Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.twitvid.com/GE6CS

    Likovi sa RAWK-a kazu da je Suso opet objasnjavao u veznom redu Spanije protiv Portugala, za Portugal nije igrao nas Joao Tekseira zbog povrede koju je vukao pola godine u Liverpulu, trenira sa prvim timom trenutno, nadam se da ce ga ubuduce zaobici povrede.


    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Neki Urugvajski novinar:

      The info I have on the weekend will close the transfer of Gaston Ramirez at Liverpool for 20 million Euros # LFC
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ne znam, puno je 20m...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma bolje 20M za Ramireza, nego ono sto su platili za Downinga, Hendersona i Carrolla...
          Jasno je da je Liverpool u problemu, gotovo da ne postoji igrac top klase koji bi presao u Liverpool, tako da ce morati nesto da se napravi sa igracima klase Ramireza... I naravno ostali klubovi znaju u kakvoj je Liverpool situaciji i zato ce im uvek traziti nekoliko miliona iznad realne cene...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Ma bolje 20M za Ramireza, nego ono sto su platili za Downinga, Hendersona i Carrolla...
            Jasno je da je Liverpool u problemu, gotovo da ne postoji igrac top klase koji bi presao u Liverpool, tako da ce morati nesto da se napravi sa igracima klase Ramireza... I naravno ostali klubovi znaju u kakvoj je Liverpool situaciji i zato ce im uvek traziti nekoliko miliona iznad realne cene...
            Moramo sad jednostavno da dajemo koji milion vise, kako bi se vratilo kroz godine koje dolaze.

            Ramirez moze da bude bas klasa, ima potencijal i to se jasno vidi. Sad, kakav je s glavom, koliki je radnik, koliko ce mu trebati da se navikne na Englesku...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ma bolje 20M za Ramireza, nego ono sto su platili za Downinga, Hendersona i Carrolla...
              Jasno je da je Liverpool u problemu, gotovo da ne postoji igrac top klase koji bi presao u Liverpool, tako da ce morati nesto da se napravi sa igracima klase Ramireza... I naravno ostali klubovi znaju u kakvoj je Liverpool situaciji i zato ce im uvek traziti nekoliko miliona iznad realne cene...
              Tacno jbg, sve je istina, svakako ce se decko isplatiti kroz godinu-dve. Kada se pogleda koga smo sve platili i preplatili, ovo ce biti dobar potez. Ali samo da dodje vise, nmg vise da cekam, nestrpljiv sam.

              @Nash Lud je sa glavom kao i svi Urugvajci, ali niko ne moze zajebati Suareza naravno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment





              • Navodno su nasi prvo ponudili kes + Aquilani-a za Gastona sto je Bologna odbila, druga ponuda je bila nesto manja od 20 miliona, ali Bologna je i to odbila jer zele tacno 20 miliona, ni dinar manje. Valjda ce se dogovoriti konacno oko cijene. Pominje se Borini opet, za rezervnog spica on bi bio dobra opcija.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Tesko da ce od Borinija biti nesto, mislim da kada je Roma otkupila ugovor, tu se svaka prica zavrsila... Zapela Bolonja pa ne da. Na kraju cemo dati te pare i dovesti ga na Anfield, bar se nadam.

                  Suso je freakin' genijalac, malo limitaran kada je desna noga u pitanju, ali vremenom ce nauciti da je bolje koristi. Iskreno se nadam da ce dobiti prilike u ionako nebitnoj Europa Ligi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ben Smith ‏@BenSmithBBC

                    For those asking, no truth in reports #LFC are currently in talks with Bologna over a deal for Gaston Ramirez.
                    Sta je sad ovo? Nadam se da laze Ben Smith.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Platite 25 miliona Dzagoev-a i resite stvar.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Prica se da je Sturridge blize neko ikada Liverpulu, on samo malo da poradi malo na njegovoj sebicnosti i losim procenama situacija i mogao bi da bude veoma dobar igrac za Liverpul.

                        Comment


                        • Pa prica se a da li ce doci do toga, cisto sumnjam. Da je Hulk dosao kod Plavih, skoro bih bio uveren da dolazi, ovako on tamo ima konkurenciju na krilu samo u Marinu koji je od stakla, a i na mesto napadaca samo Toresa, samo...
                          I nisam nesto za njega, ima talenat i sve, ali je jbeni Englez, a kad si Englez moras biti precenjen igrac da j..e oca... Odrapio bi nas Celsi posteno, probably 20m, a ne bih da dajemo toliko.

                          Daj boze da Ben laze, tacno cu se ubijem ako je to istina.

                          Prica se da smo u kontaktu sa Hoileom, pomalo zaboravljeni genijalac iz Blekburna, navodno jos nije presao u Menhengladbah, iako ovi imaju pol poziciju za njega, zbog LS. Videcemo sta ce od svega ovoga biti, uglavnom ako ne vidim novajliju sledece nedelje...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • I Tony Barrett (najpouzdaniji moguci novinar) kaze da uopste nije bilo nikakve ponude za Ramireza, niti bilo kakvih razgovora.


                            Inace:

                            http://www.mirror.co.uk/sport/footba...nvited-1136015
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • I opet Dempsi se povezuje sa nama... Nista od Ramireza, znaci sve gore od goreg...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lose ti zapoceo dan na funkciji.

                                Sta bi sa Joveticem? Krcka li se tu jos nesto ili i od toga nema nista?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X