Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji igrac od Spearinga sto i nije tesko i ja sam u njegovom rangu,ali ako ce nam pojacanja biti Diame i Elm necemo daleko dogurat.Jasno mi je da ne mozemo privuci igrace kao City,ali zna se ko je i sta je Liverpool i sigurno bi mnogim igracima bila cast da nose sveti dres.

    Prica se da bi ovo mogao biti danasnji sastav:

    Doni, Kelly, Carra, Agger, Johnson, Shelvey, Henderson, Downing, Maxi, Suarez, Carroll.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ma nema leba od ovih, neka ipak ide Keni, evo sad kaze da nece niko ici osim Aurelia kojem istice ugovor. Treba jos da gledamo Maxija i Dirka. Mada se ovaj oprastao ali ko zna, mozda promenio misljenje.

      Bice valjda bolje jednog dana...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pa treba nam ali bolji.
        Pa jbg Nash, izgleda da bolji nece doci, pogledaj koji smo na tabeli... On je pristojan igrac, back-up najvise, ali izgleda da ovi zele da mu daju 60,000 funti nedeljno sto je katastrofa..

        Takodje, cuo sam da imamo "samo" 30 miliona za transfere... Tek sad vidim kolika je greska bila preplacivanje Kerola, Henda i Stjuarta, 75 miliona ova tri su kostala... Ako ukljucimo prodaje Kola za nekih 4m i Akvilanija za 6-7m to je otprilike 10m, Kajt i Maxi 5m... AKo ovako ispadne imamo 45m, a sa tim parama mogu se dovesti odlicni igraci, ne i svetska klasa nazalost.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Doni - Kelly, Carra, Agger, Johnson - Downing, Henderson, Shelvey, Maxi - Carroll, Suarez

          Klupa:Jones, Enrique, Coates, Kuyt, Spearing, Sterling, Belllamy

          Nadam se da ce Sterling makar 20 minuta dobiti.

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Pa jbg Nash, izgleda da bolji nece doci, pogledaj koji smo na tabeli... On je pristojan igrac, back-up najvise, ali izgleda da ovi zele da mu daju 60,000 funti nedeljno sto je katastrofa..

            Takodje, cuo sam da imamo "samo" 30 miliona za transfere... Tek sad vidim kolika je greska bila preplacivanje Kerola, Henda i Stjuarta, 75 miliona ova tri su kostala... Ako ukljucimo prodaje Kola za nekih 4m i Akvilanija za 6-7m to je otprilike 10m, Kajt i Maxi 5m... AKo ovako ispadne imamo 45m, a sa tim parama mogu se dovesti odlicni igraci, ne i svetska klasa nazalost.
            Imamo 50 milki + prodaja igraca kao i proslo leto samo kako god okrenes najebali smo.

            Nije los sastav.
            sigpic

            Comment


            • Oce biti prenosa na TV ili opet moramo preko Streama ?

              Comment


              • Sastav je ok. Sto se tice Diame-a ne znam sto se toliko bunite oko njega, kada se Lucas oporavi taj nece vidjeti terena osim u Karling kupu, Diame je imao dobru sezonu, moze da bude solidan back up za Lucasa. Treba nam jedna takva zivotinja na sredini, samo da ne gledam mocnog Spiringa.

                Opet bez klasicnog zadnjeg veznog igramo, Sterling od 70. i cepaj.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Danas je 699. utakmica Caraghera za Liverpul. Reina ima gripu pa ga nema u sastavu za današnju utakmicu.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Oce biti prenosa na TV ili opet moramo preko Streama ?
                    Stream, gledacu sad da nadjem neki dobar pa cu okaciti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Poraz za kraj sezone, mozda je ovo bio oprostaj Dirka, Maxia, pa mozda i Kenija, vidjecemo sta ce reci vlasnici. O igri ne bih previse, samo cu reci da mi je zao sto nisu usle Kerolove makazice, bio bi to spektakularan gol, ali Vorm je fantasticno odbranio.

                      Mnogo bitno ljeto je pred nama, ostaje nam da se nadamo da ce to strucni stab odraditi kako treba. Bice tesko bez Liverpula u 2 sledeca mjeseca, u julu cemo se sastati sa Torontom na pripremama u Americi, treba izdrzati do tada

                      YNWA.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Bogami ce biti lakse, valja se odmoriti od ove sezone za 2 meseca.

                        Zao mi je za poraz i Endijeve makazice, jos jedna dobra partija od njega u polju, igrao je koliko je mogao bez podrske veznog reda + Svonsijev veci posed lopte.

                        Samo kad je gotovo, iscrpljen sam od ove sezone.

                        Najveca steta za mec sa Arsenalom. Osvojen trofej, odmah odlicna partija posle toga, promasene sanse, Robin kaznio i od tog poraza je sve totalno otislo. Da su samo jedan zicer uboli, mozda bismo se borili za LS. Ali nebitno, mora mnogo bolje. Iskreno, vise nemam predstavu sta i kako dalje. Nekad mi se cini dobro jedna stvar, nekad druga. Iskreno mislim da ni sledece sezone necemo zavrsiti u 4.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kraj jako teske sezone, lose sezone, sezone za zaborav, barem po mom utisku. Nekako smo sve dalje i dalje od 4. mesta, na 8. mestu smo zavrsili i to je jedan od najlosijih plasmana ikada.

                          Treba dobro odraditi rok, i bice iscrpljujuce leto... Gurati mlade iz akademije i mesati ih sa novim igracima koji ce doci na leto, dal ce Keni istati, to cemo videti. Ja licno ne bi zeleo da bude trener, hvala mu na svemu sto je uradio, voli covek klub, dao bi zivot za njega, ali nije islo ove sezone nikako. Treba neko mladji da dodje, neko ko ima rezultate, koji poseduje znanje, a ja trenutno pojma nemam ko bi taj covek mogao da bude.
                          Videcemo sta ce biti u nastavku...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Zavrsi se sezona napokon.Da nije bilo osvojenog kupa sigurno najlosija sezona u posljednjih desetak godina mada i sa osvojenim kupom nije daleko od toga.Sto se tice Kenny-a siguran sam da tesko iko voli Liverpool vise od njega i nema mi nista ljepse nego gledati njega kako se raduje pored aut linije nasim golovima,ali treba biti realan da bi 99% trenera dobilo otkaz na njegovom mjestu da se ne zovu King Kenny.Mozda bi mu pruzio jos jednu priliku ali strah me da ne dozivimo potpuni debakl.Srce kaze da,a razum ne.

                            Ova pojacanja sto se navode Diame,Elm,Hoillet itd nisu toliko losi igraci,ali siguran sam da nema sanse da sa njima i iduce sezone uhvatimo Ligu Prvaka.Golmana i odbranu ne treba mjenjati,samo back up za Enrique-a.U sredini imamo najvecih problema,treba nam neki kreator i krilo ako hocemo ista da uradimo i neki napadac kao zamjena za Carroll-a.Eto neka bude 45 miliona sa prodajom igraca za transfere opet se za te pare mogu dovesti 3-4 dobra igraca (Moses,Eriksen,Luuk De Jong i neki lijevi bek do 5 miliona) siguran sam da njih cetvorica ne bi kostali vise od 45-50 miliona,pa i bolje jednog dva provjerena igraca dovesti nego se kockati pa dovesti pet "talenata".Nadam se da ce iduce sezone prije svega vise prilike dobivat Sterling i Suso.



                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Skrtel dobio nagradu za najboljeg igraca ove sezone, ocekivano... Cestitamo Martine, zasluzio si potpuno...

                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ayer-of-season

                              Dobio je sjajnih 44% glasova od 66,937 koliko je glasalo ukupno.

                              A sto se tice Kajta, on izgleda nece nikud na leto.

                              http://www1.skysports.com/football/n...step-backwards

                              "If you are 35 or 36, you know your career is almost done. But I'm only 31 and in the prime of my life. I still have two or three years left at the top.
                              I still have the ambition and fitness to play at the highest level, a club in a major competition or a big club with European ambitions."
                              Kaze da je u prime-u...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Skrtel dobio nagradu za najboljeg igraca ove sezone, ocekivano... Cestitamo Martine, zasluzio si potpuno...

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ayer-of-season

                                Dobio je sjajnih 44% glasova od 66,937 koliko je glasalo ukupno.

                                A sto se tice Kajta, on izgleda nece nikud na leto.

                                http://www1.skysports.com/football/n...step-backwards



                                Kaze da je u prime-u...
                                Nisam ni citao njegovu izjavu. Cim sam ovo procitao, nasmijao sam se.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X