Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se nadam da je samo šuplja, jer šta će nam još jedan precijenjen i prenapuhan Englez. Ne sumnjam da bi cijena bila ogromna, za te par recimo na tržištu u Francuskoj ili Holandiji mogu se naći igrači koji bi bili prava pojačanja.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • dr_igy dobrodosao ;)

      Originally posted by C-Bosh View Post


      Xabi, obozavam ga, redovno pruza podrsku LFC-u na twitteru, a i rekao je da mu dijete navija za Liverpul. Xabi zajebi Real vracaj se u Liverpul.
      Koji car,nikad ga nisam prezalio.Za njegov povratak dao bi koliko god Real trazi.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Sta bi radili sada on i Lucas u tandemu, pa to bi bruka bila, kao sa Masch-om nekada, najbolji par zadnjih veznih u ligi su bili. Doktor poput Xabija se rijetko vidja.

        Sjutra opet protiv Celsija, na Anfieldu smo kriminalni tako da ne ocekujem nista. Nadam se da ce igrati Sterling na lijevom krilu, jer bi mogao da napravi nesto protiv Bosingwe, za razliku od mrtvog Downinga koji ni moju babu ne moze da predribla.
        Bilo bi lijepo upisati pobjedu, ne bih volio da nam tamo neki Torres uzima pobjede na Anfieldu. Ocekujem ''zestok'' prijem za Torres-a od strane mocnih kopites-a, cisto da mu odpjevaju neku pjesmicu, a siguran sam da su smislili nesto za sjutra.



        Evo i Lucasa, konacno je poceo da trenira, i ovakvog bih ga pustio da igra, kada vidim Spearinga smuci mi se.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Mnogo je falio Lucas ove sezone,nadam se da iduce sezone vraca jos jaci,a kakva bi sredina bili Lucas-Xabi a ispred Stevie



          Prica se da se Henry nije htio rukovati sa Kenny-em,vidjet cemo da li slijedi otkaz Kenny-u na kraju sezone.Vjerovatno je zasluzio da ode,ali ako ode falit ce mi ona njegova radovanja i on kao pojava kraj terena.

          I neke slike sa finala.Najbolji navijaci,YNWA se cuo i kada je utakmica zavrsena

          Spoiler








          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Hvala Joe Cole 10 na dobrodoslici

            Danas pobeda mora biti prioritet.
            Jednostavno ne smeju dopustiti da izgube 2 puta u manje od nedelju dana od istog tima.
            Totalna ofanziva!

            Comment


            • Al pogledajte samo facu Murinja kad mu Cabi rece da je Kerol dao gol.

              Evo i najboljih golova sezone kad su rezervi u pitanju. Prosle godine su bili bolji, ove godine ima lepih ali i nekih koji nisu nista specijalno.

              Na 2:40 obratite paznju kakvu je loptu Suso dao.

              sigpic

              Comment


              • Zdravo navijaci redsa,pozdrav od novog clana foruma:Palfir:Y.N.W.A.

                Comment


                • Originally posted by palfir View Post
                  Zdravo navijaci redsa,pozdrav od novog clana foruma:Palfir:Y.N.W.A.
                  Armija jaca iz dana u dan, dobrodosao!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by palfir View Post
                    Zdravo navijaci redsa,pozdrav od novog clana foruma:Palfir:Y.N.W.A.
                    Dobrodosao druze, uzivaj...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by palfir View Post
                      Zdravo navijaci redsa,pozdrav od novog clana foruma:Palfir:Y.N.W.A.
                      Dobrodosao




                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Dobrodosao
                        Jebote sve nas je vise

                        Comment


                        • Reina, Carragher, Agger, Skrtel, Johnson, Henderson, Maxi, Downing, Shelvey, Suarez, Carroll

                          Klupa: Doni, Coates, Kelly, Spearing, Sterling, Bellamy, Kuyt

                          Očekujem pobjedu večeras jer nevjerujem da Chelsea može pobijediti 2 puta u manje od nedjelju dana.

                          Last edited by Merlin; 08-05-12, 19:17.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Sterling na klupi, to me jedino zanima, Carragher igra, znaci Daniel je lijevi bek.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • palfir dobrodosao ;) izgleda da nam je tvoj dolazak sretan bio

                              Originally posted by Scouser View Post
                              Dobrodosao
                              Jebote sve nas je vise


                              Jebote koliko nas ima



                              Svaka cast Andy,ocekujem od njega i Suarez-a da budu najbolji napadacki tandem lige.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Mogao je i Sterling da se upise, steta sto je lose zahvatio loptu u onoj prilici. Kerol



                                Srecno majstore, YNWA!
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X