Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не требају нама појачања, не верује Јирген у то. Само јаки тренинзи

    Comment


    • Dobar je Seri...mali, brz, dobar sa loptom, ima opasnu prangiju...samo nismo jedini zainteresovani a kako nam idu transferi i to je dovoljno da bude mrka kapa...Neki "insajderi" iz Sotona kazu da su voljni da prodaju VVD-a samo ne nama...kazu da ce nasa ponuda biti odbijena...uzasan prelazni rok...i prosto ne mogu da verujem da u kvalifikacije za LS ulazimo sa slabijom ekipom od one koja je to izborila...Polako FSG gubi poverenje...ovako se ne vodi veliki klub...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • €40m klauzula za Serrija, to se za 1 dan zavrsava, ali ne sumnjam u nesposobnost ljudi iz Liverpula.
        Zasto se ne proba sa Goretzkom/Fabinhom...
        Vidal se sve vise pominje.
        Last edited by Brian McShtull; 14-08-17, 21:54.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Gorecka vec kaparisan za Bajern sledeće sezone.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Mirorr laze.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ipak je ovo dugorocan plan. Ne treba panicno da dovodimo igrace vec da ciljamo samo na najuzi izbor sa spiskova koji skauti donose. Ova godina je po svemu sudeci propala (bar sto se titule PL tice), slabo smo pazarili a odlazi nam najbolji igrac, ali jedina svetla tacka je u tome sto nismo nagomilali nekolicinu prosecnih igraca koji ne ispunjavaju kriterijume kluba kakav je nas. Bolje neka bude makar jedan dobar transfer po prelaznom roku, nego 5 solidnih koji ce uvek igrati toplo-hladno. Salah se za sad cini kao veoma dobro pojacanje, iako se pomalo gubio tokom utakmice sa Watfordom. Lovren je sve bolji i bolji. Od kako su mu dali povisicu, cini mi se da gresku nije napravio. Matip spada u igrace koji igraju toplo-hladno i ako kojim slucajem dodje VVD, upario bih ga sa Lovrenom pre nego sa Matipom. Moreno pokazuje napredak ali je i dalje veoma daleko od ozbiljnog beka. Smirenost mu nije vrlina. Henderson nije kapiten koji ce predvoditi tim do titule. Ustvari, mi ni nemamo nekog igraca za kojeg bih rekao - e ovaj bi bio odlican kapiten. Takav nam fali. Najvise da bi mentalno ojacao ekipu kada je to najpotrebnije. Mignolet opet nesiguran ali ajde, tek je jedna utakmica prosla. Nadam se da cemo ove sezone opet u top 4 i 1/8 finala LS, a za sledecu se nadam da ce Klop nauciti iz svojih gresaka i na vreme napraviti plan B koji je skoro isto dobar kao plan A.

              Comment


              • Ma kakav dugorocan plan kad ti svake godine ode najbolji igrac. Sve je to zamazivanje ociju navijacima. Mnogo nesposobnih ljudi radi u Liverpulu i nikad se nista nece promjeniti dok god nam je transfer politika ovakva.

                Comment


                • Квота 26 да освајамо ЛШ, то треба одиграти. Свакако већа шанса да се деси тако нешто, него да освојимо лигу

                  Comment


                  • Originally posted by SOMI View Post
                    Ma kakav dugorocan plan kad ti svake godine ode najbolji igrac. Sve je to zamazivanje ociju navijacima. Mnogo nesposobnih ljudi radi u Liverpulu i nikad se nista nece promjeniti dok god nam je transfer politika ovakva.
                    Treba da budemo svesni da nismo klub za kojeg ce najkvalitetniji igraci pozeleti da igraju. Daleko smo od toga trenutno i zbog toga imamo problema sa dovodjenjem zvucnih imena, ali se nadam da ce Klop uspeti da smirenom i dugorocnom politikom uspeti da nas preusmeri na bolje staze kao sto je preusmerio Dortmund, jer od instant poboljsanja u klubu nema nista sem ako klub ne preuzmu neki Arapi ili Kinezi. Klop nam je jedini spas.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Квота 26 да освајамо ЛШ, то треба одиграти. Свакако већа шанса да се деси тако нешто, него да освојимо лигу
                      Da vidim sutra protiv Hofenhajma kakvi smo, pa mozda i odigram. Realno moze da nas usere.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Treba da budemo svesni da nismo klub za kojeg ce najkvalitetniji igraci pozeleti da igraju. Daleko smo od toga trenutno i zbog toga imamo problema sa dovodjenjem zvucnih imena, ali se nadam da ce Klop uspeti da smirenom i dugorocnom politikom uspeti da nas preusmeri na bolje staze kao sto je preusmerio Dortmund, jer od instant poboljsanja u klubu nema nista sem ako klub ne preuzmu neki Arapi ili Kinezi. Klop nam je jedini spas.
                        Odavno smo klub koji razvija igrace za najvece klubove i kako stvari stoje to cemo i ostati. Mislim da je to i Klop shvati a vjerovatno je zbog toga i doveden. Pred ovaj prelazni smo imali tu famoznu LS, i sve uslove da dovedemo 3 vrhunska igraca, koja ce unaprijediti ovaj tim, mi opet nista nismo uradili. Jedan veznjak stoper i taj Salah, i plus jedan bek za rotaciju, talenat koji ce se rotirati sa Milnerom i Morenom. E to da se uradilo, a moglo se, ova ekipa bi bila spremna za prvensto i LS a vjerovatno bi i Kutinjo ostao ali nije. Ovaj prelazni je trebao da bude prekretnica da se napravi jedan ozbiljan tim.

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          Odavno smo klub koji razvija igrace za najvece klubove i kako stvari stoje to cemo i ostati. Mislim da je to i Klop shvati a vjerovatno je zbog toga i doveden. Pred ovaj prelazni smo imali tu famoznu LS, i sve uslove da dovedemo 3 vrhunska igraca, koja ce unaprijediti ovaj tim, mi opet nista nismo uradili. Jedan veznjak stoper i taj Salah, i plus jedan bek za rotaciju, talenat koji ce se rotirati sa Milnerom i Morenom. E to da se uradilo, a moglo se, ova ekipa bi bila spremna za prvensto i LS a vjerovatno bi i Kutinjo ostao ali nije. Ovaj prelazni je trebao da bude prekretnica da se napravi jedan ozbiljan tim.
                          Slazem se da nismo uradili nista, ali nudili smo ogromne pare za 2 vrhunska igraca. Nije do nas bilo, oba igraca su htela da predju. I kazem, meni se svidja sto nakon ta dva neuspela transfera nismo panicno krenuli u kupovinu kao sto je ranije uvek bio slucaj.

                          Comment


                          • Liverpool ne može ni sa LŠ da privuče igrače. Klub ne prati vreme u kome igra, mada ovaj održivi razvoj je dovoljan za 4-7 mesta svake godine.

                            Ako se već ulaže u razvoj, gde su skauti po Italiji i Španiji? Milan je odradio bolje prelazni rok od Liverpoola 5 puta.

                            Comment


                            • Meni su najjace price gospode iz FSG pred svaki prelazni rok...LFC ima brdo para na raspolaganju( sad je receno 200m£) i na kraju dodjemo na to da se izvinjavamo Sotonu sto smo hteli da kupimo njihovog igraca...
                              Shvatam ja da LFC trenutno ne moze da privuce onaj "krem de la krem" ali to nama ni ne treba...Morao je da postoji plan b,c,d..nije bitno...nisu ni VVD ni Keita jedini stoper i vezni igrac na svetu...FSG ko ne zna skupo bi ih platio...ko malo prati bejzbol zna da su strasno vesti sa medijskim manipulacijama, fenomenalni spineri...tacno mi dodje da pozelim i ja jednog Seika pa da i mi malo progledamo
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Umesto da prodamo Kutinja i dovedemo Draxlera i kusur da nam ostane... Nama Kutinjo ne igra, Barselona se raspada, moraju ga pokupiti. Ne znam koja je razlika u godinama izmedju njih, možda 1-2-3 godine, ali mislim da bi Draxler bio dostojna zamena i na duži period više isplativ kao čovek.
                                Last edited by Cassius Clay; 15-08-17, 10:47.

                                Comment

                                Working...
                                X