Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Kad bi doveli Bariosa, ja mislim da bi se on proveo kao Jovanovic. Bolje nek ostane u Borusiji.

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg199091#msg199091 date=1290091389]
      Samo nam jos fali da se Torres povrijedi,a znamo njemu ne treba puno da se povrijedi i onda se mozemo slikati.Ne znam sto je Cappelo pametovao i nije izveo Gerrard-a kada je bilo dogovoreno,sad smo ostali bez kapitena i najboljeg igraca skoro na mjesec dana.Jos kad se zna da je Agger odsutan,Lucas suspendovan,a Cole,Skrtel,Kuyt i Johnson upitni za sljedecu utakmicu,bit ce uspijeh ako kuci dobijemo West Ham.Nadam se da ce sad makar Pacheco dobit priliku.
      [/quote]
      Samo kad bi dobili 1:0.Capello idiot! &+I}\
      Mnogo teska situacija.Taman smo se bar malo trgli i ostajemo bez najboljeg igraca,a klupa uzasno tanka.Kako cemo pregurati ovu sezonu,pojma nemam.Samo da dodje januar,da bar 2-3 korisna pojacanja dodju.Do tada ako vec nemamo kvalitet,hrabro i borbeno!LFC YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Koliko sam upucen nece biti zvucnih imena na polusezoni,samo ce se dovoditi mladi igraci %&ES7
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg199138#msg199138 date=1290098687]
          Koliko sam upucen nece biti zvucnih imena na polusezoni,samo ce se dovoditi mladi igraci %&ES7
          [/quote]
          A zasto moraju zvucna imena?Bitno je da pojacanja budu kvalitetna.Ne treba da dodje Messi,vec neki mladji igraci koji mogu da traju,a da vec sad igraju na visokom nivou.Ne trebaju nam rupe kao sto su Kirgijakos,Lucas...Pjanic recimo,sta njemu fali?
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Ne fali mu nista,samo treba pare za nejga *(z$8
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg199148#msg199148 date=1290099335]
              Ne fali mu nista,samo treba pare za nejga *(z$8
              [/quote]
              Pa izdvojice novi gazda.Ja bi voleo da dodje Pjanic recimo,Carrol,Coentrao,Bale je sada preskup i on nam ne treba jer dovodjenjem njega bi otisao ceo budzet i ne bi se popunili.Subotic,najbolji stoper bundes lige,njega bi isto voleo u da vidim na Anfieldu.Za reprezentaciju nista ne igra,ali zato za Dortmund &8@^J &8@^J &8@^J
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Njega hoce i Celsi,i jos mnogi klubovi,fantastican je i bio bi pun pogodak za L'pool ali je preskup,nece ga oni dati za manje od 15-20 miliona.Ali videcemo,bitno da se nekako uguramo do kraja sezone u top 6 a onda na leto dovesti prava pojacanja i ponovo oziveti klub
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg199152#msg199152 date=1290099726]
                  Njega hoce i Celsi,i jos mnogi klubovi,fantastican je i bio bi pun pogodak za L'pool ali je preskup,nece ga oni dati za manje od 15-20 miliona.Ali videcemo,bitno da se nekako uguramo do kraja sezone u top 6 a onda na leto dovesti prava pojacanja i ponovo oziveti klub
                  [/quote]
                  Pa zavisi,40 miliona je rekao gazda da ce dati.Jos ako se neko proda od ovih sad rupa da se uzme jos koji milion.Nama treba 3 pojacanja,ni ne sme vise da se dovede jer bi se morali uigravati.Ta 3 moraju biti kvalitetna.Zato na primer ako Liverpool ponudi za Subotica i jos 2 igraca to je taman to.Ako bi ponudili onda od njega zavisi.Da li zeli u klubove gde ce sedeti na klupi i uzimati pare ili hoce da ima zagarantovano mesto u 11 i da igra.Mislim da ce zbog dolaska novog gazde koji ima para mnogi hteti u Liverpool,ali bitno je naci one koji zele da igraju.Krasic je na primer hteo u Liverpool ali je CSKA trazio vise nego sto su ovi nudili i tu je bio kraj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Cisto sumnjam da ce Neven u L'pool ali voleo bih.A verovatno bi i u Chelsiju imao zagarantovano mesto u 11 ;)
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg199156#msg199156 date=1290100899]
                      Cisto sumnjam da ce Neven u L'pool ali voleo bih.A verovatno bi i u Chelsiju imao zagarantovano mesto u 11 ;)
                      [/quote]
                      Pa po svojim igrama da,ali ipak Terry pre svega,ali i Alex imaju veliko poverenje Ancelottija.Nije sigurno da bi igrao,po meni bi on trebao da igra pre Alexa,ali ne pitam se ja.Ne mislim ni ja da ce on u Liverpool nije koliko znam ni spominjan,ali to je nacin na koji treba da razmisljaju u Liverpoolu,dovodjenje takvih igraca.Liverpool mora da nadje igrace koji zele da igraju. &+I}\ A igrac koji zeli da igra,a nije superstar,ce uvek pre doci u Liverpool nego u Chelsea ili United.Ceka veliki posao Hodgsona i ostatak strucnog staba,ima igraca samo treba razmisliti malo,mada mi se cini da mi ovde razmisljamo u mnogo boljem pravcu nego oni,ali vreme ce pokazati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        I ja se slazim sa tim da dovodimo mladje igrace koji posjeduju kvalitet tipa Pjanic,Coentrao,Carrol,ali pitanje je koliko je Liverpool zainteresovan za njih,a i koliko su oni zainteresovani za Liverpool.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg199166#msg199166 date=1290103756]
                          I ja se slazim sa tim da dovodimo mladje igrace koji posjeduju kvalitet tipa Pjanic,Coentrao,Carrol,ali pitanje je koliko je Liverpool zainteresovan za njih,a i koliko su oni zainteresovani za Liverpool.
                          [/quote]
                          Da im se da dobra plata bili bi itekako zainteresovani,a posto pare nisu vise problem,jedino je pitanje koliko je Liverpool zainteresovan.Ne znam za vas ali ja jedva cekam januar.Verujte mi da svaki dan razmisljam ko ce u Liverpool.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Ma prvo da ocisti ovu bagru sto ima u timu,pa onda da se lepo pojaca i popuni prazna mesta u timu i na klupi
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg199172#msg199172 date=1290104744]
                              Ma prvo da ocisti ovu bagru sto ima u timu,pa onda da se lepo pojaca i popuni prazna mesta u timu i na klupi
                              [/quote]
                              Pa to i jeste najveci problem sto treba ocistiti pola tima.Lako bi bilo da nam treba 2-3 pojacanja i da to bude to.Mora se prvo gledati gde smo najtanji.Prvo stoper,moj pik Subotic,ako ne on moze i David Luiz,Hummels.Treba nam veznjak,e sad da li povuci Gerrarda malo nazad a tu ispred dovesti nekog da daje lopte,igraca tipa Pjanica,ta pozicija.Treba nam i spic jer nema ko da da gol kad nema Torresa.Carrol bi po meni bio najbolje resenje,ako ne on onda Bent.Uglavnom na tim su pozicijama pojacanja prekopotrebna,a posle na leto gledati dalje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Po meni treba nam jedan stoper,lijevi bek,krilo,igrac sredine terena i napadac i otjerati jedno 5-6 igraca iz kluba.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X