Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto Freshko, zar ne bi voleo velikog majstora u ekipi?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Bolje mene da dovedete,imam bolja rjesenja od njega

      Opet se ovdje pisu nebuloze...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Sto Freshko, zar ne bi voleo velikog majstora u ekipi?
        Nemoj da me zajebavas i da mi stajes na muku, vidis da se raspadamo... Kakav crni Quaresma cirkuzant...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Liverpool pripremio 8M funti za nogometasa Besiktasa i Portugalske reprezentacije Ricarda Quaresmu.
          Samo vam jos on fali

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Nemoj da me zajebavas i da mi stajes na muku, vidis da se raspadamo... Kakav crni Quaresma cirkuzant...


            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Izgleda da nas napusta Belami. Steta, gubimo velikog borca i lika koji uvijek daje 100% na terenu, jedan od najboljih igraca Liverpula prosle godine, mogao je da doprinese dosta i ove sezone.
              Rodgers zeli da ga zadrzi u timu, ali Craig hoce u Kardif.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Gubi polako dribling i eksplozivnost te samim tim ne moze da bude ozbiljna pretnja na krilu a kao spic ne moze kod nas jer igramo sa jednim. Treba otvoriti prostor Rahimu. Hvala mu na svemu, uvek je dobrodosao.
                sigpic

                Comment


                • Najbolji igrac Britanije na OI, i dalje je veoma brz, mogao je da ulazi sa klupe, bio bi jako koristan siguran sam. Slazem se da se mora osloboditi prostor za Sterlinga ali sta cemo ako ga Brendan posalje na pozajmicu? Nadam se ce Raheem ostati, mislim da moze bez problema da ima minutazu kao Ox u Arsenalu prosle sezone.

                  ....

                  Suarez i Coates se prikljucili ostatku ekipe jutros.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • "Ibrahim Afellay's agent says the Barcelona midfielder would be interested in a loan move away from the club this summer. The Netherlands international has been linked with a string of clubs across Europe, including Premier League rivals Arsenal and Liverpool."
                    by @skysportsbucko 12:44 PM
                    Znači ima nade da pređe kod nas..

                    Comment


                    • Sky Sports understands Liverpool are considering selling Manchester City target Daniel Agger to raise funds for other signings. #LFC #MCFC
                      Ako ga prodaju ode sve u kurac.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Ako ga prodaju ode sve u kurac.
                        Otislo odavno i bez ovoga.
                        sigpic

                        Comment


                        • A zamjena ce da bude garant neki stoper iz Svonsija.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            A zamjena ce da bude garant neki stoper iz Svonsija.
                            Eno ga Vilijams jak statisticki, ima najvise blokiranih suteva prosle sezone. Verovatno je vec sve zavrseno.

                            Dolaze igraci iz Svonsija da bi Brendan nastavio sistem i ponovo zavrsio na 10. mestu. Sve se radi planski, ne treba da brinemo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Polako Liverpool ulazi u prosecne ekipe kojima je cilj LE! Prvo je bilo ne mozemo titulu ajmo direktno u LS pa ajmo medju 4 sad cemo se boriti da budemo medju 7. Zalosno.. Koliko je nisko pao klub zadnjih par godina..Docice i nama neki bogatas jednog dana, prevelik je ovo klub sa velikom tradicijom i mnogo navijaca i bice bolje, naravno nije ova sezona propala ali prosto sve govori da ne mozemo medju 4 sto nam je neophodno i zbog dovodjenja igraca..

                              Comment


                              • http://www.givemefootball.com/premie...Byq7_BAtIx1N11

                                Hhahahahahahhaha
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X