Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lep oprostaj od ocajne sezone. Nista, idemo dalje, kao sto Dzerard rece neki dan, mi smo Liverpul i izdicicemo se kad-tad.
    sigpic

    Comment


    • Moram dupli, Barns i Robi bili ponovo na utakmici, nase legende su konstantno tu, bar jedan svaki mec i to je lepo za videti.

      Druga stvar, ovakve stvari kao sto su ovo porodicno slikanje na kraju sezone zaista volim kod naseg kluba i nadam se da ce se to praktikovati.

      Mala Delfina je slatka ko secer, a sadrzi slova koja ako se ispremestaju dobije se Anfield.

      Last edited by Casiraghi; 08-05-12, 23:04.
      sigpic

      Comment


      • Hvala takodjer Maxi-u za sve,uvijek je davao od sebe 100% kad je ulazio i sretno mu u nastavku karijere gdje god otisao.

        Andy Carroll:
        Won his only tackle
        Won 14/22 Ground Duels
        Won 7/7 Aerial Duels
        1 Goal Assist
        2 Chances Created total
        5 Shots

        Ako nastavi gdje je stao iduce sezone cemo vidjeti pravog Carrolla,nadam se da ce jos otici na Euro jer bi mu to jos dodatno diglo samopouzdanje.

        Suarez dva puta kroz noge Terry-u pa onda Andy,neprocjenjivo.

        Probati dobiti i iducu utakmicu pa makar mozda zavrsiti ispred komsija.




        5000 post sam namjernio ostavio ovde i nadam se da ce ih biti makar jos toliko .Zivi i zdravi mi bili moji Scouser-i pa da docekamo bolje dane

        YNWA
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment




        • Man of the match:
          1 Andy Carroll 63% of Votes
          2 Luis Suarez 14% of Votes
          3 Jordan Henderson 8% of Votes
          4 Daniel Agger 8% of Votes
          5 Jonjo Shelvey 3% of Votes

          Kerol, impresivno kretanje, samo morao je da realizuje jednu od one 2 sanse.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • E ovo vec neko zajebava

            Henderson Stats in 1st Half:
            Passes: 22
            Accuracy: 100%
            Attacking 3rd Passes: 5/5
            Goals: 1
            Tackles Won: 3/3 - 100%
            sigpic

            Comment


            • Henderson prijatno iznenadio, odlican u odbrani takodje, nije se mnogo skrivao veceras





              Jel neko zna gdje da nadjem Jonjovu sliku kada proslavlja gol i pokazuje na neke naocare?
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • E dobro su ovi nasi tempirali formu,alal im vera

                Nash,Delfina je carica samo pozira kao neka misica

                Evo neke slike poslije utakmice,sigurno ce se zenski pol raznijeziti medju njima i Nash,znam koliko je emotivan

                Spoiler












                Evo ga C-Bosh:

                Last edited by Joe Cole 10; 08-05-12, 23:19.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Henderson prijatno iznenadio, odlican u odbrani takodje, nije se mnogo skrivao veceras





                  Jel neko zna gdje da nadjem Jonjovu sliku kada proslavlja gol i pokazuje na neke naocare?

                  Kako je samo Jonjo zakuca... I to onako hladno k'o što bi se reklo.

                  Maxiu i Kuytu sretno gdje god da otišli, zadužili su oba Liverpul bez ikakve sumnje, pogotovo Kuyt bez kojeg će biti pravo neobično.

                  Samo za @C-Bosha :

                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment



                  • Traitors will always walk alone!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Još nekoliko fotki od sinoć











                      sigpic

                      Comment


                      • Citam na teletekstu ja mislim na RTL-u hrvatskom i pise da su za Liverpul dali golove Essien,Henderson,Agger i CLEAVERLY -.-

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Citam na teletekstu ja mislim na RTL-u hrvatskom i pise da su za Liverpul dali golove Essien,Henderson,Agger i CLEAVERLY -.-
                          Ponovo briljiraju. Moram sad malo u off da odem, ne zamerite. RTL-ov teletekst je pisao o tome kako su posteni lopovi obili radnju pa vratili pare sa kamatom, kako je simpanza isao u jednom kvartu i kucao ljudima kulturno od vrata do vrata, kako je covek oplodio zenu preko terase kad je izbacio a ona se gola suncala ispod, kako Kazahstan ulaze 200 miliona u hotel za vanzemaljce i jos mnogo toga. Jednom to ortak provalio pa smo redovno pratili, nisam dugo citao ne znam kakvi su sad. Rubrika magazin, strane 130-139 valjda.

                          Samo mi nekako zao sto Keni verovatno ide, bez obzira na sve.
                          sigpic

                          Comment








                          • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Tek sad skontah kolike zube ima Suarez. Ko veverica Dzonson ima prilicno lepu suprugu
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Na ovo nemam komentara...

                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X