Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda bi bila haos, ludilo, slavlje, kao da smo titulu uzeli, ali skoro pa nemoguca misija, ima Tevez da unisti Karagera.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa bilo bi to fenomenalno i za i igrace i za njihovo samopouzdanje, kao i podstrek za nastavak teske sezone u pohodu na ligu sampiona..
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pobeda bi bila haos, ludilo, slavlje, kao da smo titulu uzeli, ali skoro pa nemoguca misija, ima Tevez da unisti Karagera.
        Pa ako je debil da mu igra Karager onda i treba da nas Tevez unisti.

        Comment




        • http://www1.skysports.com/football/news/11669/8019394/
          http://www.caughtoffside.com/2012/08...clint-dempsey/

          Eto opet počinje priča za Dempseya.

          "Idi tamo, uživaćeš. Navijači su sjajni i brinuće o tebi i volit će te". Takve stvari. Rekao mi je da je Enfild najbolji stadion na svijetu. Alonso je osvojio dosta trofeja ovdje i nadam se da ću i ja"
          Koji je car ovaj Xabi...
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ne znam sta ocekivati danas,predvidjam katastrofu,ali nadam se da gresim
            Mozda bolje Coates da igra pre Karagera.

            Dakle
            Reina,Dzonson,Skrtel,Koates ,Enrike,Lukas,Alen,Dzeri,Asaidi (Sterling),Kerol (Borini),Suarez.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Samo polako momci moramo da vjerujemo i u Dauninga. Zamislite danas Dauning gol i asistenciju

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Samo polako momci moramo da vjerujemo i u Dauninga. Zamislite danas Dauning gol i asistenciju

                Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                  Samo polako momci moramo da vjerujemo i u Dauninga. Zamislite danas Dauning gol i asistenciju
                  To se nece desiti jer nece igrati. Izgleda da Sterling krece,a Assaidi na klupi. Downing nigde
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                    Just been told Sterling starts.

                    dom_campbell
                    Sterling to start against Man City. Massive game for the youngster.
                    Ovo mi se sviđa, to smo čekali. Sterling u prvoj, Assaidi na klupi, Downing na tribinama. Nisam mnogo vjerovao da bi Sterling mogao dobiti priliku u jednoj ovakvoj utakmici, ali očigledno da mu Rodgers vjeruje i da mu je onom odličnom partijom protiv Heartsa pokazao koliko zna i umije.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • The Reds team in full is: Reina, Kelly, Coates, Skrtel, Johnson, Lucas, Gerrard, Allen, Sterling, Borini, Suarez. Subs: Jones, Enrique, Carroll, Henderson, Carragher, Shelvey, Downing.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Ipak se opametio Rodzers pa je ostavio Dauninga i Karagera na klupi Koates moze imati problema sa Tevezom,Nasrijem i Silvom jer su dosta nizi od njega,ali jbg kad boljeg nemate.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Ipak se opametio Rodzers pa je ostavio Dauninga i Karagera na klupi Koates moze imati problema sa Tevezom,Nasrijem i Silvom jer su dosta nizi od njega,ali jbg kad boljeg nemate.
                          Upravo to, boljeg trenutno nemamo na raspolaganju. Odlična stvar što će Sterling početi, a eto Assaidija nema ni na klupi. Uzdanica su mi Sterling i Suarez da bi mogli prelomiti ovu utakmicu i napraviti nešto više. Sva sreća pa im nema Aguera, to bi već bio ogroman problem za našu odbranu bez Aggera.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Da li će Assaidi moći igrati ?

                            Comment




                            • ;)

                              Fina slika, vidi se da našu legendu poštuju u cijeloj Engleskoj.

                              Svi golovi sa današnje utakmice:

                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Igrali smo sjajno,Sterling fantastican,Suarez dobar,ceo vezni red isto vrlo dobar,odbrana solidna,jedini koji je po meni razocarao je Borini.
                                Reina,enrique,agger,skrtel,johnson,allen,sahin,ger rard,sterling,suarez,assaidi (po meni najbolja postava).
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X