Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roma za Borinija trazi 15 miliona €, mislim da je sve preko 10 miliona glupost. Pricao sam sa ortakom koji navija za Romu, kaze da je Borini jako dobar napadac, za rotaciju bi bio dobar, ne mozemo ostati na Kerolu i da se molimo bogu hoce li proraditi, vec sam pricao, vrlo lako moze da mu se desi da upade u kanal, jako tesko ulazi u formu, sto kaze Nash moramo imati nekog dzokera u slucaju da Kerol ne bude u formi. 21 godina reprezentativac Italije nije mala stvar + radio je sa Rodgersom koji ga poznaje u dusu i moze izvuci maksimum iz njega i sto je jako bitno moze jos napredovati.

    Kuba bi bio ok. Vjerujem da ne bi bio skup jer ulazi u poslednju godinu ugovora.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Najzad jedan realan komentar... shvatam da zelite dobre igrace ali dobri igraci traze da igraju LS, sto LFC trenutno ne moze da im ponudi. Ne zelim da omalovazavam, vec iznosim cinjenice.
      Mati Fernandez bi na primer rado dosao ali ga nasi ne gledaju. Za Ramireza nisu nista uradili a decko igra u jebenoj Bolonji. Marvin Martin je extra igrac, Viktor Mozes, Djovani Dos Santos, svi bolji od Kube. Sve je do skautinga koji je definitivno ocajan, a ima itekako igraca koji bi dosli u Liverpul i koje ne traze svi zivi. Na kraju ce nam Falji uvaliti Babovica.
      sigpic

      Comment


      • Cista glupost je poverovati da LFC ne moze bolje od Kube... Slazem se da se neki bas top top igraci ne mogu dovesti upravo jer ne igramo LS, sto je hendikep, ali nemojmo preterivati i reci da je Kuba max sto Liverpul sebi moze da prisuti, svakako da ima boljih igraca na pijaci, bezbroj.

        A Borini bi bio ok pojacanje JC, pa vidis da kuburimo sa napadacima, mali je talentovan, imao je odlicnu sezonu u Romi i svakako bi doprineo timu, zna Brendan koga uzima, radio je s klincem i u Celsiju i u Svonsiju.

        I Roma je otkupila ceo Borinijev ugovor.
        Last edited by Freshman; 10-07-12, 19:16.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Fabio Borini sa 21 godinom ima jedan od najboljih procenata realizacije u Evropi, neverovatno pouzdan finisher. Brendan je dugo radio sa njim, u Svonsiju je izvukao maksimum iz njega i decko se toliko sprdao po Championshipu da se jasno videlo da je za jace lige i ta kraca pozajmica je jedan od glavnih razloga ulaska Svonsija u PL, neverovatno koliko je decko doprineo. U Romi ove sezone pod ludim Enrikeom zaista odlican, verovatno ce biti takav ili bolji sa nekim sa kim se odlicno poznaje i ko ce maksimalno gledati da mu da sansu i da ga uklopi.
          sigpic

          Comment


          • Kuba rezerva u Dortmund-u, ako ne mozete bolje od njega, ne trebate ni da igrate u PL-u jbt.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ja nisam rekao da je los,ali problem je sto ce nam onda on biti glavni napadac ako dodje jer ce Rodgers ga sigurno forsirat ispred Carroll-a.Po meni takav igrac ne moze biti glavni napadac velikog kluba.

              Kad je tako strasan igrac sto ga se je Roma spremna odreci za male pare?
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ja nisam rekao da je los,ali problem je sto ce nam onda on biti glavni napadac ako dodje jer ce Rodgers ga sigurno forsirat ispred Carroll-a.Po meni takav igrac ne moze biti glavni napadac velikog kluba.

                Kad je tako strasan igrac sto ga se je Roma spremna odreci za male pare?
                A odkud znas brt da ce biti prvi i glavni napadac ?? Mi jos ne znamo kakav ce sistem Brendan koristiti, znamo otprilike, ali i dalje ne u potpunosti, ocemo li sa dva napadaca, ili jednim, i kako ce sve to izgledati. Ako bude jedan, pa sta mislis ko ce da igra na poziciji napadaca ?? Borini dolazi kao talenat, dzoker sa klupe, a ne kao puno afirmisani igrac evropske klase.

                @Wada Ma naravno da mozemo, vidis da im udarilo sunce u glavu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Ja nisam rekao da je los,ali problem je sto ce nam onda on biti glavni napadac ako dodje jer ce Rodgers ga sigurno forsirat ispred Carroll-a.Po meni takav igrac ne moze biti glavni napadac velikog kluba.

                  Kad je tako strasan igrac sto ga se je Roma spremna odreci za male pare?
                  Nisi ga gledao ali znas kakav je igrac, hmm...

                  Nije strasan ali dobar igrac i pouzdan finisher + Roma prosle sezone je bila verovatno najnekonstantniji tim Evrope uz nas a kad igrac koji zavisi od veznog reda ne dobija konstantno lopte ne moze nista da uradi, isto kao i Kerol.

                  Roma hoce 15 miliona, nije to malo, kao ni 10, a i Italija je potpuno drugacija kad su transferi u pitanju od Engleske i retki su igraci za koje se traze ogromne cifre. Nisu ni blizu bahati kao ovi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma nemate sta da brinete uz novu maskotu!

                    article-1341836838573-13FD9BB9000005DC-404746_636x405.jpg

                    Comment


                    • @Wade,Kuba nikako nije rezerva u Dortmundu,prosle sezone jedan od glavnih igraca u odbrani titule i osvajanju kupa...cak i kada se Gotze vratio Kuba je igrao skoro svaku minutu,da ne kazem tekmu

                      @Freshman,hajde mi nabroj od tih bezbroj 5 igraca boljih od Kube koje Liverpool mozes priustiti na toj poziciji...desnog krila
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nemoj Akane tu Kubu da mi dizes u nebesa, taj sto moze da promasi, pa ne znam, pozavideo bi mu i Robben..

                        Moze LFC da dovede boljeg igraca od Kube, samo sto kao i PSG prosle sezone, moraju da plate malo vise nego drugi i da mu daju finu platu, inace ce dovoditi igrace tipa Charlie Adam.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Nemoj Akane tu Kubu da mi dizes u nebesa, taj sto moze da promasi, pa ne znam, pozavideo bi mu i Robben..

                          Moze LFC da dovede boljeg igraca od Kube, samo sto kao i PSG prosle sezone, moraju da plate malo vise nego drugi i da mu daju finu platu, inace ce dovoditi igrace tipa Charlie Adam.
                          Dobro bi on dosao Liverpool-u vjeruj mi,strasan trkac vrlo dobrog centarsuta,za promjenu...covjek s krila,a ima odlican pregled igre,imas smisla covjek,umije da promasi,ali ko ne umije u Dortmund-u,pa svi promasuju,takva ekipa...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma nije los, ali LFC-u treba bas klasa igrac, vidis da ljudi nemaju normalno krilo, jedino ako Stewart krene da lici na fudbalera. Ne znam sto ne pokusaju Honda-u da dovedu, pa Elia nije bio skup, a dobar je igrac, nije nista losiji od Kube. U HSV-u je pokidao, ali sada je pitanje sto nije igrao u Juveu, mozda Conte ne voli driblere koji drze puno loptu kod sebe.

                            Mogu dovesti Danny-a iz Zenit-a, odlican igrac, iskusan, ima strasan pregled igre.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma nije los, ali LFC-u treba bas klasa igrac, vidis da ljudi nemaju normalno krilo, jedino ako Stewart krene da lici na fudbalera. Ne znam sto ne pokusaju Honda-u da dovedu, pa Elia nije bio skup, a dobar je igrac, nije nista losiji od Kube. U HSV-u je pokidao, ali sada je pitanje sto nije igrao u Juveu, mozda Conte ne voli driblere koji drze puno loptu kod sebe.

                              Mogu dovesti Danny-a iz Zenit-a, odlican igrac, iskusan, ima strasan pregled igre.
                              Elia nije igrao u Juventus-u iz hiljadu i jednog razloga,nema nista sto Conte voli,nikako mi nije jasno sto su ga i dovodili,previse brz igrac za Juventus,nikad oni takve nisu trpili,barem ne kada su bili najjaci u Italiji kao sto je sada slucaj,iskreno Kuba daleko ispred njega...Honda je dobar igrac,ali je Liverpool tu vec pokriven u vezi i on je vrlo cesto povrijedjen.Danny ima prejak status u Zenit-u,cak sam nedavno gledao intervju gdje je rekao da mu je porodica odusevljena zivotom u Sankt Petersburg-u i da razmislja da ostane tamo do kraja karijere,a i i zivot nakon toga+ najjaca ekipa su u Rusiji,ima jaku platu i igrat ce LS,tako da nema od toga nista dobri moj Wada
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ma batice, sve sa parama moze promeniti. Voli svako svoj tim dok ne dodje bolja ponuda, jedino ako taj igra u nekom bas velikom timu. Mislim da ti malo precenjujes tim LFC-a(pre svega vezni red koji je tragikomican), nigde oni nisu pokriveni osim na stoperu(bez uvrede navijacima LFC-a). Oni od sadasnjih igraca, bas da su kvalitetni, imaju Stevie G-a, Johnson-a, Agger-a, Skrtel-a i Suarez-a. Samo su pokriveni dobro u odbrani, ostalo sve mogu da menjaju bez problema. Golmana ne racunam.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X