Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Bosh je zdrobio tastaturu garant zbog Adama.
    Ako ne ode onda cu da je zdrobim, u zivotu nisam ovako mrzio nekog igraca Liverpula, nenormalno spor, odbranu igra na nivou cetvorogodisnje djevojcice, ako ne moze da zaustavi protivnickog igraca onda ga obavezno skrlja, umalo nesrecnog Bejla da posalje na godisnji, samo ledja da mu vidim, a bice bas tesko otjerati ga, njega boli kurac ima dobru platu, a grijanje klupe ili mjesta na tribinama mu nece tesko pasti.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Ako ne ode onda cu da je zdrobim, u zivotu nisam ovako mrzio nekog igraca Liverpula, nenormalno spor, odbranu igra na nivou cetvorogodisnje djevojcice, ako ne moze da zaustavi protivnickog igraca onda ga obavezno skrlja, umalo nesrecnog Bejla da posalje na godisnji, samo ledja da mu vidim, a bice bas tesko otjerati ga, njega boli kurac ima dobru platu, a grijanje klupe ili mjesta na tribinama mu nece tesko pasti.
      Volio bih da sto prije ode jer ne daj Boze da Edena povrijedi, to mu ne bih za zivota oprostio.

      Tesko je otjerati takve stetocine, to je istina.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Volio bih da sto prije ode jer ne daj Boze da Edena povrijedi, to mu ne bih za zivota oprostio.

        Tesko je otjerati takve stetocine, to je istina.
        Savren igrac za Stoke, krljac, voli duge lopte, jos samo da brat Pulis posalje ponudu i njihov je.

        Inace:

        LFC have also contacted Suso's agent regarding a new long term contract. [ via LFCGlobe ]
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Kad bi Isca doveli to bi bio dream come true! Verujte mi. Lik je sjajan. Bolji je od svih nasih na toj poziciji.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ma oterati obojicu sto se mene tice... Adam nije vise ni za onu stvar, a Kol se povredio.....opet... Dvaput u zadnjih dve nedelje, nece biti od nikakve koristi.

            Ma treba prodati to Merline, Kol ostaje, a za Spiringa i Adama ako se cudo desi mozemo 8m max da uzmemo, mada Adama cemo morati govnjavom motkom terati, a Spiring mozda ode i na pozajmicu pa ne dobijemo ni dinar. I opet necemo imati dovoljno za Isca, zato ja i ne verujem nesto u taj deal. Dao bi ja za momka i 20m ako treba, samo da ne uzmemo jbenog Dauninga 2.0 sa boljim sutem.

            Rory je sve lepo objasnio, ako ode i Kerol, morate shvatiti da se onda i napadac treba traziti, i ko zna sta od Borinija treba ocekivati, i ko zna oce li Suarez popraviti realizaciju. Necu da baksuziram, ali mi ako i ove ne izborimo LS koja deluje kao najnemogucija misija ikada, oticice igraci, vazni igrac, najbolji igraci, nece oni cekati celu vecnost.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • http://www.guardian.co.uk/football/2...?newsfeed=true

              Ipak se necemo zaliti zbog crvenog, nek' nam je Bog u pomoci sa Carragherom u odbrani, ja se jos uvijek nadam da bi Kelly mogao na stopera, Coates mi je sumnjiv mnogo, Carragher je zreo za invalidsku penziju, Kelly je najbolje resenje trenutno.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Hoce li Enrique biti spreman za City ? I onda sto kaze C-Bosh Kelly-a na stopera.

                Comment




                • Što se Downing crveni kao i uvijek kada je u pitanju statistika i poređenje sa drugim igračima.

                  http://www.liverpoolfc.com/news/late...ussama-assaidi

                  Spoiler
                  Iako je prepoznat zbog lukavstva u igri i zbog dobrog služenja loptom, on je igrač koji daje sve od sebe za ekipu, što je karakteristika mnogih igrača koji odrastu u Nizozemskoj školi. Jednom prilikom je izbornik Maroka objasnio sljedećom rečenicom Adelu Taarabtu zašto ga nije pozvao u reprezentaciju: "Gledaj Assaidija pa ćeš vidjeti zašto nisi pozvan."

                  Njegove karakteristike u FIFI 12 su sljedeće: 91/100 za akceleraciju (ubrzanje), 90/100 za agilnost (pokretnost, živost), 86/100 za driblanje. Ako je vjerovati FIFI, igrač mora poraditi na uklizavanju, ocjena za to je 24/100
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                    Nuri Şahin's agent is at the Bernabeu negotiating the exit. Real Madrid still want him to join Liverpool. [Marca]
                    Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                    The Guardian confirm that Arsenal have not agreed a deal for Nuri Şahin yet. I still think there's a chance he could come to Liverpool.
                    Nada umire zadnja

                    Comment


                    • Troll Hunter ‏@hunter_troll
                      Interest in Dempsey is quickly fading away. #ffc still looking too much..#Lfc


                      Konacno dobra vest...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • To za sahina je gotovo. Izvori od povjerenja za arsenal su potvrdili. Cak je i slika sa slikanja procurila ali je mozda fotosop . Tesko sad da liverpool ukrade transfer
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Slika je fotosop...

                          Bosh, si gledao ove mladje danas ?? Kazu po twitteru da je Sama pokidao... Moze da izraste u zverinu od stopera..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                            As said earlier FSG has given a extra 10m to be used in transfers and whatever we can get in sales #lfc
                            Ovo je dovoljno za krilo, nadam se Isco. Ako ode Kerol, a izgleda da svi ocekuju da ce on otici, plus Adam i Spiring, mozemo uzeti dobru kintu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Slika je fotosop...

                              Bosh, si gledao ove mladje danas ?? Kazu po twitteru da je Sama pokidao... Moze da izraste u zverinu od stopera..
                              Ma ne znam da li se može reći da je iko pokidao. Ono što je bilo više nego očigledno da je Pacheco katastrofalan bio, izgleda da mu nije dobro palo to što ga ne računaju za prvi tim pa jučer igra kao da je u svojoj mahali, promašio sve što se moglo promašiti, izgubi loptu i stane neće da trči.



                              Tony Barrett i Rodgers, jedan od naših najpouzdanijih izvora.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Slika je fotosop...

                                Bosh, si gledao ove mladje danas ?? Kazu po twitteru da je Sama pokidao... Moze da izraste u zverinu od stopera..
                                Dobar je bio Sama, siguran juce, rutinski je zaustavljao protivnicke spiceve, a i na pripremama u Americi Sama je po meni bio jedan od boljih defanzivaca, on i Wisdom su odlican tandem.


                                Merline kakva je to slika? Meni se ne vidi nista


                                @Scouser Enrique je dobio neki udarac na treningu, trebao bi da bude spreman za City.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X