Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo krstim se i ne verujem ovo za Agera.. Ma to je, nema se para u budzetu, dzaba tesimo sebe i govorimo da ima kad nema, ocigledno ce nam nekih 20-30m biti maximum, 10m Borini, 15m Alen i 5m Dempsi, totalna realnost...

    Na kakve grane smo spali... Ako ga prodamo, LS ce biti samo lepo secanje. Kao da i ovako nismo dovoljno slabi, jos da prodajemo najbolje igrace, smesno. Pocinjem da gubim nadu, zajedno sa ocajnim prelaznim rokom, sve ovo lici na jedan kosmar, dolaze verovatno mracna vremena za LFC...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
      Barcelona have entered the fray for Daniel Agger. The sale look inevitable, and I hope Barca coughs up more money than City.
      Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
      And, I'm aware that Barca would offer less than City, but, I can't imagine the lad playing for another team in England. He doesn't want to.
      @TonyBarretTimes says lfc have told City to pay 22m for Agger.
      ....
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ovo cete stvarno Aggera pustiti?
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Tony Barrett je jako povjerljiv čovjek i nikako mi se ne sviđa ovo vezano za Aggera. Ovo mi pravo liči na raspad bez njega u odbrani ne bi bila ista ekipa i nema šanse da bi se dokopali Lige Prvaka. Jedino što raduje ovih dana jeste to što Dempsey valjda neće doći.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ovo cete stvarno Aggera pustiti?
            Izgleda da hocemo.


            @Merlin Tony Barrett je doktor, covjek je prvi rekao da ce budzet biti 20m plus prodaje igraca, do sada nijednom nije pogrijesio.


            Bellamy izgleda sve zavrsio sa Kardifom, ceka se zvanicna potvrda na sajtu LFC-a.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Samo mi nije jasno sta ce City-ju stoper...Takodje, i vi ste enigma totalna, uprava vam je ludja od nase.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ajmo po FA kup..

                Comment


                • Ovo nikako nisam ocekivao. Prodaja ponajboljeg igraca nikako nije dobra za imidz kluba.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ovo nikako nisam ocekivao. Prodaja ponajboljeg igraca nikako nije dobra za imidz kluba.
                    Pa ko je ocekivao? Jbg.. Ja i dalje ne verujem sta se desava. Najteze ce biti Liverpoolu da dovede igrace, ne igramo LS, slab menadzer slaba ekipa, a liga prejaka i nece igrac da dolazi da igra subota sreda subota kad za iste i vece pare moze da uziva u nekom ANziju u prosecnoj ligi.

                    Comment


                    • Posto je City tolko zapeo za Agera ja bih trazio 20m i Lescot-a,ako hoce,hoce,a ako nece CAO!
                      Laudrup trazi 20m za Allen-a.
                      Laudrup:Kad Henderson vredi 17m onda Allen vredi minimum 20m.(tu je covek upravu)
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ovo nikako nisam ocekivao. Prodaja ponajboljeg igraca nikako nije dobra za imidz kluba.
                        Ma vidis i sam Mumi da se raspadamo, ocekujem 6-8 mesto u predstojecoj sezoni...

                        Swansea City manager Michael Laudrup has insisted that Joe Allen will be 'very, very expensive' and should cost Liverpool more than £20million. Skysports...
                        Last edited by Freshman; 07-08-12, 13:06.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by mareliverpool View Post
                          Posto je City tolko zapeo za Agera ja bih trazio 20m i Lescot-a,ako hoce,hoce,a ako nece CAO!
                          Laudrup trazi 20m za Allen-a.
                          Laudrup:Kad Henderson vredi 17m onda Allen vredi minimum 20m.(tu je covek upravu)
                          HEBO GA ALLEN! Sta je zapeo kao mazgurina, kao da je ROnaldinjo u najboljim godinama. Ne mogu se nerviram vise. Kad smo dali 35 miliona za onog cupavog idiota sad svi hoce da nam uzmu pare i pametni su jer realno kad su tolike pare date za prosek od igraca svi nabijaju cenu i hoce da izvuku sto vise.. Za Allena 12m maximum maximuma i to im je sto im je. BOlje da mi igraju Shelvi , Sterling, Morgan, Suso nego neki preplaceni prosek igraci.

                          Comment


                          • Richard Buxton @Richard_Buxton_: "MCFC nudi LFC-u Adama Johnsona u zamjenu za Aggera. LFC razmišlja o ponudi."
                            Brendon je pricao sa svojim starim prijateljem Murinjom oko dovodjenja Nuri Sahina u Liverpool.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Nema, dok se vrati Rafa ili ne dodje neko takav ko zna da igra na rezultat i ko ce nas ugurati u TOP4 nekako pa posle da kupujemo nece biti nista od nas. Izgubljena sezona u najavi, cenim 10. mesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Adebayor,Sahin i Susaetu da dovedu za nekih 7-8 miliona,ovo je realno da urade i da imas pristojnu ekipu

                                Ali vidim bolje dati 25 miliona za Allen-a,kakvi debili jbt
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X