Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, nesto nisam optimista, depresivac Stjuart je ocajan, mentalno je preslab moze opet da mu se ponovi slicna sezona, nemamo back-up DM-a, na sta li ce liciti Lucas nakon teske povrede? Agger je isto veliki rizik, znamo njegovu sklonost povredama, Desno krilo nemamo, Carroll mi je jos sumnjiv, ako bude pravi, to moze biti veliki plus za sledecu sezonu. Ovi klinci mi ulivaju nadu, ali pitanje je koliko ce Brendan racunati na Sterlinga. Mislim da ce mu se dopasti Suso, zbog stila igre, ali on ce vjerovatno propustiti pocetak priprema, jer je sa mladom selekcijom Spanije na EP. Kreativnog igraca nemamo, tu treba traziti pojacanje. Zahvaliti se Adamu, Spiringu, Maxi-u i ostalima koji ne doprinose napretku.

    Sa trenutnim sastavom 5. mjesto je maksimum.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ma pitanje je da l' je i 5. mesto moguce sa trenutnim sastavom. Znamo da je Brendan sjajan trener, ali nije ni on madjionicar pa da od ovog roostera napravi cudo. Sto kaze JC, pogledaj ostale timove, mi jos stojimo u mestu.
      Ne znam, nadam se nekom boom transferu, i dobrim igracima, imamo par kriticnih pozicija, krila, kreativca bilo ofanzivni vezni ili bas srednjak, back-up za Lucasa i Enrikea, i mozda napadac, mada verujem u Andy-ja jos. To je dosta zaista.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sigurdsson trazio vise od 70k nedeljno. Mi odbili, Jevreji ponudili tu cifru i na kraju zavrsio kod njih.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Terry McDermott dobio novi posao u Birminghamu.

          I am delighted to be the new assistant manager at Birmingham City, I can't wait to get started. Thanks to everyone for the kind messages
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment




          • Uh...slucajno sam naletio na ovo. Kakva akcija!
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Sigurdsson trazio vise od 70k nedeljno. Mi odbili, Jevreji ponudili tu cifru i na kraju zavrsio kod njih.
              Ma vazi da ce da ima toliko platu, vidi se da je money hunter, dobro je sto ga nismo doveli sad.

              Vargasov agent kaze da je Liverpul opcija, mogao bi da zavrsi kod nas, izvor Sky-a...

              http://www1.skysports.com/football/n...erpool-option-

              Dobar igrac, ali nije mlad, ipak je 28 godina dosta, moze za back up...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Vidjelo se čim se Tottenham uključio u borbu za njega da će i on željeti da iskoristi novonastalu situaciju. Na kraju je to i uradio - uzeo Tottenhamovu bolju ponudu. Šteta što su nam ga uzeli faktički ispred nosa, no da je neka velika šteta i da se radi o nekom prvoklasnom igraču - nije.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Da, ali se opet moramo cuvati, jer ako su Spursi poceli da nam otimaju ispred nosa igrace bilo kakve klase, to znaci da nemamo vise taj pedigre da privlacimo jace igrace, a onda se zapitas, da li su Spursi mocniji od nas po nekoj klasi i pedigreu ??

                  I to su neke stvari oko kojih se ozbiljno trebaju zapitati rukuvodioci i direktori kluba, kako je to toga doslo. Danas Sigurdson, sutra Belhanda, Eriksen ili neko treci.

                  Ako ne pocnemo graditi tim oko Suareza i to boljim igracima, pitanje je vremena kada ce nam i Njukasl ovako uzimati igrace ispred nosa.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Vlasnici su se pokazali kao velike stipse. Pricaju kako se ima para i kako ce ulagati sve dok ne dodjemo na vrh, a u stvarnosti druga prica, ne vidim da se s nama povezuje neko veliko ime, sve neki polovnjaci se pominju, tonemo u prosjek, zaobilaze nas svi zivi, Rafa je barem one Spance mogao da privuce u klub. Ako nastavimo ovako, nema 'leba od nas, jedino da Rodgers napravi cudo sa ovim timom.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • LFC Transfer Speculations
                      Sky Italia now attesting Gazzetta dello Sport's initial claims that Liverpool have tabled a bid of £15m to land Gastón Ramírez from Bologna.
                      Izgleda da smo najblize dovodjenju Ramirez-a.Ne znam mislim da se moze dovesti i bolji igrac za ove pare ili nesto vise,ali da je bolji od svakog naseg krila trenutno bolji je.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ma u ovom trenutku razmisljam samo da dovedemo bilo koga, evo pocinjem da verujem u Gastona, mozda bude super igrac, mlad je, ima skila, ima taj blesavi nonsalantni Urugvajski dribling , bolji je sigurno od svih krila koje imamo. Ja sam vec rekao da je 20m za njega puno, ali za 15m moze biti bargain, a ne mora.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nemoj zivota ti bilo koga,ima ih dovoljno takvih u klubu

                          Meni nije jasno kako nam Tottenham uspije uzeti igraca,hajde da igraju u Ligi Prvaka pa bilo bi mi jasno,a i ako je problem plata,rjesit se Cole-a ionako zaradjuje za dvojicu,a Sigurdsson je trenutno sigurno bolji igrac od njega jos plus dosta mladji.Nije problem sto nece Sigurdsson biti doveden nije sad on igrac kakvih nema na trzistu,ali sta onda iz kluba misle sta ce biti ako zapikamo nekog a za njega u utrku udje City,United,Chelsea ili Arsenal.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Valjalo bi uzeti Ramireza, moze da nanize par igraca, gurne solidan pas, a dobar je finisher. On i Suarez bi se odlicno razumeli. Pravih driblera nam fali itekako.

                            Jos kad bi se vratio Akvilani, u Brendanov sistem bi se savrseno uklopio. Pojacanje za dz.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa dobro jbg, nisam mislio bukvalno...

                              Ma vec sam i ja to rekao, kao da nas Spursi prestizu po toj nekoj klasi, nude vece plate, mada 70k je puno za Sigurdsona odma da kazem, ali oni su imali onu stvar pa da mu plate toliko. Ne znam, morace vlasnici da se zapitaju, ja verujem u Brendana, ali gubim poverenje u njih, i izgubicu potpuno ako ovog leta ne dovedemo nekog top pojacanje, jer bez toga tesko cemo opet u LS, konkurencija nikad jaca, timovi se pojacavaju kao ludi, moramo brze i bolje da radimo na pijaci, jednostavno moramo, ili ce nas ostali timovi pojesti.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Koliko sam ja upucen, Brendan itekako radi sa strucnim stabom otkad je dosao ali zeli prvo da pregleda dosta snimaka nasih igara i nasih igraca kako bi znao kako da poslozi sve to.

                                Pominju se igraci na pozicijama na kojima nam trebaju pojacanja i nisu precenjeni Englezi, to je bar pozitivno. Sigurdson nije ni neka klasa niti prekopotreban igrac, verujem da ce se odresiti kesa za ozbiljnije ime. Ako su dali onolike pare proslo leto na ne tako proverena imena, verujem da ce dati opet ako Brendan zatrazi. Nema SD-a, pita se on i ceka se on i njegove zelje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X