Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Hahahaha, ti si vidovit jbt.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Hahahaha, ti si vidovit jbt.
      Manda mi podario moci kako bi mogao da kordinisem, brinem i vazdizem pdf.
      sigpic

      Comment


      • Ako je ovo istina, ROdzers nije nista drugo nego ogranicen magarac britanski. U LFC treba da bude dozivotna zabrana da britanac bude menadzer..

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Ako je ovo istina, ROdzers nije nista drugo nego ogranicen magarac britanski. U LFC treba da bude dozivotna zabrana da britanac bude menadzer..
          Rafa Benitez, jedan je Rafa Benitez!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Rafa Benitez, jedan je Rafa Benitez!
            Jedini,pravi,istinski menadzer za Liverpool,sad bi on za 30 mliona doveo par igraca,plasirao se u LS i osvojio LE
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jedini,pravi,istinski menadzer za Liverpool,sad bi on za 30 mliona doveo par igraca,plasirao se u LS i osvojio LE
              I dobio bi 2 derbija protiv Junajteda tako da Ferguson zvace zvaku u petoj brzini!

              Naravno onda bi prosuo neke bodove, ne bi to bio Liverpul. Ali ne bi se brukali ovako ni na terenu ni na transfer polju, nikada. Da je on imao tada Henrija i Vernera umesto Hiksa i Zilea koji su bankrotirali uzeo bi PL 99,9%.
              sigpic

              Comment


              • Licno poslije ovog fudbala koji sada igra Real,to mi je bio najdrazi fudbal za gledanje.Brzo,atrkativno, takticki smisljeno,ali niposto dosadno.Postavkom te ubije da ne znas gdje,kako, sta,a fudbal ubitacan

                Ja navijam za Chelsea,ali licno mislim da je tada Liverpool ostavljao gledaoce barem bez daha,ako su ponekad rezultati izostali

                Dvije utakmice u par dana,Real kuci i Utd(ne znam jel kuci ili u gostima) Xabi i Gerrard objasnili protiv mozda i jacih ekipa od sebe ubili protivnicke vezne redove...eto Modricu besplatan savjet sta da radi,ne naplacujem,nek pogleda slobodno
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Licno poslije ovog fudbala koji sada igra Real,to mi je bio najdrazi fudbal za gledanje.Brzo,atrkativno, takticki smisljeno,ali niposto dosadno.Postavkom te ubije da ne znas gdje,kako, sta,a fudbal ubitacan

                  Ja navijam za Chelsea,ali licno mislim da je tada Liverpool ostavljao gledaoce barem bez daha

                  Dvije utakmice u par dana,Real kuci i Utd(ne znam jel kuci ili u gostima) Xabi i Gerrard objasnili protiv mozda i jacih ekipa od sebe ubili protivnicke vezne redove...eto Modricu besplatan savjet sta da radi,ne naplacujem,nek pogleda slobodno
                  Umeo je pod ogromnim pritiskom neverovatno da spremi tim. Veliki Dzim Beglin je jednom dobro rekao:

                  This manager gets the win when he needs it most. He is simply amazing!
                  Murinjova faca za vreme utakmica u LS sa Liverpulom i u polufinalu FA Kupa 2006 je dovoljna da se vidi o kakvom se takticaru radi. Samo je imao nekih jebeno cudnih poteza ali kralj svejedno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Licno poslije ovog fudbala koji sada igra Real,to mi je bio najdrazi fudbal za gledanje.Brzo,atrkativno, takticki smisljeno,ali niposto dosadno.Postavkom te ubije da ne znas gdje,kako, sta,a fudbal ubitacan

                    Ja navijam za Chelsea,ali licno mislim da je tada Liverpool ostavljao gledaoce barem bez daha,ako su ponekad rezultati izostali

                    Dvije utakmice u par dana,Real kuci i Utd(ne znam jel kuci ili u gostima) Xabi i Gerrard objasnili protiv mozda i jacih ekipa od sebe ubili protivnicke vezne redove...eto Modricu besplatan savjet sta da radi,ne naplacujem,nek pogleda slobodno
                    Kakve veze ima sto navijas za Chelsea, prosle godine sam non stop navijao za plavce u LS, jednostavno ne mogu navijati protiv nekog kluba iz PL(izuzev Man CIty) kad svaki vikend provedem uz te timove..A sta je tad Liverpool radio , bolje da ne pisete jer me neka muka obuzme kad vidim sad sastav i situaciju.

                    Comment


                    • Joe Allen nije hteo da trenira,hoce u Liverpul.
                      Dempsi ne vidi ambicije u Liverpulu.Prihvati ce ponudu Valensije ili Salkea da bi igrao u ligi sampiona!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • http://www.marca.com/2012/08/06/en/f...344279374.html

                        Ovo bi bilo prvo normalno pojacanje.

                        Agger ako ode treba batalit odmah i rasprodat sve.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • A Salke kao ima para da baci na igraca koji mu nije prekopotreban?Ne vodi ih vise Magat pobogu.
                          A i treba im kreativac u veznom redu, ne krilo.
                          Last edited by Ricma; 07-08-12, 00:09.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            A Salke kao ima para da baci na igraca koji mu nije prekopotreban?Ne vodi ih vise Magat pobogu.
                            A i treba im kreativac u veznom redu, ne kreativac.
                            Maricu,hajde mi ovo objasni malo zivota ti,nista skontao nisam
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Maricu,hajde mi ovo objasni malo zivota ti,nista skontao nisam
                              Vidis da je pijan kao dupe

                              Comment


                              • Hahaha, cuj Dempsey u Schalke da predje, sta ce tamo, da greje klupu?

                                Nema on tamo mesta, a i ako ga sada LFC dovede, teska bruka.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X