Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    @Nash,nesto sumnjam da trener placa igraca oko 15 miliona eura da bi mu sjedio na klupi i bio zamjena,posebno uzimajuci u obzir da ga je vec trenirao i da ce se odmah uklopiti u njegov sistem...

    Velike pare i za ovog Ramirez-a u pm,jbt kakve su ovo cijene ovih dana,zlo
    Znam ja da on hoce njega u prvu. Ja sam pricao kako treba da se radi a ne kako Rodzers radi. Cinjenice da mu se svideo Dauning, da prodaje Akvilanija, da je zeleo Dempsija, da Suso kao onakav talenat ponovo ide u rezerve, potvrduju da je on ipak samo jos jedan Englez i da vrlo verovatno nismo potrefili sa izborom trenera ali ajde da ga sacekamo. Ganja ovog Alena ko da je Cabi licno, budala.
    sigpic

    Comment


    • Ja se izvinjavam, Gaitan u Liverpoolu? Gde ste to procitali? To bi stvarno bio sok...
      Vezano za Allena, potpuno nepotrebno pojacanje, igrac koji sam po sebi nista ne moze da promeni, samo ima dobru pas igru, sto je po mom misljenju neki minimum koji se ocekuje od svakog fudbalera... Ako ga dovode kao back-up opet je nepotrebno, treba neko za prvu postavu... A oni koji su prosle godine igrali prvu mogu da budu back-up.
      Prosto mi je neverovatno da se Liverpool ovako zajebava u prelaznim rokovima, mogli su da dovedu Hoiletta, covek ode u QPR , Moses je odlicna opcija, i sigurno bi izabrao Liver pre Chelsea-ja, jer je konkurencija na njegovoj poziciji mnogo manja... Lee iz Boltona, kakav je to igrac...

      A ovaj 'star signing on loan" mi deluje da bi mogao da bude neko iz Reala ili City-ja. Ali ko? Adebayor mozda, posto se nije dogovorio sa Tottenhemom...
      sigpic

      Comment


      • Ako se to vec desi,mislim da su Sahin i Kaka nekakve realne opcije,obojica bi pomogli Liverpool-u u svakom slucaju...ma kakav Gaitan to je smijesno,prevelike pare bi morali dati za njega,a i on mislim da u ovom trenutku ne bi dosao u Liverpool...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Sahin mi je nekako najrealniji, ali vidjecemo. Mozda bude neko sasvim lijevi.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Sahin mi je nekako najrealniji, ali vidjecemo. Mozda bude neko sasvim lijevi.
            A mozda na kraju i ne bude niko, sto je meni najrealnije.

            Comment


            • Sve u svemu potreban nam je jedan vezni igrac,s obzirom da Aquilani ide u Fiorentinu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • A da ta zvezda na pozajmici nije neki iz Barce, sa mogucnoscu otkupa? Ne bih voleo da je Sahin, neka on ide u moj Arsenal.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ja se izvinjavam, Gaitan u Liverpoolu? Gde ste to procitali?
                  http://www.caughtoffside.com/2012/07...aking-machine/

                  Izgleda da je ovo izvor, samo nema šanse da će ga pustiti za ovaj novac. Momak je igračina, ali mislim da bi trebalo najmanje €25m da bi ga ovi pustili jer znamo svi kako Portugalci prodaju svoje igrače i za koliko.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Ako onaj kvazisuperstar od Modrica dodje u Real onda ce Sahin vrlo verovatno kod nas na pozajmicu. Ajde Florentino, zavrsavaj ga u svom stilu!

                    Gaitan nece ovamo a najverovatnije ipak ni Alen iako se i dalje cenjkaju. Za Ramireza se vode ozbiljni pregovori ali trenutno nismo preterano blizu zavrsetka. Postoje kakve-takve sanse da Akvilani ipak ostane.

                    Kerol do januara najverovatnije ostaje a posle je neki transfer vec realniji, Rodzers izgleda zeli da mu da sansu i onda da odluci a o njemu nema neko visoko misljenje. U svakom slucaju, Kerol kako stvari stoje nema buducnost u Liverpulu. Moje neko vidjenje stvari je da je cilj da se udje u 4 i potom da se kupi klasa finisher tipa Iguain koji ce imati odlicnu zamenu u Boriniju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ne razumem ovaj Liverpool uopste, za neke shlj igrace bacaju pare, a nikako da daju visoku ponudu nekom igracu koji je stvarno vredan novca..Kakvi glupaci potrosili pare na Kerola,Dauninga,Adama,Hendersona..Koga su sve mogli dovesti za 80 m.. Ako ce da dovode igrace neka to urade sto pre, nije ovo Primera ili Seria A...PL je surovo takmicenje, nema tu nekog uigravanja, nepripremljen dodjes Viganu pojesce te..

                      Mozemo da budemo 5-ti samo ako AVB zase*e kao sto ume, i ako Njukasl podbaci..

                      Comment


                      • Veza Lucas,Sahin i Gerrard bi bila fantasticna.Sto se tice Downing-a,mislim da bi nas on mogao prijatno iznenaditi(neprijatno skoro vise da nije ni moguce),jer su ocekivanja pala skroz nisko sto se njega tice,pristisak ce biti daleko manji tako da ja ocekujem da on bude sasvim solidan.Vjerovatno ce Ramirez da bude to drugo krilo,Suarez napad i ispred njega Borini(Carroll).Ako ne bi bilo povreda i ako dovedu Sahin-a moglo bi ovo mozda i ispasti dobro...samo bi eventualno dovodjenje Allen-a bilo nepotrebno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Veza Lucas,Sahin i Gerrard bi bila fantasticna.Sto se tice Downing-a,mislim da bi nas on mogao prijatno iznenaditi(neprijatno skoro vise da nije ni moguce),jer su ocekivanja pala skroz nisko sto se njega tice,pristisak ce biti daleko manji tako da ja ocekujem da on bude sasvim solidan.Vjerovatno ce Ramirez da bude to drugo krilo,Suarez napad i ispred njega Borini(Carroll).Ako ne bi bilo povreda i ako dovedu Sahin-a moglo bi ovo mozda i ispasti dobro...samo bi eventualno dovodjenje Allen-a bilo nepotrebno
                          Dobar je Alen igrac, zna decko. Ume odlicno da iznese loptu i ima dobar pas ali realna cena mu je 6-7 miliona i on pored Akvilanija, Lukasa, Selvija i Dzerarda ne treba da vidi prvu, klasa su svi za njega. Dobro, Selvi ce tek da bude bog za njega, nije jos ali meni licno bolji samo mu treba veca minutaza.

                          Stjuart bi bio dosta dobar igrac da ne igra napamet ali tako igra ceo zivot, sa 28 to nece promeniti. Koliko puta prosle sezone konj prodje jednog ili cak dva igraca i umesto da nastavi u sredinu i gurne Suarezu u prostor ili ide do kraja, zavrne povratni pas, nebitno sta jer ima 3-5 resenja a on ide u stranu i centrira napamet, protivnicki stoper izbaci i do kurca. Isto tako ima odlicnu tu kiflu i kad gleda kome centrira pogodi ga lepo ali dzaba kad nabije glavu i samo je opali u kazneni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma ako dodje Sahin koji ce im Allen,tu su Adam,Henderson i ostali,dovoljan broj igraca u vezi je to.Ne treba ti jos jedan igrac od nekih 15 miliona,nema potrebe za njim...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma ako dodje Sahin koji ce im Allen,tu su Adam,Henderson i ostali,dovoljan broj igraca u vezi je to.Ne treba ti jos jedan igrac od nekih 15 miliona,nema potrebe za njim...
                              Ako dodje Sahin onda ce se verovatno odustati od njega, posto smo sve dalje i dalje.

                              Adama i Hendersona se treba resiti sto je pre moguce, posebno Adama.

                              Treba probati sa Sahinom na pozajmicu barem i da se zadrzi Akvilani. Imali bismo 2 povucena pleja, Dzerard bi mogao da igra iza spica. Suso da mu bude backup a Selvi da bude all-around backup ali pre svega Lukasu koji trenutno nema pravu zamenu. Trebali smo da uzmemo Diamea onda ali to se promenilo odlaskom Kenija, Rodzers ga nije hteo a za backup je sasvim dobar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Engleski magazin The People je sinoć prenio informaciju kako je Liverpool pristao da proda Alberta Aquilanija Fiorentini za 7 miliona funti.
                                Brendan Rodgers, novi trener Liverpoola, odlučio je prihvatiti ponudu kluba iz Seria A. Aquilani je bio katastrofalan u Liverpoolu otkako je došao 2009-te iz Rome za 20 miliona funti. Boreći se sa povredama ali i formom, bio je posuđivan posljednje dvije sezone u Seriu A. Prvo u Juventusu, a porošle sezone bio je posuđen Milanu. Ovaj iskusni veznjak je odigrao dvije utakmice na Liverpoolovoj turneji u Sjedinjenim Američkim Državama, ali mu je Rodgers jasno stavio do znanja da ga nema u planovima za narednu sezonu. Rodgers, također, želi u klub dovesti nekoliko pojačanja, a upravo Alberto Aquilani i njegova plata od 100 000 funti sedmično stoje kao glavna zapreka dovođenju pojačanja.
                                Novi trener Liverpoola je zainteresovan za dovođenje igrača Swansea Joe Allena, ali za njega je potrebno izdvojiti 15 miliona funti. Rodgers se nada da će upravoprodajom Aquilanija nadomiriti novce koje nedostaju da bi de ovaj transfer završio.

                                Aquilani in Italy tonight putting finishing touches to permanent move to Fiorentina. Opens way for Allen. [@BenSmithBBC]
                                Offloading Aurelio, Maxi, Kuyt and Aquilani from the wage bill will save Liverpool FC around £16 million a year! Absolutely stunning!
                                Ovo se zove odlično poslovanje.
                                James Pearce [Echo]
                                Aquilani on his way out of Anfield after being told he's free to find himself another club. Flew to Rome direct from Baltimore yesterday.

                                Comment

                                Working...
                                X