Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno, nikad nisam ni shvatao sta ce Sahin kod vas, kad vi imate vec Artetu, Cazorlu i Vilsira pa i kada se ovaj nadam se vrati uspesno na teren. A zaboravih i Rozickog da navedem. Vama je potreban M'Vila/Capoue kao lebac, i ako kojim slucajem ne nabavite jednog od ove dvojice, bojim se da ce biti vrlo zajebano po vas tu na sredini. Song je koliko toliko i drzao sredinu kada je u pitanju odbrana, ali i on je bio haotican kada krene napred.

    Neki misle da je tezi ali zaboravljaju cinjenicu da ce cela sezona biti teska i da nama jace ekipe nista ne predstavljaju problem, koliko ove male ekipe koje moramo poceti dobijati ako ocemo u top4.

    Niko ne ocekuje uspeh, ali se svi nadamo, to nam je jedino preostalo, kao i svi navijaci koji se nadaju necemu.

    Evo Times najavljuje da se interesujemo za Volkota opet, kazu momak nece da produzi ugovor jer mu AFC ne da 100k funti nedeljno, sto je smesno mnogo za njega.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Football Agent ‏@FootballAgent49
      Brendan Rodgers is still desperate to 1 more pacy player to his squad. Moves for Walcott/Sturridge will happen very soon
      Ocekivano, ako cu vec da biram, Staridz...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • I ja bih izabrao Staridza.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Staridz obavezno vec sam rekao. Naravno ako moze. Legao bi nam savrseno. Asaidi-Suarez-Staridz pa bilo bi full, jos Sahin Alen Lukas .. Pa mozemo do 4. mesta, realno!

          Comment


          • Gerrard?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Gerrard?
              Ma koji Gerrard? On jeste legenda kluba ali nije u formi i ne znam sto ga gurati u prvu? Bolji su trenutno svi od njega u ovoj formaciji i Alen i Sahin i Lukas

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Ma koji Gerrard? On jeste legenda kluba ali nije u formi i ne znam sto ga gurati u prvu? Bolji su trenutno svi od njega u ovoj formaciji i Alen i Sahin i Lukas
                Moras imati iskusnog igraca u tim bar na jednoj poziciji, ako nemas, tim je osudjen na propast jer pocnu te umisljene zvijezde da luduju po terenu i nema ko da ih smiri. Dzerard mora da igra i nema sanse da ga neko pomjeri sa pozicije ma koliko taj igrac bio bolji od njega. Jos je to igrac sa reputacijom i kod sudija i svi ga postuju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Moras imati iskusnog igraca u tim bar na jednoj poziciji, ako nemas, tim je osudjen na propast jer pocnu te umisljene zvijezde da luduju po terenu i nema ko da ih smiri. Dzerard mora da igra i nema sanse da ga neko pomjeri sa pozicije ma koliko taj igrac bio bolji od njega. Jos je to igrac sa reputacijom i kod sudija i svi ga postuju.
                  Ne kazem ja da nece igrati. Ja kazem da meni ne bi video terena dok ne udje u formu. Izvini molim te on jeste legenda a to ne znaci da mu je zagarantovano mesto. Gigs je u boljoj formi od Dzerarda 100%.. Lampard je pravi primer vodje! Ne kazem da je Dzerard los, ali TRENUTNO nije u formi. I ne treba zbog njega tim da ispasta, kao ni zbog Karagera.
                  Last edited by Cassius Clay; 25-08-12, 00:41.

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.com/news/late...ree-sahin-deal

                    Ako neko nije vjerovao i ako je čekao zvaničnu potvrdu eto je.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ocekivano, ako cu vec da biram, Staridz...
                      Slobodno vi uzmite Walcotta, pa onda da mi probamo Jesusa Navasa.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Oce li Sahin igrati protiv City-a ?

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Oce li Sahin igrati protiv City-a ?
                          Mislim da neće igrati jer je za to trebao biti prijavljen jučer do 13:00.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Mislim da neće igrati jer je za to trebao biti prijavljen jučer do 13:00.
                            Ma dobro utakmica - dve manje vise, setite se pocetka Spursa prosle godine, pukli su prve 2-3 tekme od Sitija,Junajteda...AKo cemo vec da gubimo bolje onda od Sitija ..A ko kaze,mozda i pobedimo.

                            Comment


                            • Velika senzacija: Edin Džeko ide u Liverpool!

                              hahahahahaha

                              http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti...de-u-liverpool

                              Comment


                              • Originally posted by EBSCO View Post
                                Velika senzacija: Edin Džeko ide u Liverpool!

                                hahahahahaha

                                http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti...de-u-liverpool
                                Uplasi me!

                                Comment

                                Working...
                                X