Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sad objektivno prosudjuj da li imate najjaci vezni u ligi
    Momak nije rekao najjaci, vec jedan od najjacih... I zaboravio si Hendersona u nasem timu... I ako nesto mrzim, to su onda ova poredjenja..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • realno Chelsea ima najbolji vezni red trenutno, al kada se Wilshere vrne i dovedemo M'villu kidacemo se ... :P

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Momak nije rekao najjaci, vec jedan od najjacih... I zaboravio si Hendersona u nasem timu... I ako nesto mrzim, to su onda ova poredjenja..
        Dobro ja se zado malo ahahah

        al uglavnom zasmetalo mi je to sto je rekao bez nekog pravog argumenta.. imate dobar vezni al nek vam se dvojica povrijede(gerrard, lucas) nema vas nigdje
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Dobro ja se zado malo ahahah

          al uglavnom zasmetalo mi je to sto je rekao bez nekog pravog argumenta.. imate dobar vezni al nek vam se dvojica povrijede(gerrard, lucas) nema vas nigdje
          Igrace Allen,Shelvey (obojica su odlicno odigrali protiv Sitija) i Sahin, vezni red i dalje odlican po meni.

          Comment


          • Pa dobro, realno ako se vama povrede dvojica i vi ste isto u problemu... Ja ovde vidim samo Siti kao ekipu koja ima kompletan vezni red, i Celsi. To je to...

            A evo odgovorio ti je Scouser, sada se moze bez Stivija i Lukasa, upravo zbog Alena i Lukasa.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa dobro, realno ako se vama povrede dvojica i vi ste isto u problemu... Ja ovde vidim samo Siti kao ekipu koja ima kompletan vezni red, i Celsi. To je to...
              Vec su povrijedjena trojica

              Spoiler
              Wilshire, Rosicky, Frimpong
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Vec su povrijedjena trojica

                Spoiler
                Wilshire, Rosicky, Frimpong
                A sem Vilsira, ovi nisu toliko bitni... Rozicki je ceo svoj zivot povredjen, ne treba na njega ozbiljno racunati vise. Ali kada se vama vrati taj momak, to ce biti zaista strasno, u slucaju da dodje M'Vila, vec zamisljam vezni red Wilshere, Cazorla i Yann, au to je vec a whole another story. Ali sacekacemo da vidimo hoce li se dovesti Yann, i u kakvoj ce formi biti Wilshere.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kad smo već kod povreda šta je sa Lukasa, koliko će biti odsutan?

                  I u slučaju povrede Gerrarda (daj Bože da ga zaobiđu) imamo adekvatnu zamjenu na njegovoj poziciji, također sada i za Lukasa imamo, tu su Allen, Sahin, Shelvey. To i ne bi trebao sada biti toliki problem, jer valjda nismo takvi baksuzi da će nam se više igrača sa jedne pozicije povrijediti.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Rosicky prekucao ligu prosle sezone od februara plus je odigro strasno europsko i njegovo iskustvo je strasno stoga treba i on
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Kad smo već kod povreda šta je sa Lukasa, koliko će biti odsutan?
                      Ne zna se jos nista, drzao se za butinu, tako da nije obnovio proslogodisnju povredu kolena, sto je jako dobro. Mislim da nije nista strasno, mozda bude spreman vec za mec sa Topdzijama.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nas vezni red je 3. u ligi iza Sitijevog i Celsijevog.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Nas vezni red je 3. u ligi iza Sitijevog i Celsijevog.
                          Nemoj sad i ti leba ti zapocinjati...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Nemoj sad i ti leba ti zapocinjati...
                            hahahahhah .. Mada uz Sahina.. nije daleko..

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ne zna se jos nista, drzao se za butinu, tako da nije obnovio proslogodisnju povredu kolena, sto je jako dobro. Mislim da nije nista strasno, mozda bude spreman vec za mec sa Topdzijama.
                              Dobro je onda, vjerovatno nije teža povreda u pitanju, a i ne mora biti spreman za Arsenal ne rizikovati da se to iskomplikuje kada već imamo zamjenu za njega. Kakva će sada samo biti konkurencija u našem veznom redu... Mislim da bi sada bilo dobro prodati Hendersona kome da uzmemo nešto novca jer vjerujem da je i BR i on svjestan da za njega ovdje mjesta neće biti, a jedino ako želi da igra u Kupovima te Evropa ligi onda uredu.

                              PS.
                              Ma to poređenje je glupo skroz, naravno da imamo jedan od boljih veznih redova, no ako nam ne donese rezultate džaba nam sve to. Valjda se Rodgers potrudi pa nam spremi još jedno iznenađenje do kraja prijelaznog roka u vidu nekog provjerenog napadača jer tu nam najviše škripi.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Dobro je onda, vjerovatno nije teža povreda u pitanju, a i ne mora biti spreman za Arsenal ne rizikovati da se to iskomplikuje kada već imamo zamjenu za njega. Kakva će sada samo biti konkurencija u našem veznom redu... Mislim da bi sada bilo dobro prodati Hendersona kome da uzmemo nešto novca jer vjerujem da je i BR i on svjestan da za njega ovdje mjesta neće biti, a jedino ako želi da igra u Kupovima te Evropa ligi onda uredu.

                                PS.
                                Ma to poređenje je glupo skroz, naravno da imamo jedan od boljih veznih redova, no ako nam ne donese rezultate džaba nam sve to. Valjda se Rodgers potrudi pa nam spremi još jedno iznenađenje do kraja prijelaznog roka u vidu nekog provjerenog napadača jer tu nam najviše škripi.
                                Meni je ovo super odradjen prelazni rok, ja ne bi vise ni jednog napadaca samo bi uzeo De Jonga iz Sitija, da igra ove "manje vazne utakmice" jer ono je pit bull i valjao bi nam.

                                Comment

                                Working...
                                X