Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako dodje Lallana, lagano preko 20m, pazi sta sam ti rekao, ali me prvi put boli uvo iskreno.
    Cak Oliver Kay prica da Liverpool nece imati problema sa budzetom i da ce biti vise ciljanih igraca od 20+ miliona. Sto znaci da dolazak Lallane, ne iskljucuje dolazak Konoplyanke, koji ako dodje, docice za jos manju cenu od one predvidjene.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • BR će maestralno iskoristiti Lalanu i lako će da klikne u sistem. Takođe, pametan potez Lalane da bira Liverpul pre Junajteda i Čelsija, više minutaže i manja konkurencija za poziciju. Disciplinovan i inteligentan igrač, uklopio bi se i u 4-3-3 i u vrh dijamanta, a nema frke ni za 3-5-2 i 4-5-1. Možda i Kutinjo vrati formu iz prošlogodišnje polusezone zbog konkurencije. Kutinjov postotak dodavanja jeste bio slab(iji) zbog više direktnih pokušaja završnog pasa, sećam se neke analize pred kraj prethodne sezone.

      Comment


      • Sta bi sa Mvilom? Mislim da je on jedan od retkih jeftinih kocki danas koje mogu da se ispostave odlicnom kupovinom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Sta bi sa Mvilom? Mislim da je on jedan od retkih jeftinih kocki danas koje mogu da se ispostave odlicnom kupovinom.
          Ako ga BR zeli, nas je bez problema.
          sigpic

          Comment


          • Kad bi Coentraa doveli bilo bi fenomenalno. Pričate samo o napadu, ok, ali po meni smo u vezi slabi. Fali još jedan zadnji vezni, i još par pozicija rupe, desni bek. Meni ovaj sastav deluje skromno za 2 takmičenja kao što su LŠ i PL.

            Slušam 2 godine o Mvili

            Comment


            • Mislim da je bilo zaista ponude ove zime, ali pozajmica za M'Vilu, medjutim Rubin je hteo samo prodaju jer su oni u finansijskom kolapsu kako sam cuo.
              Levi bek je prioritet koliko ja znam, stoper manje vise, a desno, samo zavisi od Glena hoce li prihvatiti pay cut, a ionako igra ocajno.
              U svim delovima treba po jedno pojacanje, dubina treba, prvi tim i ne treba mnogo da se dira, ako uopste.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Što ne bi uvaljali Borinija nekome i doveli Immobile-a. Nešto se plašim kada se kupuju igrači sa ostrva Suso dogodine treba da zaigra polako, malo kup, malo prvenstvo, pa ako se pokaže. Za ovaj prelazni rok treba dosta novca ako želimo da igramo konstantno LŠ. Mislim se ako Konopljanka i Mvila budu najzvučnija pojačanja, da će biti teško...

                Comment


                • Zato sto je Borini back up spic ozbiljnom klubu, a Imobile daleko vise od toga. Pa nece valjda on biti na klupi i da ceka minute, covek kojeg merka Klop da bude prvi napadac Dortmunda.

                  Ma ovom Liverpoolu uopste ne treba puno, da bi bio konkurentan sledece sezone u svim takmicenjima. Sistem je tu, Brendan je tu, ja ne brinem uopste.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Leon Osman :"Mi smo
                    profesionalci, to je velika utakmica
                    na Goodisonu i želimo uživati u
                    njoj i pobjediti. City je
                    vjerovatno trenutno favorit za
                    titulu, no na nama je da ih
                    zaustavimo."

                    Comment


                    • Ajmo komsije, svim srcem uz Everton

                      Comment


                      • Klasično zamazivanje očiju, koliko god se mi nadali to će biti jedna "revijalna" utakmica, nažalost. Teško će biti za očekivati da Arsenela može prosuti 4 boda prednosti, tako da bi Everton protiv Cityja doslovno mogao biti demotivisan. Puno više nade polažem u timove iz donjeg dijela tabele - WH i AV. WH ima par bivših igrača Liverpoola kojima vjerujem neće biti nimalo svejedno da olako prepuste bodove Cityju + mogu odigrati sjajnu defanzivu (bunker) koji je tako teško probiti. I sami smo se mnogo napatili za 3 boda protiv njih. A da se nadam u ljutog gradskog rivala je barem za mene potpuna besmislica...
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Uveren sam da u rivalitetu grada Liverpula ne postoji mržnja koja bi rezultirala "puštanjem" bodova od strane karamela.....
                          Po meni, Sitiju nimalo neće biti lako, pošto Everton opet može igrati rasterećeno, kao što su igrali zaključno sa onom pobedom protiv Arsenala, dok su lovili iste, igrali su odlično, i mislim da se do tad niko nije naigrao na Gudisonu.
                          I Liverpul ima sličan problem, pošto igra protiv ekipa, koji nemaju ama baš ikakvih ambicija i problema, što može biti mač sa dve oštrice.
                          Sa bodom protiv Murinja, mislim da bi sve bilo rešeno, ali ne treba šefu ništa zameriti, jednostavno nije hteo protiv sebe...., luda je bila cela sezona, pa ne bi valjalo da i kraj bude drugačiji.
                          Last edited by somborac; 30-04-14, 14:09.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Uveren sam da u rivalitetu grada Liverpula ne postoji mržnja koja bi rezultirala "puštanjem" bodova od strane karamela.....
                            Po meni, Sitiju nimalo neće biti lako, pošto Everton opet može igrati rasterećeno, kao što su igrali zaključno sa onom pobedom protiv Arsenala, dok su lovili iste, igrali su odlično, i mislim da se do tad niko nije naigrao na Gudisonu.
                            I Liverpul ima sličan problem, pošto igra protiv ekipa, koji nemaju ama baš ikakvih ambicija i problema, što može biti mač sa dve oštrice.
                            Sa bodom protiv Murinja, mislim da bi sve bilo rešeno, ali ne treba šefu ništa zameriti, jednostavno nije hteo protiv sebe...., luda je bila cela sezona, pa ne bi valjalo da i kraj bude drugačiji.
                            Neizmjerno bih volio da si u pravu i da ću te citirati sa osmijehom na licu, ali jako teško. Bilo je i ranije slučajeva kada su čak i navijači "umiješali svoje prste" raznim prijetnjama, a iskren da budem sa obzirom na veličinu ovog rivalstva ne bi me iznenadilo takvo nešto i u ovom slučaju.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • "Liverpool može biti siguran da će Goodison biti najteže gostovanje koje će Man City imati ove sezone, to je sigurno.Nama treba bod za kvalifikacije za Europsku ligu, a želimo 6 u zadnje 2 utakmice jer je borba za Ligu prvaka još otvorena, to nam je od vitalne važnosti".

                              Martinez

                              Comment


                              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                "Liverpool može biti siguran da će Goodison biti najteže gostovanje koje će Man City imati ove sezone, to je sigurno.Nama treba bod za kvalifikacije za Europsku ligu, a želimo 6 u zadnje 2 utakmice jer je borba za Ligu prvaka još otvorena, to nam je od vitalne važnosti".

                                Martinez
                                iskreno ovo moze da bude ono kao revijalna izjava,tipa ne gledamo nikog samo nas..ali mislim da nece everton tako lako pustiti city YNWA
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X