Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to je to, vidjela i Bologna kako nas i ostali "gule" pa da i oni pokušaju uzeti maximum maximuma, mada sumnjam da će naši pristati na 20 miliona.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Downing, Shelvey, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez.
      Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Kelly, Skrtel.
      Kerol ni na klupi
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ima neku laganu povredu pa zbog toga ga nema. Haman neće Keny da rizikuje, bolje je da bude spreman za finale FA Cupa.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://videa.hu/videok/sport/liverpo...mE6nCuOE4NNEGa

          <3
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Kakav majstor .Svaki pogodak izvanredan,a ovaj zadnji je bio slag na tortu.Ovaj sastav mi se svidio i sve bi isto izveo u finalu osim Skrtel umjesto Carraghera.Stevie je takodjer bio odlican i ako on i Suarez budu na nivou mogao bi se drugi trofej ove sezone dici za 7 dana.Red je bio i da se precka pogodi i da nastavimo onaj niz
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Strašan Suarez danas, igračina. Svi golovi su baš na njegovom nivou, ali onaj zadnji...

              Dobra postavka igre danas i sastav mi se svidio. Pametan potez Kenya što je poštedio Carolla danas jer ima neku manju povredu, a što rizikovati kada utakmica nema nikakav značaj bolje da bude spreman za finale FA Cupa.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • WoW ..

                Momčad Liv'poola je danas zaista pružila sjajnu igru, posebno LS7 strijelac sva tri pogotka. Još jednom, velike čestitke na pobjedi. ;)

                Comment


                • Evo sva tri

                  sigpic

                  Comment


                  • A taman sam pomislio da menjam avatar
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...spend-dalglish

                      Keni kaze da imamo para, odlicno, samo ih treba pametno potrositi, u petak su Keni i Klark gledali utakmicu Montellier - Toulouse, pretpostavljam da su gledali najboljeg strijelca lige Giroud-a, mada tu je i Moussa Sissoko kojeg pratimo vec duze vrijeme.Samo bez Engleza ovaj prelazni rok i valjda ce biti sve ok.


                      ESPN je izracunao da je Suarez postigao gol sa ‎50.72m! Lud je Luis skroz, promasi lob sa 7-8 metara, ali zato pogodi sa 50.

                      Ovako treba da odgovori kad mu smrdljivi Engleski navijaci budu pjevali: ''Luis Suarez we know what you are'' :



                      Charlie Adam
                      Goal of the season without a doubt
                      J.Shelvey
                      Want too apologize for that miss .. Disapointed in myself!! Move onto the next game , great team performance and from suarez!! #YNWA!!
                      Jonjo car Inace, juce je pogodjena 31. stativa.Necemo stati na tome siguran sam
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Lampard on Andy Carroll : “OK, so I never cost as much as Andy Carroll when I came from West Ham, but it still takes time to *adjust. And in my first season with Chelsea, to be truthful, I didn’t pull up any trees. I was so pleased for Andy when he scored that big, big goal that won *Liverpool the semi-final. He’s a good player and a good lad.”
                        Uvek bio veliki covek i igrac.
                        sigpic

                        Comment


                        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment




                          • Uprkos kazni koju će vjerovatno dobiti taj navijač nevjerujem da će žaliti što je uletio i zagrlio Suareza.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • http://www.kopsource.com/liverpool-a...or-rasmus-elm/

                              Keni je valjda juce bio u Holandiji da dogovori transfer, 8 miliona funti je vrijedan ovaj momak. Pojma nemam kakav je. Ako neko zna nesto vise neka napise.


                              Joseph Musker
                              Liverpool also keen to wrap up deals for first choices Nathan Redmond, Junior Hoilett, Gaston Ramirez & Luuk De Jong. #LFC
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Nije loš taj igrač, ima fin šut, dobro izvodi prekide, dobar pregled igre, mada opet nisam 100% siguran da će se baš uklopiti u Liverpool. Ako su već htjeli jednog takvog igrača mogli su Eriksena onda dovesti i to bi bilo pravo pojačanje.

                                Skauti Liverpoola jučer bili na utakmici Zaragoze i Ath. Bilbaoa, navodno pratili Ikera Muniaina.

                                Također Kenny je viđen u subotu na utakmici između Toulousea i Montpelliera i smatra se da je pratio igru Moussa Sissoka, čak je i taj igrač potvrdio da je bilo kontakta sa Liverpoolom.

                                The Reds have also joined the list of clubs showing interest in Montpellier striker Olivier Giroud, 25
                                Čini mi se da je Giroud najbolji strijelac Ligue 1.
                                Last edited by Merlin; 30-04-12, 22:30.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X