Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Lose ti zapoceo dan na funkciji.

    Sta bi sa Joveticem? Krcka li se tu jos nesto ili i od toga nema nista?
    Nista od toga, kad budemo 4. doci ce takav igrac.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Lose ti zapoceo dan na funkciji.

      Sta bi sa Joveticem? Krcka li se tu jos nesto ili i od toga nema nista?
      Pravo ti kazem, polagao sam nade samo da mali Gaston dodje, a sad kada vidim da je to 90% bila laz, ne znam, uzdam se u Brendana i neko njegovo cudo. Ocigledno da privuci malo jace igrace biti izuzetno tezak podvig.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Iskreno koliko pratim italijansku stampu tesko ce Jo Jo kod vas,ima previse klubova koji su realno trenutno mnogo bolje destinacije za njegov dalji razvoj.

        Comment


        • Gaston Ramirez has signed for Liverpool for an undisclosed fee, transfer will be confirmed tomorrow.
          FourFourTom ‏@FourFourTom
          According to @juliocesargard, Gaston Ramirez has signed for Liverpool for €16mil.
          Bumo videli.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ajde da sacekamo sutra...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...-transfer-hope

              "For players to be associated with Liverpool is great, but the reality is we've only made three or four enquires about players and we hopefully can close out one deal this week, maybe two.
              @BenSmithBBC Off camera, Rodgers said #LFC fans would find one potential new player 'incredibly exciting' - 'they'll love him'
              Last edited by The Admiral; 09-07-12, 13:25.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • The Liverpool Echo claims that "Liverpool have been left bemused" by reports that they are about to sign Gaston Ramirez from Bologna for £16m". Steta zaista, ako je ovo tacno. Sjajan igrac, voleo bih da ga dovedete.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Au kako zajebano posluje Brendan, niko ne moze da provali sta se desava u klubu i svi malo-malo menjaju pricu.

                  Ostaje da cekamo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ben Smith @BenSmithBBC

                    Fabio Borini is likely (note likely) to become Rodgers' first signing as #LFC manager. Deal not done yet though.


                    BBC Sport @BBCSport

                    Roma forward Fabio Borini is expected to become Brendan Rodgers' first signing as Liverpool manager #bbcfootball



                    Vracen This is Anfield znak iz doba Shankley-a
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Pošto sam bio na odmoru i nisam nekoliko dana pratio situaciju u klubu niti forum ako neko može u kratkim crtama da napiše šta se desilo u klubu u ovih proteklih 7 dana? Bio bih mu zahvalan.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Pošto sam bio na odmoru i nisam nekoliko dana pratio situaciju u klubu niti forum ako neko može u kratkim crtama da napiše šta se desilo u klubu u ovih proteklih 7 dana? Bio bih mu zahvalan.
                        Pravo da ti kazem nista posebno... Uglavnom razne glasine o Joveticu i o nekoj prihvacenoj ponudi od 22m, pa onda done deal za Gastona, koji se na kraju ispostavio lazan naravno, i sada se opet pominje Borini, kao prvo Brendanovo pojacanje, i pitanje je dal je to istina.

                        Kao sto Nash kaze, zajeban je Brendan, za sada niko ne daje tacne informacije o mogucim transferima, sve se u tisini radi, and I like that, it's the classic Liverpool way..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sve u svemu, ne gine Liveprulu i sledece sezone sredina tabele.

                          Comment


                          • Originally posted by Nikola MVP View Post
                            Sve u svemu, ne gine Liveprulu i sledece sezone sredina tabele.
                            Ma jok, u zoni ispadanja cemo biti...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pa tek ove nedelje je poceo sa treninzima, ili prosle?... tako da ce tek da napravi neku sliku koji deo ekipe treba da pojaca.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pravo da ti kazem nista posebno... Uglavnom razne glasine o Joveticu i o nekoj prihvacenoj ponudi od 22m, pa onda done deal za Gastona, koji se na kraju ispostavio lazan naravno, i sada se opet pominje Borini, kao prvo Brendanovo pojacanje, i pitanje je dal je to istina.

                                Kao sto Nash kaze, zajeban je Brendan, za sada niko ne daje tacne informacije o mogucim transferima, sve se u tisini radi, and I like that, it's the classic Liverpool way..
                                Zahvaljujem na odgovoru.

                                Vidim i dalje se vezuje Dempsey sa nama. Također i Borini, mada je ova cifra od 10 pa nadalje miliona £ neprihvatljiva.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X