Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojavila se informacija da Rodgers želi prodati Škrtela kako bi imao što više novca na raspolaganju za pojačanja.

    http://www.dailystar.co.uk/posts/view/258421

    Ja ne bih prodavao Škrtela za 20 miliona £ (ni za više, osim neke astronomske cifre), jer bi to sasvim sigurno bio korak unazad. Agger i on su postali najbolji dio ekipe Liverpula uigrani su i mislim da ne bi valjalo sada da se to sruši. Coates je dobar igrač i mogao bi biti zamjena za njega, ali još uvijek nije na tom nekom nivou na kojem je naš štoperski par Agger-Škrtel. Opet Rodgers zna najbolje šta želi, ali morao bi naći adekvatnu zamjenu za Škrtela za koga se nadam da ipak ostaje.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Bivši nogometaš Liverpula Miki Roque umro je u večernjim satima. Imao je 24 godine, a više od godinu dana se borio sa opakom bolešću, u martu 2011. mu je dijagnosticiran tumor na karličnoj kosti. Nakon toga je imao operaciju u pritavnoj bolnici u Barceloni, no ubrzo se bolest vratila. Na kraju je izgubio najvažniju životnu bitku...



      Počivaj u miru Miki, YNWA!
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • RIP Miquel
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Zaista tuzno... Pocivaj u miru Mikel...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Strašno tako mlad.

            Comment


            • RIP! Velika tragedija
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Eziz Allamov ‏@EzizAllamov
                WOW! Tottenham have signed Gylfi Sigurdsson from Hoffenheim for €10 million, according to Bild.
                Neil Jones ‏@neiljonesecho
                I may need a tin hat here, but Gylfi Sigurdsson looks like he is on his way to Tottenham. Hoffenheim yet to confirm, but it looks like it.
                Neil Jones ‏@neiljonesecho
                LFC will be very disappointed. They were sure they had him ten days ago. Rodgers wanted "chance to show him what (LFC) had to offer".
                Neil Jones ‏@neiljonesecho
                It either wasn't enough, or what Spurs had to offer was deemed better. Blow to LFC, he's a very good player, and good value too.
                Steta ako je istina.Sto se mene tice radije bi ga imao u ekipi nego Adam-a ili Aquilani-a.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Dankan i Ben kazu da je dogovor vrlo blizu i da nam je najblizi. Postoji interesovanje ostalih ali Brendan i on imaju odlican odnos.
                  sigpic

                  Comment


                  • Imao sam neki osecaj da ce nam ga neko oteti ispred nosa, jednostavno predugo traje ovaj deal. Steta ako ne dodje...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Znao sam čim se onako zakomplikovalo da tu nešto ne štima. Još ljudi nemaju trenera, Levy će ga dovesti, para vrti gdje burgija neće.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Sacekajte jos malo, ako Dankan i Ben kazu da smo na dobrom putu onda imamo dobre sanse. 1. jula ce se sve znati, jer je zvanicno na pozajmici u Svonsiju do 30. A i da ne dodje uopste nam nije prekopotreban.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pise se da ce Tottenham do kraja nedelje sve obaviti i zvanicno objaviti dolazak Sigurdsona...

                          Comment


                          • http://www.bild.de/sport/fussball/gy...0460.bild.html

                            Ispred nosa nam ga uzeše...

                            Inače složio bih se sa @S-Nashom da nam nije prijekopotreban i da se sada treba okrenuti drugim igračima - James Rodriguez, Gaston Ramirez, a i Huntelaar jer se posljednjih dana pojavila informacija da je Rodgers zainteresovan za njega.

                            Liverpool are preparing a £16 million bid for Klaas Jan Huntelaar.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Steta ako nam kokoske ispred nosa uzmu Sigurdsona, cini se da je dosta vezan za Brendana tako da smatram da smo i dalje favoriti za njegov potpis. Huntelara za te pare necu da vidim u LFC-u.

                              Breaking: Gylfie's dad,Sigurdur Adalsteinsson has just interviewed on an Icelandic radio station and what he said was that Gylfie enjoyed working under Brendan Rodgers,and this matter will be resolved by this weekend.However we do understand that the spurs offer is still but according to his dad he has NOT decided on anything yet.
                              Ben Smith BBC
                              I'm trying to find out. At 1pm my contact in Germany told me a deal was done. He backed off that later but ...I have a feeling his initial information was right but that it may now be Spurs who have come up with more money. Checking.Hoffenheim had an agent in England yesterday, he flew back to Germany pm. If a deal has been done, almost certain it's not LFC.Levy in charge of transfers. They can and I think they have. Money talks
                              Last edited by The Admiral; 26-06-12, 15:15.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Znaci ne dao bog Huntelara da dovedemo, ne dao bog...

                                Za Sigurdsona, slazem se sa svima, nije preko potreban, ali opet bi bila steta ne dovesti ga.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X