Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ja tebe ne teram da se slazes s tim sto ja napisem, to je iskljucivo moje vidjenje stvari i ne mora uopste da bude tacno.
    Ili zelis da mislim isto kao ti, i da samo idem posle tvog posta i aminujem. Forum i postoji da bi se razlicita misljenja suceljavala, a ne da bi svi mislili isto.
    Ne znam za sta tacno kazes bez argumenata, verovatno ovo vezano za Klajna? Ili mislis na sve postove koje sam napisao ikada. [emoji3]



    Mislis kao o top4 teoriji, da nama ne treba top4 da ne bi dovodili top igrace?
    Ili koje ja to procene dajem, ili koje to procene ostali forumasi ne daju, ili misljenja koja isto ne daju zato sto nisu osvojili nesto...

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Већина овде мисли другачије и напише оно што мисли, с некаквим образложењем. Ти си написао да је Клајн био лошији бек од Милнера и ниси дао 1 разлог зашто мислиш да је тако.
    И тако за све ствари.

    Не о топ4, него када предвиђаш некоме нешто. Нисам прокоментарисао зато што грешиш, јер сви ми грешимо често, него и поред грешака које су честе ти следећи пост напишеш као да си претходни погодио.

    Уосталом, који курац ја овде причам и коментаришем, твоје је право да пишеш шта год пожелиш док је у складу с правилима, него ето, јуче ми дошло да прокоментаришем пошто си написао да је Клајн био гори од Милнера. Уживај

    Comment


    • Mogu da nadjem tvojih postova koliko hoces, u kome napises misljenje bez argumenta.

      Sta zelis da ti analiziram svaku utakmicu posebno iz prosle sezone, da bi ti dao argument zasto je po meni Milner bio bolji od Klajna. Jednostavno bio je bolji PO MENI u svim segmentima ofanzivno/defanzivno.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ок, не треба да почињемо бесмислену расправу сада, рекао сам шта сам имао. Вероватно сам погрешио што сам писао на првом месту.

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Trenira u fulu već par dana, Klop je izjavio da dobro izgleda na treninzima......
          Salah-Staridz-Firmino?

          Ili možda...

          Gini-Hendo-Milner
          Firmino
          Staridz-Salah/Origi/Solanke
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Једва чекам да видим Денијела

            Comment


            • Ja bi ovo izveo ali sumnjam da ce Klopara...

              Kent-Studg-Salah
              Firmino
              Can-Milner

              Comment


              • Pre tri-četiri tekme je rekao da Maneu trebaju minuti i da će da ga forsira. Nema smisla da ga sad povuče ceo meč, kapiram da mu je dao dan odmora da bi mogao da igra.

                Comment


                • Možda, ali opet će pre staviti Origija na krilo nego Kenta.

                  Sve u svemu, drago mi je da je Zaha povređen. Osećam da bi nas silovao po boku. Ali opet ostaje naloženi Benteke.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Pre tri-četiri tekme je rekao da Maneu trebaju minuti i da će da ga forsira. Nema smisla da ga sad povuče ceo meč, kapiram da mu je dao dan odmora da bi mogao da igra.
                    Dao mu je izgleda 2 dana odmora.

                    Meni i ovo zvuči kao forsiranje...

                    12-08-2017 - 90 minuta
                    15-08-2017 - 89 minuta
                    19-08-2017(danas) - 30 minuta sa klupe
                    23-08-2017 - 90 minuta
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Benteke je dao 8 golova iz 7 nastupa protiv nas, a dok je igrao za nas 10 golova iz 40+ nastupa.

                      Comment


                      • Igrao bi Mane i danas, ali u sredu je baš veliki ulog......
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Igrao bi Mane i danas, ali u sredu je baš veliki ulog......
                          Nije samo do odmaranja, radi se i o laksoj povredi.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Igrao bi Mane i danas, ali u sredu je baš veliki ulog......
                            + onda za vikend igramo protiv Arsenala. Ovo je faktički jedina tekma gde i može da ga odmori.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mi na takvim tekmama gubimo bodove
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X