Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ga Pevci ne ugrabe. Oni su nam najveca konkurencija za ove igrace iz PL, Utd, City i Celsi se nece zamlacivati sa njima, a Arsenal je opet druga prica.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ako Tottenham izbori Ligu Prvaka mogli bi se okrenut mozda nekim drugim i provjerenijim igracima.

      Para za transfere ce ocigledno biti,ali budu li se pravili pametni kao prosle godine onda je bolje ne kupovati nikako.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Vidim ja da smo mi najebali kako god okrenes.
        sigpic

        Comment


        • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...t-Dempsey.html

          I skysports je objavio ovu vijest - http://www1.skysports.com/football/n...d-with-Dempsey

          Izgleda da se nastavlja tradicija dovođenja ovih polovnjaka i solidnih igrača koji igraju dobro u svojim klubovima, ali kada dođu u Liverpul onda se vidi ustvari koliko su loši. Još uz to čovjek ima 29 godina tako da klub ne bi mogao imati nikakve koristi od njega.
          Ako se nastavi ovako sa ovom politikom dovođenja igrača, mislim da su jako male šanse da Liverpul slijedeće sezone izbori Ligu Prvaka.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Neka vam je sretno sutra, nadam se da ce Endi dati jedan i Suarez dva gola a neka poraz ublazi Bane, ipak je nas! YNWA
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Evo izjave kapitena, a mi sutra navijamo da podigne i ovaj pehar






              sigpic

              Comment


              • Prica se da bi utakmicu mogli poceti igraci koji nisu nosili markere na treningu a to su po slikama koje se mogu vidjeti Johnson, Henderson, Gerrard, Bellamy, Suarez i Carroll.

                The new Liverpool FC Home Kit will be exclusively revealed on the Club's official website at 00:01 on Friday 11th May

                Nisam ni upola ovako bio nervozan kad je bilo finale Carling kupa,nadam se da Stevie sutra dize trofej.

                YNWA
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Raul Meireles:

                  "Ovo je za mene izuzetno važna utakmica jer je finale i kada sam stigao u Chelsea želio sam osvojiti trofeje. Eto, sada mi se ukazala prilika za to"
                  "Volim Liverpoolove navijače. Žive za nogomet i stvarno su nevjerovatni. Liverpool je bio moj prvi 'engleski' klub i imam samo najbolje riječi. Bilo je dobro vidjeti ih kako osvajaju trofej ove sezone, ali sada sam Chelseajev igrač i želim s njim biti prvak. Imam puno prijatelja među igračima i osobljem, ali ovo je jedna velika utakmica i želim pobijediti s Chelseajem"
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Pepe Reina: "I have spoken to many former players and when they took the decision to leave Liverpool, most of them have ended up regretting it."
                    Sto se tice danasnjeg meca, nisam preterani optimista. Tukli smo ih 4 puta za redom a jako je tesko u PL konstantno nekog dobijati, u boljoj su formi, realizacija im je odlicna u poslednje vreme i ne treba im mnogo da uvale gol. Videcemo i kakav ce sastav biti. Voleo bih da udje Dirk, u kakvoj god da je formi to je igrac za velike utakmice. Uostalom, otkad je dosao igrali smo 2 finala i dao je gol u oba. Bilo bi odlicno da Henderson ne bude ni na klupi s obzirom na vaznost meca ali to je neizvodljivo, nadam se da bar nece poceti a ako ne udje to je premija. Kerol dobro igra u polju i mozda ne bi bilo lose da pocne, samo pitanje je oce li mu iko dati pravu loptu. Ostaje naravno uzdati se u Dzerarda i Luisa, ako oni ne rese nece niko, mozda Dirk.
                    Last edited by Casiraghi; 05-05-12, 15:10.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za Dirka se posebno slažem da je on igrač za velike utakmice. Pored njega takav sličan igrač je i Bellamy i volio bih da dobije priliku barem da ga ubaci sa klupe.

                      Alvaro Arbeloa ‏ @aarbeloa17

                      Good morning boys. A big day today! FA Cup Final! Come on you Reds, bring that trophy home! #YNWA
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment




                      • Let's go, YNWA!
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment










                        • Idemo po taj trofej!

                          YNWA
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ne znam da li je od piva ali me opasno bije neki optimizam.

                            Stivi resava!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam kako da izrazim frustraciju. Ajde da kazemo da je Kerol uneo svezinu, dao gol i promenio malo nasu igru, i prijatno me iznenadio svojom kontrolom lopte. Ali pre toga, kriminal... Pa tacno se vidi nedostatak kreativnosti, pas igra ocajna. Kad imas 5 Britanaca koji treba da kreiraju, osudjen si na propast. Dauning, Spiring i Hendo kriminal, Belami tu i tamo, a Stivi jednostavno nije ni 10% od onog igraca koji je nekada harao, jako los.

                              Sve u svemu, vidi se nedostatak brzine na krilima, nema dovoljno prodora, a u sredini je jos gore jer nema ko da proigrava igrace u napadu, tako da je napad osudjen na propast...

                              Leto ove godine presudno za ovaj nas klub...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Loše smo odigrali sve do ulaska Carolla kada je unio neku svježinu u igru, ali opet nije to to. Nemam više šta dodati sem da nisam iznenađen porazom. Mislim da se nakon ovog poraza sezona ne može smatrati uspješnom, prije svega zbog Premijer lige, gdje smo 8. i oborili smo neke sramotne rekorde kao što je najmanji broj pobjeda kod kuće od 50-60-tih ne znam tačno. Ovaj ljetni prijelazni rok će čelni ljudi kluba morati dobro da zasuču rukave i razmisle šta i kako dalje, koga dovesti, dosta je više Hendersona, Downinga, a evo vidim da je na pomolu prelazak njihovog plagijata Dempseya koji bi bio veliki promašaj kao i prethodna 2.

                                Samo još da čestitam navijačima Chelsea na zasluženoj pobjedi.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X