Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moses definitivno napusta Vigan ovog leta...

    http://www1.skysports.com/football/n...for-Wigan-exit

    Spursi i Svrake se takodje interesuju za njega, zajedno sa nama, a tu su Sanderlend i QPR koji ipak nemaju sanse u ovoj igri.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Sportske.net znaju manje od moje babe o Liverpulu.

      Rekao je inace da je zadovoljan kupom, finalom drugog i broju stvorenih sansi tokom sezone ali da mora i moze mnogo bolje, sto je i realna ocena sezone.
      sigpic

      Comment


      • Realno je da Liverpool dovede proverenog trenera i da pametnije kupuje igrace ovaj prelazni rok,ako ostanu sa Kenijem i sledeca sezona ce biti za zaborav.Jeste on legenda,al da bi bio trener nije dovoljna samo ljubav prema klubu.

        Comment


        • To ja upravo govorim i sebi i drugima, jos od odlaska Rafe.
          Da nije dovoljna ljubav prema klubu..Ja Kinga obozavam kao osobu, ali ga previse emocija vezu za klub, ako on padne, padaju i igraci za njim.
          Kad bi nam se vratio Rafa i povratio slavne dane na Enflid, nista lepse

          Comment


          • Dakle večeras novi dresovi, bit će zanimljivo vidjeti kakvi će biti.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Najvise se prica da ce biti ovakav dres,ali vidjet cemo za sat i po

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Last edited by The Admiral; 10-05-12, 21:44.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment




                • Za mene najljepsi domaci dresovi u posljednjih nekoliko godina.

                  Samo je pitanje uzeti od Skrtel-a ili Agger-a

                  Spoiler




                  Last edited by Joe Cole 10; 11-05-12, 00:10.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Dresovi pokidali
                    http://www.youtube.com/watch?v=vWqXQl9eOgk

                    Comment


                    • Koja gotiva, znaci dresovi su ekstra.. Neka klasika crvenih dresova iz proslosti, ali ova boja pomesana sa zlatnim slovima je badass... Svaka cast Warrior, jos samo da vidimo away i 3rd kit...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A kad ce se pojaviti Away i treci dres ?

                        Comment


                        • Dresovi su baš strava, pravo mi se dopadaju.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            A kad ce se pojaviti Away i treci dres ?
                            Valjda sutra, prekosutra, ali sigurno do kraja nedelje... Samo da treci ne bude onaj ljubicasti...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Zadovoljan sam dresom, neka bude ocjena 4. Liverbird mi se svidja mnogo. Sto se tice away dresova, samo da ne bude ono ljubicasto sranje i sve ce biti ok.

                              Ja jos razmisljam ciji dres cu uzeti. Kandidati su: Glendza, Agger, Suarez i Dzerard.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Izvinjavam se zbog brzog duplog, ali prica se da bi Sterling mogao da dobije poziv za olimpijsku reprezentaciju Britanije. Sto se tice nasih Engleskih igraca mislim da ce tu svakako biti pozvani Kelly i Henderson, mozda i Shelvey. Sterling je dobio pismo od saveza, bas kao i Bellamy, ali njegov odlazak na olimpijadu ce zavisiti od kluba.

                                Wales striker Craig Bellamy has received a letter asking for his availability for the Team GB football team for London 2012. Fellow Liverpool player Raheem Sterling has also been sent the same letter.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X