Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja ne znam vise sta da kazem kao vatreni navijac liverpoola ja sam ogorcen znaci pod hitno smena dalglisha kojeg jako cenim i bolje da ode dok ga svi nisu zamrzeli ne mogu ni sam da verujem kakav je on tim izveo da igra protiv aston ville maltene podcenio je protivnika postavka ocajna carrager los danas flanagan los kuyt los promasio nesto sto samo on moze da omasi igrali smo totalno bez idejni fudbal shelvey se seta okolo ne zna ni gde je ni sta treba da radi ni jedan dobar pas nije napravio i remi nam je puno i da pevamo a ukoliko se ne napravi cistka od velikog liverpula ostase samo dugmici pomagaj nam boze!
    Liverpool YNWA <3
    Zabavni portal Blejara http://blejara.org

    Comment


    • Originally posted by Anfield Road <3 View Post
      ja ne znam vise sta da kazem kao vatreni navijac liverpoola ja sam ogorcen znaci pod hitno smena dalglisha kojeg jako cenim i bolje da ode dok ga svi nisu zamrzeli ne mogu ni sam da verujem kakav je on tim izveo da igra protiv aston ville maltene podcenio je protivnika postavka ocajna carrager los danas flanagan los kuyt los promasio nesto sto samo on moze da omasi igrali smo totalno bez idejni fudbal shelvey se seta okolo ne zna ni gde je ni sta treba da radi ni jedan dobar pas nije napravio i remi nam je puno i da pevamo a ukoliko se ne napravi cistka od velikog liverpula ostase samo dugmici pomagaj nam boze!
      Brate,tacka,zarez,veliko slovo,pocasti nas necim,kako ocekujes da neko ovo razumije!!!
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Brate,tacka,zarez,veliko slovo,pocasti nas necim,kako ocekujes da neko ovo razumije!!!
        ukoliko znas da citas ni . , ti ne trebaju sve je razumljivo a kladim se da nisi ni citao i prodji me se sa tim komentarima!
        Liverpool YNWA <3
        Zabavni portal Blejara http://blejara.org

        Comment


        • Originally posted by Anfield Road <3 View Post
          ukoliko znas da citas ni . , ti ne trebaju sve je razumljivo a kladim se da nisi ni citao i prodji me se sa tim komentarima!
          Ja ti fino kazem da upristojis postove jer pogledaj kako se ljudi trude da ova tema bude uredna i pregledna,iz postovanja prema njima malo vodi racuna o tome,ako neces ima i za to lijeka...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Opet jad i cemer osim posljednjih 15 minuta,a ostalo za zaborava.Ekipa koja je u ocajnoj formi,kojoj fale glavni igraci i koja se bori za opstanak vodi na Anfieldu 10 minuta pred kraj.Kada su svi zdravi mogao bi se i sastavit neki pristojan sastav otprilike:Reina,Johnson,Agger,Skrtel,Enrique,Gerra rd,Lucas,Downing,Bellamy,Suarez,Carroll,ali kad se jedan igrac povrijedi nastaje katastrofa a ne kad ih se vise povrijedi.Kada je Agger usao poceli smo igrati dosta bolje i vidi se da nam je dosta u defanzivi falio ali cak i u napadu.Ono sto je jasno da ce se Enrique-u morati dovesti neka zamjena jer cijelu sezonu bez odmora jednostavno ne moze odigrati,zadnjih nekoliko utakmica nam je medju najgorim igracima.U sredini fali kreativac za lijeka i neko krilo koje moze makar pogodit onog cupavca u glavu.Nije mi jasno kada napadamo kuci Carroll ostane na klupi,valjda bi se igracu koji je u slabijoj formi vise prilike trebalo kuci davati i onaj Kuyt vise nije za termina sa rajom a ne ozbiljnog fudbala.Ne znam kako ce sad na ljeto ali ako se ozbiljno ne prihvate posla i ne odrade ovaj prelazni rok za 200% bolje nego prosli klub bi mogao zapasti u ozbiljne probleme jer za mene bez obzira na osvojen kup ovo vec postaje sramotno biti.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Jos jedan los rezultat Jbg nisam gledao utakmicu,po komentarima vidim da smo opet igrali lose,ali da je bilo nekih sansi,da mi je znati sta je to Dirk omasio. Cujem opet neke precke i stative smo pogadjali,jos je falilo da promasimo penal i to bi bilo to.

              Sutra protiv Blekburna,mogao bi Keni da odmori kapitena i jos neke igrace zbog polufinala u FA kupa koje igramo u subotu.Nadam se da bi to znacilo ubacivanje Sterlinga na klupu,rezerve igraju sutra u 3 pa ako Sterling ne bude u sastavu rezervi,vjerovatno ce biti na klupi prvog tima.Ali bojim se da je on odigrao svoje za ovu sezonu,ne znam sta Keni glumi koji kurac,ne moze da mu da 15 fucking minuta,bitno je da mu igraju mrtvaci poput Hendersona,Kuyta,Downinga



              Vratio se bogotac,znacice nam puno.



              Danas je rodjendan Fowleru,pa nek mu je srecan,nadam se da ce dobiti neku funkciju u klubu.



              <3
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                da mi je znati sta je to Dirk omasio





                Elem, protiv Roversa cu gledati mec, pre svega da vidim kako ce nasa potencijalna meta na leto, Hoile, odigrati... Rezultat je nebitan, mada cenim da ce biti remi ili u najgorem slucaju poraz... I nadam se da vidim Rahima na klupi, mada znam da su sanse za to minimalne...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Gledam malopre pregled PL i vidim da Liverpul jednostavno nije imao srece. 2 stative,i naj promasaj Kuyta naspram 1 pokusaja Aston vile koji se pretvorio u pogodoak.
                  Stvarno nisu lose igrali,ali treba imati srece ponekad.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • @Freshman

                    Auu...Torres style,samo 5 puta gore.


                    Vidim Doni je briljirao

                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Takvi su svi Brazilski golmani, to im je u krvi da budu lucidni...

                      A za Kajta nema komentar, ne znam koji je stil, ali sve je zajebao...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sterling ne igra za rezerve,na RAWK-u se prica da je otputovao sa prvim timom,'ajde Boze pomozi da ga Keni stavi na klupu nocas.Inace nema nigdje stream za rezerve,LFC TV ne prenosi
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • To jedino moze da znaci da ce biti na klupi, ne znam sta drugo moze biti...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Liverpool reserves have beat West Brom Reserves 2 - 1. Ngoo and Suso with the goals.
                            Suso je u mamojebackoj formi.

                            Give him a chance Kenny!
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Doni, Flanagan, Skrtel, Coates, Johnson, Henderson, Shelvey, Spearing, Maxi, Carroll, Bellamy.
                              Subs: Jones, Agger, Enrique, Kuyt, Suarez, Aurelio, Carragher
                              Nema Sterlinga
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Pobjeda konacno,moze se reci da smo odigrali dobro sa igracem manje,pohvalio bih Selvija,odlican je bio,trcao je kao lud,mora da igra ofanzivnog veznog,bice on jebac.Kerol dobar,dobio je vecinu duela u vazduhu,nekoliko puta odlicno odlozio saigracima,kada bi ovako borbeno igrao svaku utakmicu mozda bi i bilo nesto od njega,ovako mozemo samo da se nadamo da ce biti bolji.Hendo me prijatno iznenadio na desnom beku,imao je propusta u odbrani,ali je konacno pokazao muda u nekim situacijama,definitivno je glava problem kod njega,ali mlad je moze biti samo bolji,za razliku od debelog Adama,treba mu veca sloboda u igri.Maxi uradio ono sta najbolje zna,nasao se 2 puta na pravom mjestu i pogodio,tipicno u njegovom stilu.
                                Sto se tice golmana,neka nam je Fowler u pomoci Kakav je penal napravio Jones
                                Razocaran sam sto nije bilo Sterlinga na klupi,ali putovao je sa ekipom,prikazali su ga u kadru jednom,i to je nesto

                                U subotu protiv komsija,u dobroj su formi,bice cupavo,Mojes je bio na tribinama,a nasi su ga fino isprozivali:

                                Spoiler
                                You blue shit,you blue shit,ooooooo


                                I zaboravih da pohvalim Glendzu,dobar na lijevom beku,pojeo je Hoilea.

                                Izvinjavam se zbog trostrukog posta,ali sta cu kad nema kolega skauzera.
                                Last edited by The Admiral; 10-04-12, 22:26.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X