Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Upravo to,al ne mogu ni da zamislim koliko bi nam pobeda znacila
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Prvo se mora dobiti Napoli.Sto se tice utakmice sa Celzijem igramo kuci,na Enfildu pred svojim navijacima koji su najbolji.Imamo sanse ali mora se odigrati hrabro i borbeno pre svega,a tako smo igrali u zadnje 2 utakmice.Krecu bolji dani!Napoli kontam da sigurno dobijamo,a sto se tice utakmice sa Celzijem,paaa...iz X-1.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg187476#msg187476 date=1288626589]
        Upravo to,al ne mogu ni da zamislim koliko bi nam pobeda znacila
        [/quote]

        To bi bila prekretnica ali i ovako mislim da su napokon ispred nas bolji dani.

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg187492#msg187492 date=1288629279]
          Prvo se mora dobiti Napoli.Sto se tice utakmice sa Celzijem igramo kuci,na Enfildu pred svojim navijacima koji su najbolji.Imamo sanse ali mora se odigrati hrabro i borbeno pre svega,a tako smo igrali u zadnje 2 utakmice.Krecu bolji dani!Napoli kontam da sigurno dobijamo,a sto se tice utakmice sa Celzijem,paaa...iz X-1.
          [/quote]

          Hihihi ti si bas optimistican,zaboravljas gde smo bili pre 2 kola #%d* #%d*
          Ja i dalje mislim da je Chelsea favorit,a da je utakmica sa Napoliem dosla bas u nezgodno vreme
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg187495#msg187495 date=1288629441]
            Hihihi ti si bas optimistican,zaboravljas gde smo bili pre 2 kola #%d* #%d*
            Ja i dalje mislim da je Chelsea favorit,a da je utakmica sa Napoliem dosla bas u nezgodno vreme
            [/quote]
            Ne zaboravljam naravno,ali mislim da si ti zaboravi gde smo mi bili zadnjih 50 godina i gde nam je mesto i gde se vracamo.Liverpool krece bolje da igra,Italijanske ekipe su tradicionalno lose u gostima,a Liverpool jak kuci.Chelsea jeste favorit ali mora i taj Chelsea da pukne jednom u gostima.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              vec je puko od Sitija.A kazem zasto je lose sto igramo sa njima.Pa bez obzira bio on los ili dobar on je jak,i mora se maksimalno ozbiljno shvatiti jer to ne znaci da cemo ih sa lakocom dobiti.Drugo to su dve jako teske utakmice u roku od samo 3-4 dana i tu bi umor mogao da odigra jako bitnu ulogu a liverpul se ne moze pohvaliti jakom klupom.U svakom slucaju ja sam optimista
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg187508#msg187508 date=1288631187]
                vec je puko od Sitija.A kazem zasto je lose sto igramo sa njima.Pa bez obzira bio on los ili dobar on je jak,i mora se maksimalno ozbiljno shvatiti jer to ne znaci da cemo ih sa lakocom dobiti.Drugo to su dve jako teske utakmice u roku od samo 3-4 dana i tu bi umor mogao da odigra jako bitnu ulogu a liverpul se ne moze pohvaliti jakom klupom.U svakom slucaju ja sam optimista
                [/quote]
                Pa mora opet da pukne.Da nemamo klupu ali sad su se neki igraci oporavili,a sigurno je da je njima Chelsea prioritet da dobiju.Napoli racunaju da ce dobiti a i nije to neka tako bas ozbiljna ekipa,i ovakav Liverpool je jaci od njih.Optimista sam otkad je dosao novi gazda i mislim da mozemo do top 4 na kraju premier lige.Siti nam bezi samo 5 bodova sada.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Protiv Napoli-a ce sigurno odmarati Torres-a,Gerrard-a i jos neke i onda se treba nadati da ce za nedelju biti spremni Johnson,Kuyt,Cole.Hodgson je rekao da je moguce da se sva trojica oporave do nedelje.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg187529#msg187529 date=1288633541]
                    Protiv Napoli-a ce sigurno odmarati Torres-a,Gerrard-a i jos neke i onda se treba nadati da ce za nedelju biti spremni Johnson,Kuyt,Cole.Hodgson je rekao da je moguce da se sva trojica oporave do nedelje.
                    [/quote]
                    Jedan je Liverpool,najveci engleski fudbalski tim.Necemo nikad propasti!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Kako smo igrali protiv Boltona?Jel moze neko da mi opise akciju kod gola?Nisam gledao tekmu


                      Nadajmo se da pocinju bolji dani,ali bi nam bolje bilo da ne igramo to sa Napolijem,ali sta da se radi.Plave mozemo tuci,ako svi daju 100 od 100 sebe!No polako,prvo gli Italiani!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        [youtube]aq4ZNcbgSHU[/youtube]

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3xC41YhiCEU&feature=player_embedded[/youtube]

                          *T_*@SR

                          Sta ti je proslava gola. h5g6k8

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Hvala Dejane!

                            Kakva asistencija Torresa &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Al ga je zabio Maxi















                              Kirjakosu &*#GI(] &*#GI(]
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-injury-latest

                                Joe Cole ne igra protiv Chelsea #%d*,nadam se da ce mjesto njega priliku dobiti Pacheco ili Babel.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X