Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predator, Glendzo i Bellars na treningu od ponedeljka!

    Mislim da je bolje sto je Everton prosao jer ce biti vise nalozeni, a svakako ce biti mnogo tesko. Moraju da poginu za taj FA Kup i spase sezonu koliko-toliko.
    sigpic

    Comment


    • Ma da uzmemo i FA Cup i da zavrsimo iznad Evertona i dosta je. Kad su vec PL upropastili.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odgledah ove highlightse sada. Jasno se vidi da je Ajbi pokidao i da mu nije mesto u U18. Drugi koji ne treba da igra tamo je Morgan, sprda se tamo i samo ce stagnirati. Decko treba da bude prvi spic rezervi minimum, mada je vec za prvi tim, s obzirom na to ko sve igra. Samo Borel daje blagu prednost Eklstonu i Ngoo-u jer su stariji i nemaju gde da igraju jer nisu za pvi tim. Kad je ovaj drugi u pitanju, mora sto pre da ide negde. Dao je on dosta golova i ove i prosle sezone ali na svakom mecu promasi jos par zicera i vise puta je tim zbog njega remizirao iako nadigra protivnika. Zna fudbala ali je mentalno preslab. On i Eklston napolje kako bi se Morganu, Moliju i Sinkleru dalo vise prostora.

        A ovaj gol Sterlinga protiv Arsenala je stvarno jos jedan dokaz da to moze da bude kandidat za Zlatnu Loptu ako nastavi ovako da napreduje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          10 miliona prevelika cijena?Gledajuci nase genijalne transfere,ovih 10 miliona bi bila smijesna cijena,u danasnjem fudbalu 10 miliona ne znaci nista.Doveo bih ga normalno,za rotaciju je i vise nego dobar i bolji je od svih nasih krila sigurno(osim Sterlinga ).
          Upravo zbog tih nasih genijalnih transfera ne treba praviti opet greske... 10 miliona je velika para, bez obzira kako to gledao, samo su te ovi nasi razmazili sa velikim parama i transferima, pa mislis da je mala para... Puno je platiti toliko para za igraca koga si gledao 3 puta u zivotu, i koji je odigrao samo par utakmica za Barsu i koji nema 10 profesionalnih meceva u svojoj karijeri... To je za mene ogromna para za takvog igraca, kada pogledas da u Spaniji ima mnogo talentovanijih i boljih igraca od njega, koji se mogu dovesti za toliki novac a mozda cak i manji...


          Elem, bolje je sto igramo protiv rivala, da se ovi nasi malo trgnu i pokazu zube u derbiju kao prosli put...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Igrac kojeg bi najvise voleo da vidim u Liverpulu na leto, prvo jer je klasa, drugo jer ga obozavam i opet bih da igra u timu za koji volim.

            Brat Joveta <3

            Last edited by Casiraghi; 28-03-12, 14:20.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Odgledah ove highlightse sada. Jasno se vidi da je Ajbi pokidao i da mu nije mesto u U18. Drugi koji ne treba da igra tamo je Morgan, sprda se tamo i samo ce stagnirati. Decko treba da bude prvi spic rezervi minimum, mada je vec za prvi tim, s obzirom na to ko sve igra. Samo Borel daje blagu prednost Eklstonu i Ngoo-u jer su stariji i nemaju gde da igraju jer nisu za pvi tim. Kad je ovaj drugi u pitanju, mora sto pre da ide negde. Dao je on dosta golova i ove i prosle sezone ali na svakom mecu promasi jos par zicera i vise puta je tim zbog njega remizirao iako nadigra protivnika. Zna fudbala ali je mentalno preslab. On i Eklston napolje kako bi se Morganu, Moliju i Sinkleru dalo vise prostora.

              A ovaj gol Sterlinga protiv Arsenala je stvarno jos jedan dokaz da to moze da bude kandidat za Zlatnu Loptu ako nastavi ovako da napreduje.
              Ovo kao da si opisao Suareza i prvi tim...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post

                Ovo kao da si opisao Suareza i prvi tim...
                Tony ko Tony, pravo u centar.

                Jeste tacno, samo sto je Suarez fudbalski genije koji je igrao sam dosta utakmica i sam sebi stvarao sanse iz nemogucih pozicija. Vrlo je mali broj zicera da su mu namestili da je promasio. Trosi se on mnogo jer mnogo posla mora da uradi a i od njega se daleko najvise ocekuje, ogroman pritisak, pa ovo sa rasizmom, do tada je imao solidan ucinak a od tada se potpuno pogubio evo tek sad nesto sigurnije deluje. Ako se kupi nekoliko kvalitetnih igraca on je najmanji problem.

                Ngoo sa druge strane, promasuje iz meca u mec gomilu sansi sto mu Sterling, Suso i ostali nameste. Emil Heski 2, s tim da je brzi i tehnicki jaci ali glava katastrofa. Ima 20 godina, nije za prvi tim a u rezervama samo zauzima mesto mladjima i boljima. Vrlo cudan igrac, jednostavno ne znas sta da mislis o njemu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Igrac kojeg bi najvise voleo da vidim u Liverpulu na leto, prvo jer je klasa, drugo jer ga obozavam i opet bih da igra u timu za koji volim.

                  Brat Joveta <3
                  I ja bi voleo Hazarda najvise, ali to je nemoguce sada... Isto tako mislim da je slucaj sa Jovetom... Jos kad se setim kakve su cifre oko njegovog potencijalnog transfera celnici Fiorentine pominjali... On spada u klasu gde su svi najbolji talenti Evrope, a takve mi tesko mozemo dovesti... Pare mozda nisu problem, mozemo mi 30m da pljunemo(bar se nadam), ali ne igranje LS jeste veliki problem... On ce ipak pre izabrati, Totenhem, Celsi ili ne daj boze Siti nego nas... A tu su uvek Real, i Italijanski giganti...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ngoo je budala,cesto se i on sprda,samo sto ima nenormalnu kontrolu lopte sa onom visinom,promasuje zicere kao lud,ali potencijal ima svakako,ne znam zasto Borel i dalje forsira Roddana i Robertsa koji pojma nemaju,a na njihovim pozicijama u u18 ekipi odlicno igraju Lussey i Dunn.Slazem se sa Nashom za Ibe-a,on je prerastao u18,fizicki je mocan,kontrola lopte fantasticna,jednostavno mora da igra sada kada nema Tonija Silve.Uskoro bi trebao da se vrati Teixeira,pa da vidimo kako igra decko.Golmani su nam rupcage i zbog njih rezerve precesto gube bodove
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ovaj Vord sto je dosao iz Vrekshema se cini pristojan.

                      Tekseira po onome sto sam video zna dosta ali je problem sto on ne moze na krilo pa ce Suso morati da ostane tu. Mada Suso i na krilu pruza odlicne partije ali u sredini gde se manje trosi je jos bolji i vece je uzivanje gledati ga. Tekseira ima mnogo bolje fizicke predispozicije od njega pa bi ako poradi na defanzivi mogao i povucenije da igra, Suso u sredini i Ajbi desno ali nema od toga nista. Videcemo kad se oporavi kako ce to izgledati.

                      Rodan i Roberts su bas rupe, Dan i Lusi su mnogo bolji s tim da ovaj drugi po mom misljenju nema neku buducnost u Liverpulu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ovaj Vord sto je dosao iz Vrekshema se cini pristojan.

                        Tekseira po onome sto sam video zna dosta ali je problem sto on ne moze na krilo pa ce Suso morati da ostane tu. Mada Suso i na krilu pruza odlicne partije ali u sredini gde se manje trosi je jos bolji i vece je uzivanje gledati ga. Tekseira ima mnogo bolje fizicke predispozicije od njega pa bi ako poradi na defanzivi mogao i povucenije da igra, Suso u sredini i Ajbi desno ali nema od toga nista. Videcemo kad se oporavi kako ce to izgledati.

                        Rodan i Roberts su bas rupe, Dan i Lusi su mnogo bolji s tim da ovaj drugi po mom misljenju nema neku buducnost u Liverpulu.
                        Lussey-a dosta cijeni i selektor U18 rep. Engleske,cak je bio pozvan prije Dunn-a,a koliko ja znam Tekseira je klasicni CM,mislim da ce on igrati upravo na toj poziciji kada se vrati.Inace ovaj Marsej je dobio Barsu,a mi smo igrali bez Sterlinga,Susa i Same.Mene odusevljava Ryan Mclaughlin,sjajan desni bek,veoma dobro se ubacuje u napad,a i u odbrani je prilicno siguran.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Lussey-a dosta cijeni i selektor U18 rep. Engleske,cak je bio pozvan prije Dunn-a,a koliko ja znam Tekseira je klasicni CM,mislim da ce on igrati upravo na toj poziciji kada se vrati.Inace ovaj Marsej je dobio Barsu,a mi smo igrali bez Sterlinga,Susa i Same.Mene odusevljava Ryan Mclaughlin,sjajan desni bek,veoma dobro se ubacuje u napad,a i u odbrani je prilicno siguran.
                          A mani se engleskih selektora i njihovog sastavljanja reprezentacije. Ajbi ne igra za U17 gde je doktor za 99% njih, ispred Morgana igraju raznorazna drva. Naravno, osteceni su i mladi igraci drugih timova. Pa kakva im je A reprezentacija cirkus.

                          Rajan je mnogo napredovao preko leta. A Tekseira je AMC po onome sto sam ja video, ako je malo povuceniji mi smo na konju. U tom slucaju ce zaigrati umesto Rodana i Robertsa, da ih ne gledamo vise i uz to imamo takvog tehnicara da izbacimo za prvi tim uskoro a da Dzerard lepo moze iza napadaca da igra i da ga rasterete defanzive. Ako Ajbi ne bude u prvoj do kraja sezone nije problem, Adorzan dobro igra.

                          Ta akademija ako nas ne izvuce nece nista, stvarno imamo zveri samo da rade s njima kako valja.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-at-all-levels

                            Ajde jedno vreme je ovo bilo ok dok smo cekali da se mozda nesto uradi, sad je vec smorilo.

                            Gostovanje Njukastlu, nemojte mnogo da se nervirate jer stvari trenutno stoje tako da su sanse vece da izgubimo nego da dobijemo. Belami se vraca na trening od ponedeljka tako da ima sansi da Sterling bude na klupi. Samo ne znam sta je sa Maksijem, on nije povredjen koliko ja znam tako da mozda i njega stavi na klupu umesto Rahima.

                            Nek nam je dragi Bog u pomoci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-at-all-levels

                              Ajde jedno vreme je ovo bilo ok dok smo cekali da se mozda nesto uradi, sad je vec smorilo.

                              Gostovanje Njukastlu, nemojte mnogo da se nervirate jer stvari trenutno stoje tako da su sanse vece da izgubimo nego da dobijemo. Belami se vraca na trening od ponedeljka tako da ima sansi da Sterling bude na klupi. Samo ne znam sta je sa Maksijem, on nije povredjen koliko ja znam tako da mozda i njega stavi na klupu umesto Rahima.

                              Nek nam je dragi Bog u pomoci.
                              Ja ne znam o kakvom napretku oni pricaju,ako misle na kup,ajde i moze da prodje ta prica,ali u ligi smo jos gori nego prosle sezone.Keni cijele godine prica o tom progresu,cini mi se da je i Enrike kenjao o tome juce,stvarno su prsli.Nash ja ne ocekujem Raheema na klupi protiv Njuke,zbog one Kenijeve izjave kako ne zeli da ga unisti jer je jos mlad.Protiv Njuke me nikakav rezultat nece iznenaditi,mada iskreno ocekujem poraz,nadam se da ce konacno staviti Koatesa od pocetka,da ne gledam Karagera kako se blamira protiv Dembe,Sisea i ostalih.

                              Igramo protiv Rome na pripremama u julu,bice turneja po SAD-u.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Ma Liverpulu treba mnogo bolji trener,kakav crni progres,napredak a 7 si u ligi,jbs kupove kad ti u siroj slici realno propadas,Kenny-ja treba najuriti,pregazilo ga je vreme,to sam rekao posle 2 meseca u Liverpulu.Treba im trener koji moze da donese pobednicki mentalitet i koji je takticki obucen,uz naravno par rezonskih pojacanja.

                                Comment

                                Working...
                                X