Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh kako bi bilo dobro da dodje Jovetic, neki Italijanski novinar je rekao da je prihvacena ponuda od 22 miliona, ne vjerujem u to, ali nada postoji

    Sigurdsson danas donosi odluku u koji ce klub preci, jos uvijek postoji sansa da izabere nas, bar tako kaze njegov cale.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Bilo bi odlicno, strasan je to igrac, vrlo lako bi se uklopio u sistem, bas se nadam da cemo ga dovesti, on i Suarez, lethal. Ja se najvise brinem oko njegove sklonosti ka povredama, daj boze da su ga ta vremena prosla i da ce biti zdrav.
      Ako se ovo odradi, jos jedan krilni i kreator i dosta sto se mene tice.

      Mislim da nema nista od Gylfia, ode taj u Spurse...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Dobija Rahim sansu, mislim da i Suso ima sansi da udje u prvi tim.

        Jovetica je hteo i Keni ali je bio samo zelja. Iskreno mislim da je to i ostao, kao i da ce preci negde ovo leto i da mozemo da zaboravimo na njega.

        Rekao sam vam ranije da nije sve gotovo za Gilfija.

        Ovo za Dejvisa je cista glupost, jedini Britanac kojeg za sada Brendan mozda zeli je Adam Dzonson.
        sigpic

        Comment


        • Nemoj Nashko da si pesimista, velike sanse postoje da ugrabimo Jovu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Nemoj Nashko da si pesimista, velike sanse postoje da ugrabimo Jovu...
            Niko to ne bi voleo vise od mene ali male su sanse. On zeli LS i moze da bira izmedju Celsija i Juventusa koliko sam upucen.
            sigpic

            Comment


            • Zar se nije i PSG zainteresovao za Jovetu?

              Comment


              • Bio bi Jovetic strasno pojacanje,ali s obzirom da se mi borimo sa Tottenham-om oko Sigurddsona ne znam kako bi Jovetica mogli ugrabiti.

                Brynjar Ingi Erluson ‏@brynjarerluson
                Hearing that Gylfi will reveal that he wants to join Liverpool FC instead of Tottenham Hotspur. Deal to be confirmed tomorrow #rumour
                Volio bi da se desi ovaj transfer jer za male pare bi dobili sasvim pristojnog igraca.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Lepo sam vam rekao da nije sve gotovo sa Gilfijem. 50-50 su sanse.

                  Ja bih voleo taj transfer samo zato da pokazemo da nismo bilo ko i da ne moze neki 5x manji klub od nas tek tako da nam uzme igraca kojeg zelimo kako god se on zvao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lyon president Jean-Michel Aulas has revealed goalkeeper Hugo Lloris will be allowed to leave the club for the right price.
                    Kad bi Reina otišao u Milan vjerujem da bi Lloris došao. Mislim da bi za 15-ak miliona mogao da se dovede.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Kakav šef.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Kerol u roze sorcu

                        Inace, Pepe ne ide nigde tako da ne treba razmisljati da li ce ga menjati Hugo ili neko drugi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Kerol u roze sorcu

                          Inace, Pepe ne ide nigde tako da ne treba razmisljati da li ce ga menjati Hugo ili neko drugi.
                          Liverpool Echo objavio da nema nista od Pepeove prodaje, vise nego pouzdan izvor, danas bas sranje dan, ne pominje se niko, Markus Babel rekao da ce Sigurdsson preci u jedan PL klub i da bi transfer trebao da se realizuje do kraja nedelje
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Svidja mi se sto se ne pominje niko. Ako ostane tako jos par dana, znaci dolazi nam neko u roku od 10 dana, bar je tako poslednjih godina kad smo mi u pitanju.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://lfctransferspeculations.com/

                              Novi sajt za transfere, ko hoce neka prati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Brendan Rodgers is considering a move for £7million hitman Demba Ba, and guess what...Tottenham are also interested!
                                7 miliona je prihvatljiva cijena.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X