam,dosta dobro ovo izgleda cini mi se...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma znam brate, nista mi ne pricaj, momak nema ni pas, ni kontrolu lopte, ni dribling ili potrebnu brzinu za krilne pozicije, jednostavno samo ga gurnes u centar i gol sansa, kao kada je ono promasio protiv Sitija, samo se tad zarotirao sa Luisom, i odma' sansa. Ne shvatam Brendana, ali dobro, igra je tu, i polako napredujemo kada je u pitanju visoka linija sa kojom je Celsi muke imao kod AVB-a.

            Tony, Dauning ide na levog beka, to mu je nova pozicija... Slazem se u potpunosti, zato i kazem da je on u onakvom ritmu i izdrzao do kraja, plus je imao zadatak i da cuva Milnera na defanzivnom planu, a da muci Turea u ofanzivnom. Sto se tice Borinija tu se svi slazemo, Suarez bi mogao da bude SS, da ide vise u centar nego na krilo, pa da se otvori strana za Dzonsona koji je iovako ofanzivan bek, bilo bi sjajno.
            Ma gde napredujete, pa visoka linije je direktan uzrok 2 od 5 golova, prvo penal koji je Agger napravio a tad je i Skrtel smesno ispao, a sad opet Skrtel pogresio, otisao skroz na stranu, nasao se pod pritiskom i nije se bas snasao. Zajebana je visoka linija, i jos gore je to kretanje od pozadi, preveliki rizik... mislim ne treba samo duvati loptu napred, ali treba imati neke mere, jer ono sto je Chelsea radio prosle godine je bilo suludo, a koliko vidim nije ni Liverpool daleko od toga...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ma gde napredujete, pa visoka linije je direktan uzrok 2 od 5 golova, prvo penal koji je Agger napravio a tad je i Skrtel smesno ispao, a sad opet Skrtel pogresio, otisao skroz na stranu, nasao se pod pritiskom i nije se bas snasao. Zajebana je visoka linija, i jos gore je to kretanje od pozadi, preveliki rizik... mislim ne treba samo duvati loptu napred, ali treba imati neke mere, jer ono sto je Chelsea radio prosle godine je bilo suludo, a koliko vidim nije ni Liverpool daleko od toga...
              Pa videla se neprilagodjenost u mecu protiv WBA, slabije ekipe, gde smo kiksali bas cesto zbog toga. Protiv Sitija prakticno samo ono Skrtelovo povlacenje za dres Maria gde je ispao kao tele bas zato sto je bio visoko od odbrane, a onaj pas zaista ne bi komentarisao. Ipak postoji napredak u odnosu na WBA. Polako, tek su dva meca prosla, jos jedan vec test protiv Arsenala i videcemo gde smo i da li su se prilagodili.

              Duguju Akane debelo, mada se Suarez izvukao sa onim slobodnjakom. Samo da vidim Sahina na terenu, uff...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Arsenalov menadžer Arsene Wenger dao je Theo Walcottu 48 sati da razmisli hoće li potpisati novi petogodišnji ugovor vrijedan 75 tisuća funti tjedno - ili će biti prodan.
                Znači brzo ćemo saznat da li će on doći.

                Comment




                • Not looking good

                  Comment


                  • http://www.nationalturk.com/en/theo-...fer-news-24899
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • "I personally think that we will sign Walcott and Dempsey..

                      Obviously as i mentioned a while ago Walcott was a target..

                      I cant tell you what Walcott is thinking but i do know the club want him..

                      Cheers

                      Macca
                      Naš Macca

                      Comment


                      • Liverpool only paid £1.6m for Sahin and have first refusal on him if Madrid decide to sell. #LFC
                        Toliko o ogromnom obestecenju za pozajmicu.

                        Inace Macca i Anfield Mole se pokazase kao najpouzdaniji izvori ovog ljeta.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Toliko o ogromnom obestecenju za pozajmicu.

                            Inace Macca i Anfield Mole se pokazase kao najpouzdaniji izvori ovog ljeta.
                            Nek' su popljuvali Rodgersa i Liverpool za obeštećenje od 5-8 miliona.

                            Evo i dalje se aktivno spominju Walcott, Dempsey, Huntelaar, Afellay, kao moguća pojačanja, ima tu i Sturidge, ali smo davno ustanovili da ga Chelsea neće pustiti zbog toga i jeste cijena od 25m. Na kraju ćemo vjerovatno dovesti Dempseya koji se nama povezuje od kako se Premieship završio pa sve do sada, te Afellaya ili Walcotta. Bit će burno do kraja prijelaznog roka, ne bi me čudilo da opet neko dođe u 5 do 12...
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Gary Jacob iz Timesa kaže da su vlasnici Liverpoola dali još novca Rodgersu za pojačanja.

                              -Sa druge strane, Spearing blizu prelaska u Bolton, Adam u Stoke, Cole u QPR, Downing u Sunderland.

                              -Liverpool pokusava prodati nogometase kako bi ponudio 100.000 placu Theu Wallcottu.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                                #Lucas out for a few months oh dear
                                Sranje...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X