Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • barcastuff @barcastuff
    Liverpool are closely following Barcelona B winger Cristian Tello (20), who has a buyout clause of 10M. [as]
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ne treba nama Teljo realno, jeste se pokazao ali on je samo neko ko se uklapa u taj sistem. Treba nam zver a za rotaciju imamo nase omladince. Jeste on bolji od Svete Trojice ali ne bi pravio razliku na terenu.
      sigpic

      Comment


      • Tello je za sve nase wingere Lionel Messi licno,ako cemo iskreno.Potpisao bih ga bez razmisljanja.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Slazem se sa Nash-om...;)

          Ne bi on bio toliko veliko pojacanje, i ne verujem da bi se snasao ovde u Engleskoj, mada je verovatno bolji od svih nasih krilnih igraca, sem Sterlinga.. Isto sam bio protiv Jeffrena za njegov dolazak proslo leto, jer znam kakvi su ti igraci, ne snalaze se dobro van tima Barse, sto se i da videti na primeru Jeffrena koji ne igra dobro u Sportingu, doduse nije ni igrao mnogo zbog fizickih problema...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Tello je za sve nase wingere Lionel Messi licno,ako cemo iskreno.Potpisao bih ga bez razmisljanja.
            Nije tolika klasa da bi mogao da pravi razliku, backup maksimalno ako mislimo ozbiljno. To sto on da dva gola kad Barsa da 7 i sto se uklapa u godinama usavrsavani sistem je nesto drugo. Nista taj nije bolji od Sterlinga, dobar igrac ali ne bih ga dovodio. Hoilea treba juriti.
            sigpic

            Comment


            • Tello bi bio odlican igrac za rotaciju,naravno da ne bi igrao u prvih 11,ali bio bi odlican back up,Hoilett-a naravno treba juriti,ali ne bih imao nista protiv da potpisemo ovog decka,nekako sam siguran da ce nam Hoilett-a ispred nosa pokupiti Arsenal,Totenhem ili neko treci.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • iskreno ja bih vise voleo da vidim tella u liverpul nego hoilleta ne znam tello mi je nekako mirniji i ima mi bolju zavrsnicu koja je nama preko potrebna mada o5 ne mogu nista da kazem za njega jer u barsinom timu pored onakvih saigraca nije tesko uklopiti se i davati golove ne znam koliko bi nam u engleskoj pomogao ali bih voleo da dodje da pokusamo bolje za njega 10m nego da o5 kupimo nekoga poput carrola za 40
                Liverpool YNWA <3
                Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                Comment


                • Ma nece Barsa njega ni prodavati, sta vam je... Ljudi kada uvide da neki igrac nije dovoljno talentovan za igru i sistem Barse, tek ga onda prodaju... I svi ti prodati igraci, gde su sada ??? Znaju oni sta rade, a Tello je izuzetno talentovan, tako da ne potrebe za prodajom..

                  Nego juriti Hoilea, decko obecava, vuce onaj muceni Blekburn sam, 6 golova, 8 asistencija, i njegov ubedljivi talenat i sjajne igre dovoljno govore kakav je on igrac u stvari, a 90. godiste... A za dzaba se moze dovesti...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ma nece Barsa njega ni prodavati, sta vam je... Ljudi kada uvide da neki igrac nije dovoljno talentovan za igru i sistem Barse, tek ga onda prodaju... I svi ti prodati igraci, gde su sada ??? Znaju oni sta rade, a Tello je izuzetno talentovan, tako da ne potrebe za prodajom..

                    Nego juriti Hoilea, decko obecava, vuce onaj muceni Blekburn sam, 6 golova, 8 asistencija, i njegov ubedljivi talenat i sjajne igre dovoljno govore kakav je on igrac u stvari, a 90. godiste... A za dzaba se moze dovesti...
                    Pa ako LFC pljune 10 miliona Barcelona se tu ne pita nista,jer ima klauzulu po kojoj moze da ode ako neko ponudi 10+ miliona.

                    Charlie Adam will miss the rest of the season with lateral knee ligament damage. We wish him all the best of a quick recovery. #LFC
                    Mixed emotions.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Da imam gde lepo da ispratm Francuze i Bundes kao sto sam ranije imao na SK, znao bih tacno kako sastaviti tim za smesne pare, neverovatno koliko tu ima odlicnih igraca koji mogu da se uklope i poneki naprave i razliku a Tatica i Suarez da vuku tim, oni samo da ih dobro isprate. Pa i ovi sto imamo kad bi to znali, bili bi u 4. A na leto moji pikovi Hoile, Mati Fernandez, Belhanda, Armero i napadac profila Dzeke samo neki backup da bude i malo da kosta. Edin sam bi bio odlicno resenje ali nece taj LE da igra, realno i ne treba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa imas Bundesligu na Eurosport-u... Samo sto skoro uvek ima neka bolja utakmica na SP pa retko kada gledam nemce.

                        Comment


                        • Vise bih volio da je Sunderland prosao ali sta je tu je.Mislim da je Everton u boljoj formi od njih,onda gradski derbi je uvijek drugaciji od svih drugih utakmica i vec smo ih dobili ove sezone dvaput tako da nece sigurno biti lako treci put,ali nadam se da se ovim nasim svidjelo na Wembley-u igrati pa da ce htjeti jos dvaput igrati ove sezone.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Pa ako LFC pljune 10 miliona Barcelona se tu ne pita nista,jer ima klauzulu po kojoj moze da ode ako neko ponudi 10+ miliona.
                            Pa bi li ti pljunuo za nedokazanog igraca 10 miliona ??? Za igraca koji jos nema ni 10 meceva za Barsu, jos se nije ni afirmisao kao dobar igrac u Spaniji... Nemoj zajebavat...;) To je prevelika cena za takvog igraca u ovom trenutku...
                            Normalno da ce postojati klauzula, i ako dokaze da vredi, Barsa odma nudi bolji ugovor i kraj price... Kad su oni sebi dopustili da im talenat ode tako lako( sem Fabregasa, al su ga povratili ) ??
                            On cak i da dodje u Liverpul, bio bi back-up ili u rotaciji, i ne verujem da bi se snasao, jer bi prvi put igrao u nekom sistemu koji nije Barsin u kojem on igra godinama, da ne pricamo o razlikama PL i Spanske lige..
                            Mnogo boljih opcija ima na trzistu, cak i previse... Na Komoliju i Keniju(ako bude trener do tada) je da uvide to i da nadju najbolja resenja...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Pa bi li ti pljunuo za nedokazanog igraca 10 miliona ??? Za igraca koji jos nema ni 10 meceva za Barsu, jos se nije ni afirmisao kao dobar igrac u Spaniji... Nemoj zajebavat...;) To je prevelika cena za takvog igraca u ovom trenutku...
                              Normalno da ce postojati klauzula, i ako dokaze da vredi, Barsa odma nudi bolji ugovor i kraj price... Kad su oni sebi dopustili da im talenat ode tako lako( sem Fabregasa, al su ga povratili ) ??
                              On cak i da dodje u Liverpul, bio bi back-up ili u rotaciji, i ne verujem da bi se snasao, jer bi prvi put igrao u nekom sistemu koji nije Barsin u kojem on igra godinama, da ne pricamo o razlikama PL i Spanske lige..
                              Mnogo boljih opcija ima na trzistu, cak i previse... Na Komoliju i Keniju(ako bude trener do tada) je da uvide to i da nadju najbolja resenja...
                              10 miliona prevelika cijena?Gledajuci nase genijalne transfere,ovih 10 miliona bi bila smijesna cijena,u danasnjem fudbalu 10 miliona ne znaci nista.Doveo bih ga normalno,za rotaciju je i vise nego dobar i bolji je od svih nasih krila sigurno(osim Sterlinga ).

                              Protiv Evertona u polufinalu.Jedva cekam,bice strasna utakmica.Igra se 14. aprila.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Posto nema nikog jutros moram dupli





                                Morgan i njegove proslave golova Ibe kida.
                                Last edited by The Admiral; 28-03-12, 11:34.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X