Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrao je on dobro i u Nemackoj, 22 gola dao i svi ga u Nemackoj hteli, mislio sam da ce zavrisiti u Bayern-u. Honda ne moze biti losiji od Downing-a.

    LFC je kako vi kazete najveci tim u Engleskoj, tako da bi vredelo pokusati sa Willian-om, siguran sam da ne bi odbio opciju da predje u Liverpool.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma dobar je bio Papis i pre, postavio rekord(22 gola) za jednog africkog igraca, ali jbg, covek otisao na pola sezone u Njukasl za 10 milki, ko je to ocekivao.

      Slazem se za Hondu, bolji je od "kante", ali vidis i sam da se o njemu vise ni ne prica gde ce, kako ce. Zaboravljen igrac, a povrede su ga unistile, nije to sigurna investicija. Kad Celsi ima muka da dovede Williana, ljudi igraju finale LS, tesko da mozemo da se borimo sa Celsijem, Spursima i sa dvojcem Mancestera. Arsenal tu i tamo, ali oni LS igraju i tu je svakoj diskusiji kraj. Zato i dovodimo toliko prokletih igraca iz Engleske i domaceg prvenstva, samo Suarez i Coates su dosli iz drugih liga. Mi se sad borimo sa Njukaslom, a kako su oni sjajno odradili posao, tesko da mozemo i sa njima.
      Pa sta mislis, da mi ne bi zeleli Kagawu za 8 milki, kolika se cifra pominje da ce Utd platiti. Dao bi i 20m za njega, ali dzaba kad Utd igra LS. A prosle sezone, mislis da nismo jurili Janga da uzmemo, pa je on na kraju otisao u Utd zbog LS i placen 4m manje nego prokleti Dauning. Sve su to fakti, tako da mi vise nismo klub koji moze da privuce velike igrace, talente da, ali ko moze da garantuje da ce taj talenat bit veliki igrac, kao Hendov slucaj.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Očigledno da Kenny odlazi samo što je vrlo moguće da kažu kako je on dao ostavku da pokušaju smiriti situaciju.

        Pročitah kako na kladionicama za Dalglishevog nasljednika najbolje kotira Benitez.

        Edit: Ipak će haman Kenny ostati na klupi Liverpula.

        @TonyBarretTimes:

        Basically, as things stand, Dalglish has not been sacked and nor has he walked out.

        Belhanda danas izjavio kako želi igrati LP-a sa Montpellierom i da će vjerovatno tako na kraju i biti.
        Last edited by Merlin; 15-05-12, 20:35.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • RT@Robbie9Fowler
          Gutted.... Not even on the standby list #hodgsonout

          Koji car

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...and-his-future

          Skrtel o sezoni i buducnosti.

          Some newspaper reports claimed the defender is considering his future - but Skrtel is adamant he wants to remain at Anfield.

          He said: "The only thing I can say is it is not true because I have never said anything like I want to leave the club or handed in a transfer request.

          "I have a contract at Liverpool and I am happy here at the club. I haven't thought about leaving the club.

          "The things that were in the press are rubbish.
          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-england-squad

          Stevie,Glen,Andy i Downing idu na Euro.Stevie kapiten i Carroll u napadu i meni nista vise ne treba

          http://www1.skysports.com/football/n...er-Three-Lions

          Tatica kapiten
          Last edited by Joe Cole 10; 16-05-12, 14:55.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Liverpool axe Dalglish
            Reds part company with manager after poor league displays-Sky Sports

            Comment


            • To je to, ja sam ipak ovo oceikavo kao i svi, jer posle ovakvih rezultata mozes bog da budes, jednostavno, nije islo...

              A ko ce bit sledeci menadzer, pitanje je...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ja sam cuo da je Alex McLeish slobodan

                Comment


                • Benitez ce verovatno biti. Mada bi mogao i Martinez...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Navodno su Martinez i Benitez favoriti sa upraznjeno mesto.

                    Comment


                    • Ladno placem jebote...

                      Bez obzira na ovo, on ostaje King Kenny za vjek i vjekova, uz Stivena Dzerarda i Bila Senklija neko ko je najvise dao klubu. Osvojio toliko toga kao igrac, posle toga bio odlican trener, vratio se kad niko nije hteo na klupu i odradio odlicnu sezonu do kraja. Povratio kretnju bez lopte u klub, nazalost omasio sa nekim pojacanjima i preplatio ih ali i oni su dovedeni jer su Mata, Hazard i Jang koji su bili prve zelje bili nedostupni u tom trenutku. Sta je tu je, napravio je bar dobru osnovu koja sa 2 tehnicara i jos nekim igracima u rotaciji moze da se vrati u vrh narednih godina. Nadam se da ce dobiti neku funkciju, mozda da se vrati na mesto direktora akademije gde je postavljen 2009. Od tada je i krenuo nagli uspon iste. Long live King Kenny!

                      E sad, da li dati Rafi drugu sansu? Ono sto ne mogu da mu oprostim je sve ono oko Cabija ali svi grese. Svakako uvek pre on nego Martinez ili AVB. Reina, Dzonson, Skrtel, Ager, Enrike, Lukas, Stivi, Suarez, pa i Kerol. Sa sadasnjim budzetom koji tad nije imao mislim da bi mogao ovo da nadogradi na pravi nacin + njegova takticka genijalnost. Jedino sto ne znam koliko bi izbacivao momke iz akademije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bez obzira koliko god bio nezadovoljan na ovu sezonu, iskreno mnogo mi je žao što je otišao Kenny - legenda Anfielda. Ali šta se može, vjerovatno je to u ovom trenutku bilo najbolje za klub.

                        Kao što sam već rekao u jednom postu na kladionicama najbolje kotira Benitez, a i moja neka želja je on. Ako ne on sasvim pristojan trener je i Rodgers.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment




                        • Hvala King-u za sve,dosao je da vodi klub u najtezem trenutku i kao sto je on uvijek bio tu za Liverpool tako i Liverpool treba biti uvijek tu za njega.Vjerovatno nas najveci igrac i prije svega odlican covjek.Ove godine nije islo mada nismo imali ni srece.Nadam se da ce dobiti neku drugu funkciju u klubu jer zasluzio je to.

                          Nisam pametan koga bi za novog trenera, izgleda da su najblizi tome Rafa i Martinez,Martinez se pokazao kao dobar vodeci Wigan ali nema iskustva u vecim klubovima i mislim da nije vrijeme da se kockamo sa trenerom.Rafa je relativno dugo bez posla i sve mi mirise da ce on biti novi trener,vecinu igraca iz prve postave je on doveo ali mu mnogo zamjeram odlazak Xabi-a.Nadam se da cemo saznati ime novog trenera vrlo brzo jer treba sto prije poceti sa izgradnjom tima za iducu sezonu.

                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Kapelo i borba za titulu!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • 1. Manchester United - Liverpool 1-0 ( FA Cup );
                              2. Blackpool - Liverpool 2-1 ( Premier League );
                              3. Liverpool - Everton 2-2 ( Premier League );
                              4. Wolves - Liverpool 0-3 ( Premier League );
                              5. Liverpool - Fulham 1-0 ( Premier League );
                              6. Liverpool - Stoke 2-0 ( Premier League );
                              7. Chelsea - Liverpool 0-1 ( Premier League );
                              8. Liverpool - Wigan 1-1 ( Premier League );
                              9. Sparta Prague - Liverpool 0-0 ( Europa League Round of 32 );
                              10. Liverpool - Sparta Prague 1-0 ( Europa League Round of 32 );
                              11. West Ham United - Liverpool 3-1 ( Premier League );
                              12. Liverpool - Manchester United 3-1 ( Premier League );
                              13. Sporting Clube de Braga - Liverpool 1-0 ( Europa League Round of 16 );
                              14. Liverpool - Sporting Clube de Braga 0-0 ( Europa League Round of 16 );
                              15. Sunderland - Liverpool 0-2 ( Premier League );
                              16. West Bromwich Albion - Liverpool 2-1 ( Premier League );
                              17. Liverpool - Manchester City 3-0 ( Premier League );
                              18. Arsenal - Arsenal 1-1 ( Premier League );
                              19. Liverpool - Birmingham 5-0 ( Premier League );
                              20. Liverpool - Newcastle United 3-0 ( Premier League );
                              21. Fulham - Liverpool 2-5 ( Premier League );
                              22. Liverpool - Tottenham Hotspur 0-2 ( Premier League );
                              23. Aston Villa - Liverpool 1-0 ( Premier League );
                              24. Liverpool - Sunderland 1-1 ( Premier League );
                              25. Arsenal - Liverpool 0-2 ( Premier League );
                              26. Exeter City - Liverpool 1-3 ( League Cup 2nd round );
                              27. Liverpool - Bolton Wanderers 3-1 ( Premier League );
                              28. Stoke City - Liverpool 1-0 ( Premier League );
                              29. Tottenham Hotspur - Liverpool 4-0 ( Premier League );
                              30. Brighton & Hove Albion - Liverpool 1-2 ( League Cup 3rd round );
                              31. Liverpool - Wolves 2-1 ( Premier League );
                              32. Everton - Liverpool 0-2 ( Premier League );
                              33. Liverpool - Manchester United 1-1 ( Premier League );
                              34. Liverpool - Norwich City 1-1 ( Premier League );
                              35. Stoke City - Liverpool 1-2 ( League Cup 4th round );
                              36. West Bromwich Albion - Liverpool 0-2 ( Premier League );
                              37. Liverpool - Swansea 0-0 ( Premier League );
                              38. Chelsea - Liverpool 1-2 ( Premier League );
                              39. Manchester City - Liverpool 1-1 ( Premier League );
                              40. Chelsea - Liverpool 0-2 ( Cup 5th round );
                              41. Fulham - Liverpool 1-0 ( Premier League );
                              42. Liverpool - Queens Park Rangers 1-0 ( Premier League );
                              43. Aston Villa - Liverpool 0-2 ( Premier League );
                              44. Wigan Athletic - Liverpool 0-0 ( Premier League );
                              45. Liverpool - Blackburn Rovers 1-1 ( Premier League );
                              46. Liverpool - Newcastle United 3-1 ( Premier League );
                              47. Manchester City - Liverpool 3-0 ( Premier League );
                              48. Liverpool - Oldham Athletic 5-1 ( FA Cup 3rd round );
                              49. Manchester City - Liverpool 0-1 ( League Cup Semi-final 1st leg );
                              50. Liverpool - Stoke City 0-0 ( Premier League );
                              51. Bolton Wanderers - Liverpool 3-1 ( Premier League );
                              52. Liverpool - Manchester City 2-2 ( League Cup Semi-final 2nd leg );
                              53. Liverpool - Manchester United 2-1 ( FA Cup 4th round );
                              54. Wolves - Liverpool 0-3 ( Premier League );
                              55. Liverpool - Tottenham Hotspur 0-0 ( Premier League );
                              56. Manchester United - Liverpool 2-1 ( Premier League );
                              57. Liverpool - Brighton & Hove Albion 6-1 ( FA Cup 5th round );
                              58. Liverpool - Cardiff City 2-2 ( League Cup Final );
                              59. Liverpool - Arsenal 1-2 ( Premier League );
                              60. Sunderland - Liverpool 1-0 ( Premier League );
                              61. Liverpool - Everton 3-0 ( Premier League );
                              62. Liverpool - Stoke City 2-1 ( FA Cup 6th round );
                              63. Queens Park Rangers - Liverpool 3-2 ( Premier League );
                              64. Liverpool - Wigan Athletic 1-2 ( Premier League );
                              65. Newcastle United - Liverpool 2-0 ( Premier League );
                              66. Liverpool - Aston Villa 1-1 ( Premier League );
                              67. Blackburn Rovers - Liverpool 2-3 ( Premier League );
                              68. Liverpool - Everton 2-1 ( FA Cup Semi-final );
                              69. Liverpool - West Bromwich Albion 0-1 ( Premier League );
                              70. Norwich City - Liverpool 0-3 ( Premier League );
                              71. Liverpool - Fulham 0-1 ( Premier League );
                              72. Liverpool - Chelsea 1-2 ( FA Cup Final );
                              73. Liverpoolo - Chelsea 4-1 ( Premier League );
                              74. Swansea - Liverpool 1-0 ( Premier League ).

                              74 utakmice, 35 pobjeda, 16 remija i 23 poraza, zbogom King!
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Jbt kako mi je zao Kenija, nekako sam znao da ce otici posle emotivnog oprostaja od navijaca nakon utakmice sa Celsijem. Uglavnom, bilo je uzivanje gledati ga kako proslavlja svaki gol kao malo dijete pored klupe, ali ovako je vjerovatno najbolje. Ko ce biti novi trener, to niko ne zna, pravo da vam kazem za Rafu nisam. Nikako ne mogu da mu oprostim ogromnu tvrdoglavost koju je pokazivao, klinci mu nikad, ali bas nikad nisu dobijali sansu, ''slucaj'' Alonso svi znamo sta je bilo, htio je da ga zamjeni sa Berijem, sto je nevidjeni fejl, svadje sa igracima plus svakojaki izgovori nakon losih rezultata, te nije bio dobar teren, te sudija, te sreca, te ''we must improve'' posle svake jebene tekme.
                                Martinez je gotivan lik, ali ne znam da li bi bio pravo resenje za klupu, sa Wiganom je radio dobre stvari u ove 2-3 godine koliko ih vodi, jeste da su znale da pucaju devetke i osmice, ali znao je i da dobije Mancestere, Arsenal, nas itd.
                                Uglavnom, bilo bi lijepo da saznamo ime novog trenera prije Eura u Poljskoj i Ukrajini.

                                Evo i Kraljevog intervjua:

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...been-an-honour
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X