Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • 1:20
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Majstorski je ovo zabio,kazem ti samo ako ga usmjere,igracina ce biti
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Stvarno majstorski gol. Kada bi i prvi tim bio ovako efikasan... smrc


        edit:

        Allen has agreed personal terms with #LFC. Won't sign until Swansea, who have agreed to sell him, find a replacement.

        [via @JohnFogartyIrl]
        Last edited by Liverpool FC; 19-07-12, 19:38.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • TalkSport: Liverpool alerted as Afellay considers future.

          Liverpool and Arsenal target Ibrahim Afellay is considering his future after Barcelona manager Tito Vilanova informed the winger he would have a peripheral role at the Nou Camp next season, according to Spanish newspaper El Mundo Deportivo.
          Može Afellay, može. Do nekih 10 miliona, sasvim pristojna cijena za ovakvog igrača. Izgleda da smo blizu i konačnom dogovoru o prelasku Allena u Liverpool, samo se čeka da Swansea nađe zamjenu za njega.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            ....


            U20 ekipa pobijedila sastav SAD U20 sa 4-2. Medju strijelcima je bio i Armin Hodzic, momak koji se bori za ugovor, prvi put danas cujem za njega. Bosanci znate li sta vise o njemu? Merline, JC?
            Golove su jos dali Toni Silva, Michael Ngoo i Marc Pelosi.
            Sve ti je receno,ja kao navijac Sarajeva moram priznati da je deck ogroman talenat

            Izgleda da protiv Toronto-a niko nece igrati vise od poluvremena.Nadam se da ce Sterling se nametnuti na ovim pripremama
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ara je strasan talenat,mnogo timova je njega trazilo Mamic prije par godina,bice strasan igrac

              Comment


              • Sumnjivo je to za Alena, nije bas pouzdan izvor, ali ako je kojim slucajem istina, ekstra, mlad talentovan momak u vezi, vrlo kreativan, i tehnicki nadaren i potkovan igrac, skoro ceo skillset ima. Ne bi smeli da damo vise od 10m.

                Afelaja traze svi zivi, mozemo ga ugrabiti i bilo bi odlicno, posto cena transfera ne bi prelazila 7m... Ako Brendan uspe da dovede jos ovu dvojicu, moram mu skinuti kapu, tri igraca za 27m evra(otprilike)... E onda bi bio zadovoljan sa jos jednim bas klasnim igracem, pljunemo jedno 20m i da zavrsimo ovaj transfer rok.

                Kad bi sve bilo tako idealno.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Sumnjivo je to za Alena, nije bas pouzdan izvor, ali ako je kojim slucajem istina, ekstra, mlad talentovan momak u vezi, vrlo kreativan, i tehnicki nadaren i potkovan igrac, skoro ceo skillset ima. Ne bi smeli da damo vise od 10m.

                  Afelaja traze svi zivi, mozemo ga ugrabiti i bilo bi odlicno, posto cena transfera ne bi prelazila 7m... Ako Brendan uspe da dovede jos ovu dvojicu, moram mu skinuti kapu, tri igraca za 27m evra(otprilike)... E onda bi bio zadovoljan sa jos jednim bas klasnim igracem, pljunemo jedno 20m i da zavrsimo ovaj transfer rok.

                  Kad bi sve bilo tako idealno.
                  brate budi prezadovoljan i sa Afelajom i Alenom, ne treba ocekivati sad neku ekstra klasu za 20 milki to sto kazes. A meni je Afelaj super, smijesno mi je da je on 7 milki a jedan Sigurdson koji se jos nije afirmisao 10.

                  Comment


                  • Pete O'Rourke
                    Sky Sports understands Liverpool are closing in on the signing of Swansea City midfielder Joe Allen.
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • 15m, dosta para ste dali.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Nije jos nista zvanicno, nadam se da ce cifra biti manja, Swansea zeli 15m, moze to da se spusti jos...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by chicharito14 View Post
                          brate budi prezadovoljan i sa Afelajom i Alenom, ne treba ocekivati sad neku ekstra klasu za 20 milki to sto kazes. A meni je Afelaj super, smijesno mi je da je on 7 milki a jedan Sigurdson koji se jos nije afirmisao 10.
                          Ja ne ocekujem ekstra klasu ili WC igraca, ocekujem da pljunemo za igraca 20m koji vredi te pare, kao npr Ramirez. Afelaj se manje vise povezuje sa nama, ali mi ni ponudu nismo poslali, samo interes postoji, kao i kod Dempsija, i licno mislim da ce zavrsiti ili u Arsenalu ili u Bundesu gde se gomila timova interesuje za njega. Uostalom Afelaj kosta toliko jer Barsa toliko i trazi, a igracu se znatno umanjuje cena kada je od stakla, kao Marin npr, koga je Werder pre par godina cenio na 20m, pa su ga prodali za tako rec' sicu. Zato sam i rekao na kraju, kad bi sve bilo idealno, uz smajli...

                          Nismo jos uzeli Alena, ne mora da znaci da je 15m...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Igramo sa Renovom ili Gomelom u 3. rundi, verovatno Gomel posto ne verujem da Makedonci tamo mogu da nadoknade 0:2 i probiju Beloruski bunker.

                            Prvu igramo tamo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nek Brendan pusti Sterlinga da se igra sa Belorusima...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ovo treba nabiti i resiti sva pitanja u prvom mecu.
                                Alen bi bio dobro pojacanje,mada ne verujem da ce ga Svonsi dati ispod 12 m.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X