Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Dankan Dzenkins izgleda nije prava osoba vec alias Olivera Keja iz Times-a.
    Ma svejedno ko je samo da je pouzdan

    Comment


    • Na je..nom telefonu sam. Ne mogu da pratim vesti tako da ako bude nesto objavite molim vas drugari. Ocekujem tog Sahina vise.

      Comment


      • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
        @GashiGentrit Arsenal fighting very hard to persuade him to join them and not Liverpool. Decision tomorrow
        Enrike je inace pratio jebeni Sun na Twitteru, kao stranac nije upucen u sve ono oko Hilsboroa. Kad su primetili, napali coveka i smarali ga, evo sad ih je skinuo. Haos nastao
        sigpic

        Comment


        • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
          Credit to @hunter_troll for Cole to qpr I heard this during week but source not reliable but if hunter is hearing the same
          Nevezano za Sahina, izgleda da teramo Kola, ako vala, ima ogromnu platu i ne sluzi nicemu.
          Sutra izgleda cemo sve saznati.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja sam jos ranije rekao da ce taj u QPR, Reding ili MLS Ligu jer tu moze da dobije odgovarajucu platu. Nadam se da ce ovo da se realizuje do kraja prelaznog roka.

            Idem ja sutra ujutru da zavrsim tu jebenu pozajmicu i da smo mirni.
            sigpic

            Comment


            • Ne vredi buraz, moras reagovati...

              Ajd' sutra kada se probudim, da me obraduje dolazak Sahina...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • The Daily Mail claims that Arsenal have asked Sahin to wait until Song's future is resolved, a request the 23-year-old has agreed to.

                Ben Smith BBC
                Arsenal fighting very hard to persuade him(Nuri Sahin) to join them and not Liverpool. Decision tomorrow.
                Ko' da gledam ukrast će nam ga Arsenal...

                Comment


                • Ako se ceka song, onda je sahin igrac arsenala. Jer kao sto rekoh song je jednom nogom u barci
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Citah 100 postova ovako pijan da saznam gde ce Sahin i na kraju nista.Dace Bog da zavrsi u LFC.On i Ramirez i da nas Bog vidi
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • LFC News ‏@LFCTransNRS
                      According to reports in Holland Liverpool signed Oussama Assaidi because they had been turned down by Ibrahim Afellay.
                      Zato je Ayre isao u Spaniju, ali su ga odbili onako posteno. Onda svratio do Holandije i uzeo Assaidija.

                      Sta ce biti sa Sahinom bog te ??

                      Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                      and as always said #agger is staying new 4 year deal on the way, #fcb never followed up on enquiry as #tello wanted to stay in spain
                      Stize novi ugovor za Agera, barem nesto da me oraspolozi. Ovaj kaze da Tello nije ni zeleo da ode iz Spanije.
                      Last edited by Freshman; 17-08-12, 10:40.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma ode on u Arsenal, ja sam izgubio nadu da ce kod nas, steta...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Arsenal have apparently hijacked Nuri Sahins' move to Liverpool at the last minute, according to Sky Sports News.
                          Info od juce, oko 18h, nisam hteo da delim, ispao bih smesan.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • A Anfield mole idalje prica kako napusta tviter ako Sahin ne dodje
                            Nesto razmisljam,koj ce nam igrac koji ne zeli da igra za nas? Da se popisava po nama na svakoj utakmici i igra bez volje nema smisla. Neka ide u manji,ali bogatiji klub.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                              #adam does not want to move


                              Govnjavu motku u ruke...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Slazem se, ne treba mi neko koga cemo moliti da igra. AKo nece ne mora, koga nema bez njega se mora, ja verujem da ce biti jos ovakvih SHOCK pojacanja, bar jedno jos.Svidja mi se sto se bar nismo rasipali za ovaj prelazni rok, treba da batalimo i kupove i LE i to moze da bude nasa prednost u odnosu na Arsenal. Udjemo u LS, docice i igraci sami.
                                http://www.time4tv.net/2011/09/sky-sports-news.html kome se gleda sky sports news.
                                Last edited by Cassius Clay; 17-08-12, 11:13.

                                Comment

                                Working...
                                X