Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post


    Kakvi su to golovi jbt.Jedan od boljih Kapitenovih klipova.
    Pogledaj bre i one finte i ono, samo mu pokazes kad neko kaze da ne zna da predribla igraca, dobro sad zbog tih povreda ne moze ali mogao je. Jos kad dodas startove, pasove(kojih nema ovde), imas igraca kakav se samo pozeleti moze.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pogledaj bre i one finte i ono, samo mu pokazes kad neko kaze da ne zna da predribla igraca, dobro sad zbog tih povreda ne moze ali mogao je. Jos kad dodas startove, pasove(kojih nema ovde), imas igraca kakav se samo pozeleti moze.
      Perfect midfielder! Moze da igra na svakoj poziciji u timu,u finalu kupa UEFA protiv Alavesa je igrao desnog beka Kada se penzionise,ima da placem kao malo dijete.



      Sa danasnjeg treninga.
      Last edited by The Admiral; 30-03-12, 17:27.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • O Gerrardu ne treba trositi reci, univerzalan igrac... Ja necu plakati kad se penzionise, jer ce on uvek biti tu oko kluba, a samim tim ce postati legenda, kao i Keni... Treba da budemo srecni sto je takav jedan fudbaler igra za LFC... Jedan od najboljih engleskih igraca ikada...

        A Enrike punom parom...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • @Bosh, igrao je sve u karijeri osim levog beka i krila i svuda se snalazio. A stoka iz FA mu je nedavno sklonila klip sa svim dosadasnjim asistencijama i to nije prvi maestralan video koji su sklonili. Cudno kako nisu od Skolsa ili Lamparda sklonili nesto.

          S obzirom na to da nam je FA Kup jedino sto je ostalo od sezone, polufinale sa Evertonom ce suditi niko drugi do njegovo celavstvo.

          A sto se tice slika sa treninga:

          Nek se vrati na teren do kraja sezone, bice bolji nego na klupi i vise doprineti od pojedinaca.



          Mali genije korak ispred svih, pijanac korak iza svih.

          Last edited by Casiraghi; 30-03-12, 17:42.
          sigpic

          Comment




          • Dre trenira takodje sa prvim timom
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Dre trenira takodje sa prvim timom
              Verovatno najkonstantniji igrac rezervi kad su partije na visokom nivou u pitanju, zasluzio je. Videcemo kako ce se razvijati ali cak i da ne bude za prvu postavu, treba ga zadrzati obavezno za rotaciju jer pokriva sve pozicije u odbrani. A ima potencijal da bude klasa od stopera. Fizicki vec sada dosta jak, brz, tehnicki potkovan, ima anticipaciju, pas. Rekao sam vec, ako nas ta akademija ne izvuce nece nista.
              sigpic

              Comment


              • Da,drago mi je da je Keni konacno prepoznao njegov talenat,mozda moze i da ga ubaci makar na klupu u nekoj od preostalih utakmica u PL.

                A sto se tice Stivena,zna se zasto on nije kapiten Engleske.Zbog toga sto je skauzer,a u Engleskoj ih bas i ne vole.Nije lud Karager sto se povukao onako rano iz peprezentacije,ista stvar sa Fowler-om,ne mogu da vjerujem da je Bog odigrao onako malo utakmica za reprezentaciju.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Da,drago mi je da je Keni konacno prepoznao njegov talenat,mozda moze i da ga ubaci makar na klupu u nekoj od preostalih utakmica u PL.

                  A sto se tice Stivena,zna se zasto on nije kapiten Engleske.Zbog toga sto je skauzer,a u Engleskoj ih bas i ne vole.Nije lud Karager sto se povukao onako rano iz peprezentacije,ista stvar sa Fowler-om,ne mogu da vjerujem da je Bog odigrao onako malo utakmica za reprezentaciju.
                  Ma ima tu mnogo stvari ali da pokrenemo tu pricu izbio bi haos na forumu, tako da bolje ne.

                  Ne vole ih u reprezentaciji i zato vise ni oni ne vole reprezentaciju, mada je Dzerard uglavnom bio najbolji u istoj i na SP jedini nesto radio. A i jasno je rekao, jos EURO pa da se posvetim Liverpulu i uopste nije bio nesto euforican kad su ga pitali za kapitensku traku u repki, dok kad prica o Liverpulu ne skida osmeh s lica. Treba tako da rade, FA i engleski savez su nevidjena stoka ali to sto tako postupaju sa njima je njihov gubitak.

                  Inace, bio sam ja da gledam ovo SP do 17 godina prosle godine u NS, neverovatno je kakvi igraci dobijaju prednost u odnosu na Morgana, koji je takodje Skauzer. Ajde Houp iz Evertona je dobar igrac, mada ne bolji od Adama ali ovo ostalo tuga. A ni Sterling koji nije Skauzer, samo igra za Liverpul, nije igrao prvu, Rahim Sterling koji jednog dana moze da bude u 5 igraca sveta ne igra prvu u svom godistu a u utakmici rezervi izlomio Dzagielku koji je potencijalni reprezentativac Engleske, Bojatu i jos nekoliko sasvim solidnih PL stopera. Engleske reprezentacije su takav cirkus da to nije normalno. Mnogi navijaci Liverpula se loze na to sto je Henderson kapiten U21, misle da ce biti nesto od njega, a kad pogledas kakav je to cirkus mozda to i nije pohvalno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zna se kakva je repka Engleske, jednostavno to je cirkus... Nikad nisu nista bitno u svojoj istoriji uradili, a izmislili fudbal... I tesko da ce ikad nesto uraditi...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Slazem se sa svim sto si rekao Nash,samo bih naveo jedan izuzetak,a to je Konor Koudi koji je kapiten U18 reprezentacije,ja nisam mogao da vjerujem da su jednog Skauzera postavili za kapitena.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Slazem se sa svim sto si rekao Nash,samo bih naveo jedan izuzetak,a to je Konor Koudi koji je kapiten U18 reprezentacije,ja nisam mogao da vjerujem da su jednog skauzera postavili za kapitena.
                        Dobro, nije sad izvrsena jasna diskriminacija Skauzera ali da ih ne vole ne vole ih, to se videlo kroz godine.

                        Koudi ima taj leadership, ume da postigne bitan gol, davao je tako kad mi dominiramo a bude nereseno i niko ne moze da pogodi. Samo nije talentovan kao sto pricaju i precenjuju ga malo ali mislim da ce 100% uskoro dobiti sansu u prvom timu. Kad kazem uskoro, mislim na to da ce opet ici na pripreme sa prvim timom i verovatno neki ulazak u kupovima sledece sezone. Mogao bi da bude dobar igrac za rotaciju, cvrst, pouzdan, siguran zadnji vezni na lopti, Skauzer koji ce biti podjednako motivisan protiv svakog rivala. Moze on jos da napreduje, kao i svi ostali i zbog tih muda i karaktera bi prvenstveno mogao da bude dobar igrac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vezano za neke transfere, ozbiljno smo se nameracili na Afelaja, vratili smo interesovanje za njega... Ne znam koliko bi bilo dobro njega videti u crvenom dresu, odlican igrac, al od stakla.. Moze se dovesti za smesne pare, on u Barsi vise nije faktor...
                          Predsednik Monpeljea Nikolin je rekao da ce pokusati da zadrzi Ziroa i za sledecu sezonu, ali je isto tako rekao da Belhanda ne ide nigde na leto...
                          Kao sto sam i mislio...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Dobro, nije sad izvrsena jasna diskriminacija Skauzera ali da ih ne vole ne vole ih, to se videlo kroz godine.

                            Koudi ima taj leadership, ume da postigne bitan gol, davao je tako kad mi dominiramo a bude nereseno i niko ne moze da pogodi. Samo nije talentovan kao sto pricaju i precenjuju ga malo ali mislim da ce 100% uskoro dobiti sansu u prvom timu. Kad kazem uskoro, mislim na to da ce opet ici na pripreme sa prvim timom i verovatno neki ulazak u kupovima sledece sezone. Mogao bi da bude dobar igrac za rotaciju, cvrst, pouzdan, siguran zadnji vezni na lopti, Skauzer koji ce biti podjednako motivisan protiv svakog rivala. Moze on jos da napreduje, kao i svi ostali i zbog tih muda i karaktera bi prvenstveno mogao da bude dobar igrac.
                            Svakako...Precijenjen je samo zbog poredjenja sa Stivijem,inace Koudiju se jos ne zna prava pozicija,posto mene nije impresionirao na poziciji zadnjeg veznog.Ima on jos da napreduje,zaista ne znam gdje bih ga stavio,stopera igra dobro,ali tesko da ce igrati tu,sada je pitanje da li moze igrati na nekoj ofanzivnijoj poziciji,jer se fantasticno ubacuje u napad,izgleda da ga je Borel ogranicio samo na defanzivu,pa rijetko mozemo vidjeti neki njegov prodor.Mislim da moze da odigra box to box bez problema,mali Baio(strasan zadnji vezni)iz U18 neka se pridruzi rezervama,tu kombinaciju bih volio da vidim,Baio kao zadnji vezni,a Koudi kao box to box veznjak.Sto se tice njegovih liderskih sposobnosti tu se slazemo,vidi se da je mali vec autoritet,cesto vice saigracima i u tome me nevjerovatno podsjeca na Stivija.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ne treba nam Afelaj, ne moze taj praviti razliku, posebno ne u PL kao igrac od stakla. Treba nam Mati Fernandez a posto ce i Sporting u LE, realno je da ga prodaju ako dodje dobra ponuda i treba da idemo na njega.

                              @Bosh, dobar je on zadnji vezni samo mu Rodan i Roberts prave problem, koliko ta dvojica umeju da ubace ekipu u kontraritam to nije normalno. Onda se i on nekako izgubi, a kad ovi pristojno odigraju uvek pruzi dobru partiju, bar ono sto sam ja video. Ti rece da je Tekseira CM po tvom misljenju, dace bog da jeste, da ga upari Borel sa Koudijem. Ispred Suso, Sterling(tesko da ce ostati u prvom timu) i Ajbi/Adorzan(vise bih voleo prvog ali nije jos realno) i napred Morgan. Sta bi dao to da vidim.

                              Baio je dobar ali nisam previse obratio paznju na njega jer sam U18 manje gledao od rezervi a uvek su iskocili Dan, Morgan, Lusi, Pelosi i evo sad Ajbi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ne treba nam Afelaj, ne moze taj praviti razliku, posebno ne u PL kao igrac od stakla. Treba nam Mati Fernandez a posto ce i Sporting u LE, realno je da ga prodaju ako dodje dobra ponuda i treba da idemo na njega.

                                @Bosh, dobar je on zadnji vezni samo mu Rodan i Roberts prave problem, koliko ta dvojica umeju da ubace ekipu u kontraritam to nije normalno. Onda se i on nekako izgubi, a kad ovi pristojno odigraju uvek pruzi dobru partiju, bar ono sto sam ja video. Ti rece da je Tekseira CM po tvom misljenju, dace bog da jeste, da ga upari Borel sa Koudijem. Ispred Suso, Sterling(tesko da ce ostati u prvom timu) i Ajbi/Adorzan(vise bih voleo prvog ali nije jos realno) i napred Morgan. Sta bi dao to da vidim.

                                Baio je dobar ali nisam previse obratio paznju na njega jer sam U18 manje gledao od rezervi a uvek su iskocili Dan, Morgan, Lusi, Pelosi i evo sad Ajbi.
                                Baio je mali portugalac,jako dobar u defanzivnim zadacima,ima mirnocu na lopti,i prije svega zbog odlicne defanzive bih volio da ga vidim u rezervama kako bi rasteretio Koudija.Tekseiru jedva cekam da vidim na terenu,rezerve igraju u ponedeljak,pa mozda i debituje.O Baio-u se ne prica zbog ovih masina u napadu koje imamo,ista stvar i sa Reganom,jako dobar defanzivac.Sterling u zadnjih mjesec dana trenira sa prvim timom,nadam se da ce ga u rezervama zamjeniti Ibe.

                                EDIT:Tekseira je CM,on ce igrati negdje izmedju Koudija i Adorzana kada se vrati
                                Last edited by The Admiral; 30-03-12, 19:35.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X