Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Lucas je zavrsio sezonu,sta ako Selvi napravi neko sranje (ne dao Bog) i bude suspendovan ili povredjen?
    Selvi nije zadnji vezni a opet imas Adama, Hendersona i Dzerarda kao vezni trio. Spiring isto ume dobro da odigra, Keni je izvukao nesto iz njega. Centralni vezni su najmanji problem samo trebaju ofanzivni ali ne tipa Dzerarda nego tehnicar kao sto je Hoile. Veruj i ti a i svi ostali da CM nije nikakav problem, kao ni odbrana. Trebaju nam mladji, brzi i tehnicki potkovaniji igraci od Kujta i Maksija i neki spic.
    sigpic

    Comment


    • Kajt se trudi,ali mi se cini da nije to vise "onaj" Kajt. Maxi je sasvim ok za manje utakmice i kupove, vidis da samo tamo i daje golove Salu na stranu. Razmisljao sam da u formaciji 4 3 2 1 igramo sa Dzerardom,Adamom,Hendersonom,Downingom,Suarezom (kad se vrati,a do onda smo u problemu) i zirafom.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Originally posted by Liverpool FC View Post
        Kajt se trudi,ali mi se cini da nije to vise "onaj" Kajt. Maxi je sasvim ok za manje utakmice i kupove, vidis da samo tamo i daje golove Salu na stranu. Razmisljao sam da u formaciji 4 3 2 1 igramo sa Dzerardom,Adamom,Hendersonom,Downingom,Suarezom (kad se vrati,a do onda smo u problemu) i zirafom.
        Ma Dirk prvi da ide, bas nije ni za sta. Maxi za njim.

        Adam sad nije u formi, ja bi igrao sa veznim triom Dzerard-Henderson-Selvi. Dauning i Belami po krilima i Kerol napred a kad se Suarez vrati onda ce Keni rotirati i kombinovati kao i do sad samo sto ce nadam se biti svi u kakvoj-takvoj formi i nizace se pobede.
        sigpic

        Comment


        • Trebaju nam mladji, brzi i tehnicki potkovaniji igraci od Kujta i Maksija
          Fala bogu... Ja to pricam godinama, al me niko ne slusa... Pusti zadnje vezne, centralni vezni red je i vise nego solidan...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Fala bogu... Ja to pricam godinama, al me niko ne slusa... Pusti zadnje vezne, centralni vezni red je i vise nego solidan...
            Pricamo svi ali Keni tvrdoglav nesto.

            Ma on je racunao na Dirka da ce mu i ove sezone biti jak oslonac ali Dirk nas je usosio svojim igrama mnogo puta ove sezone. Niko to nije ocekivao posle onakvih igara i ponovnog rodjenja po dolasku Kenija ali desilo se. Glavu dajem da Sterling, Suso, Morgan, Toni Silva, Pelosi i Ajb mogu mnogo vise da doprinesu u igri od njega i Maksija trenutno.

            Ako bi se Dauning i Kerol bar malo trgli + Hoile ili neki igrac tog profila dodje, mislim da je TOP4 sasvim realan jer sto se same igre tice mi smo tu konstantniji od Celsija i Arsenala ali promasujemo previse pa smo zato iza. A ako ne bude nista od ovoga, bojim se da ce nam TOP4 biti misaona imenica.

            Samo se nadam da Keni ostaje pri ovoj 4-3-3 ili 4-2-3-1 formaciji i da ce tako da se nadogradjuje sistem igre.
            sigpic

            Comment


            • Sa igracima kakve imamo, 4-3-3 je najbolja moguca formacija... Videcemo sta ce biti, koliko pratim vesti, dosta tih prelazni rok sto se tice PL-a... Pogotovo za nas, ovo za Benta sam odma shvatio kao salu...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kruze glasine da ste zainteresovani za Granera(Real) i Nordtvajta iz Menhengladbaha.
                Najveci biser koji sam procitao je da spremate ponudu od 8 miliona evra za napadaca Dzeksona Martineza.
                Da je tacno, neko bi to vec pomenuo.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Kruze glasine da ste zainteresovani za Granera(Real) i Nordtvajta iz Menhengladbaha.
                  Najveci biser koji sam procitao je da spremate ponudu od 8 miliona evra za napadaca Dzeksona Martineza.
                  Da je tacno, neko bi to vec pomenuo.
                  Nema nista od Martineza. Nesto ozbiljnije mogu biti samo Hoile i Luk de Jong ali ni to nije nista preterano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Demba Ba u ugovoru ima klauzulu, prema kojoj, je klub je dužan da ga pusti, za 10 miliona evra. Tako da... Dao je 15 golova ove sezone, igrao odlično prošle sezone za Vest Hem, pokazao je da zna da igra fudbal, mogao bi Dalgliš to da iskoristi.

                    Mada ne znam da li bi on želeo da ide iz Njukasla.
                    Last edited by Casiraghi; 07-01-12, 23:51.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ovoj bi i sidu oprostio
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Znao sam da je poremecen fudbalski ali ne i mentalno.

                        http://www.dailymail.co.uk/news/arti...nightclub.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije normalan zivota mi.Bruka klub prije svega,a nikad mi nisu jasni bili "muskarci" koji mogu zenu udarit.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Jadno! Kakav debil moze devojku udariti?! Vala obruka covek i sebe i nas!
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...an-u-in-fa-cup

                              Prva utakmica se igra 28 ili 29 janura.A tri dana prije toga igramo sa City-em revans Carling Cup-a Taman da upotpunimo ovaj mjesec,samo nam je jos United falio.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Bitno da je kuci.

                                Nista, ako hocemo trofej svi se moraju pobediti. Radujem se ovom mecu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X