Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Ja ne znam o kakvom napretku oni pricaju,ako misle na kup,ajde i moze da prodje ta prica,ali u ligi smo jos gori nego prosle sezone.Keni cijele godine prica o tom progresu,cini mi se da je i Enrike kenjao o tome juce,stvarno su prsli.Nash ja ne ocekujem Raheema na klupi protiv Njuke,zbog one Kenijeve izjave kako ne zeli da ga unisti jer je jos mlad.Protiv Njuke me nikakav rezultat nece iznenaditi,mada iskreno ocekujem poraz,nadam se da ce konacno staviti Koatesa od pocetka,da ne gledam Karagera kako se blamira protiv Dembe,Sisea i ostalih.

    Igramo protiv Rome na pripremama u julu,bice turneja po SAD-u.
    Pa ima sansi zbog svih ovih povreda, jedino Maksi moze da ga zameni iz prvog tima, on nije bio u protokolu protiv Vigana.

    Valjda nas nece napuniti u pm, bar to da ne gledamo. Ako su mogli Mancester lagano kod kuce mogu i nas. Mada me u principu zabole za rezultat. Ako Rahim i Selvi opet udju ja zadovoljan. Cekamo kup da vidimo sta ce tu da se uradi i to je to. Na leto opet jebeni rebuilding, a kao da gledam da ce opet da preplate neke igrace. FSG navodno i ovog leta daje 50 miliona(bilo bi vise da smo bolje plasirani)+ sve sto stigne od prodaje igraca. Kerol, Henderson, Adam, Dauning, Kujt, Maksi, Aurelio, Kol, Akvilani, Spiring - ovde moze da se uzme i do 60-70 miliona. Dakle 120 bi imali u tom slucaju. Hoile za dzabe, Belhanda za 15, Jovetic 20-25, Kuzmanovic recimo za 10, Armeru ne znam kolika je cena i neki spic za backup Suarezu/Joveti koji bi se rotirali na krilu i spicu i odlicno dopunjavali. Hoile i Belhanda takodje dosta menjaju mesta i bila bi to odlicna ofanzivna cetvorka koju bi menjali Sterling, Suso, Toni Silva i taj spic. Iza Lukas i Dzerard, koji sa Lukasem pored moze da igra povucenije. Lampard se na CM mnogo mucio dok se Esjen nije oporavio, sad igra bez problema. Selvi, Tekseira i Kuzmanovic backup, odbrana je odlicna i eto dosta dobrog tima ali tesko da cemo videti i 10% ovoga. Neka kombinacija sa Matijem Fernandezom bi isto mogla da prodje, cena mu se procenjuje na 5-7 miliona, da platimo koji vise isplatilo bi se. Otprilike ovako treba sastaviti tim koji ce duze vreme biti zajedno a kako je krenulo, bicemo tim iz donjeg dela tabele, mozda vec i ove sezone ako nastave ovako. Mada mislim da cemo biti ipak negde na 7-8. mestu, sto je isto velika sramota.
    sigpic

    Comment


    • Joveta tesko da ce doci,Fiorentina trazi mnogo novca,a i dosta je podlozan povredama.Nadam se da ce makar Flanagan i Selvi igrati,Adam je out do kraja,a Keli je pod znakom pitanja,tako da je moguce da igraju ova dvojica.Vidjecemo da li ce Keni staviti Kerola od pocetka,Njukini navijaci ga sigurno nece docekati prijatno.

      Aston Villa zeli Jack-a na pozajmicu.Ovo bi bilo odlicno za njega,jer u Vili je jako losa konkurencija na ovoj poziciji.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Joveta tesko da ce doci,Fiorentina trazi mnogo novca,a i dosta je podlozan povredama.Nadam se da ce makar Flanagan i Selvi igrati,Adam je out do kraja,a Keli je pod znakom pitanja,tako da je moguce da igraju ova dvojica.Vidjecemo da li ce Keni staviti Kerola od pocetka,Njukini navijaci ga sigurno nece docekati prijatno.

        Aston Villa zeli Jack-a na pozajmicu.Ovo bi bilo odlicno za njega,jer u Vili je jako losa konkurencija na ovoj poziciji.
        Ne mora Joveta ali neko tog profila za te pare, samo da vredi i da nije preplacen. Otprilike sam sastavio. Ne mora cak ni tog profila, toliko je kombinacija samo je bitna jasna ideja.

        A Akvilanija bih prodao samo zato sto je od stakla i sto bi bio povredjen vise od pola utakmica. U suprotnom nikad.
        sigpic

        Comment


        • Ne vjerujem ja da ce ovaj igdje ici. Montpeiller u borbi za titulu a LS obezbijedjena. Vjerovatno ce postupiti kao i Lille. Odigrati LS, pa onda prodati najbolje igrace.

          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Kao sto si i rekao Nash, daj boze da se 10% od toga ostvari kad su transferi u pitanju.... Mi smo naveli Belhandu, ali on ne verujem da ce otici iz Monpeljea na leto, i ostace da igra LS, kao Hazard ove godine sto je potpuno logicno... Za Jovetu traze 30-35, a gledajuci njegovu podloznost povredama koju je i Bosh pomenuo, nema sanse on u Liverpul... Hoile je po meni najrealnija meta na leto, za njega sigurno zznam da se interesujemo, i da ga mozemo dovesti... Ostale pozicije, nek nam bog pomogne..

            Protiv Svraka, realno ocekujem poraz, voleo bi Rahima jos jednom da vidim, i Selvija nek stavi umesto nevidljivog Hendersona, i dosta sto se mene tice.. . Rezultat je nebitan totalno..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mumi, tako je realno ali ja sam citao nesto da Monpelje ima problema sa finansijama, ne znam koliko je istina. Ako ne osvoje titulu i imaju problema sa parama, nije nerealno da ode. A i da ode, tesko da ce u Liverpul, dovesce se neki Li Katermol za 15-20 miliona. Ovo ja ovako pricam kako bih sastavio, ako ne on onda Mati Fernandez, Hoile levo i desno mozda Rijad Budebuz ili Honda. Voleo bih neko inside krilo koje igra levom nogom u svakom slucaju ali da nije sablonski igrac kao Dauning.

              Belhanda je u senci Hazarda i Pastorea u Francuskoj, a decko vuce tim fenomenalno, bar ono sto sam ja video.
              Last edited by Casiraghi; 29-03-12, 14:29.
              sigpic

              Comment


              • Pa dobro, ako su u finansijskim problemima moguce da ce otici. Ali ako se uzme liga i odu u jaku grupu, skupice se para u LS. A koliko god da su u dugovima, ako ti dugovi ne uticu na plasman u LS (a vjerujem da ne uticu), onda ima logike zadrzati sve igrace, pa ih onda prodati nakon LS kada se pokazu. Bar se tako posluje.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Mumi, tako je realno ali ja sam citao nesto da Monpelje ima problema sa finansijama, ne znam koliko je istina. Ako ne osvoje titulu i imaju problema sa parama, nije nerealno da ode. A i da ode, tesko da ce u Liverpul, dovesce se neki Li Katermol za 15-20 miliona. Ovo ja ovako pricam kako bih sastavio, ako ne on onda Mati Fernandez, Hoile levo i desno mozda Rijad Budebuz ili Honda. Voleo bih neko inside krilo koje igra levom nogom u svakom slucaju ali da nije sablonski igrac kao Dauning.

                  A Belhanda je u senci Hazarda i Pastorea u Francuskoj, a decko vuce tim fenomenalno, bar ono sto sam ja video.
                  Pa Hulk brate... Al kad bi se zajebavali... Ode taj u kod Mumija u Celsi..

                  Lee Catermole... Gde njega nadje..

                  Sto se tice Monpeljea, njihova finansijska situacija je prilicno losa, medjutim cak i ako ne osvoje titulu, odose u LS i tamo ce napuniti kasu i donekle resiti finansije... Belhanda nije toliko u senci pomenute dvojice, jer je u igri za najboljeg igraca lige, mada od ove trojice, u statistici Hazard dominira, drugi strelac lige, prvi asistent lige, ali ova dvojica se bore za titulu, dok se Lil tesko moze ukljuciti u tu borbu..

                  Mati je najbolji igrac Sportinga, jedan od najboljih igraca lige, on bez 20m ne ide nigde iz Lisabona...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Hulka ne bih voleo. Pljunuli bi previse para i pitanje je da li bi se isplatio. Ima zavrsnicu, dribling ali precesto bira pogresna resenja, neretko sebican, ne znam, malo mi je on izvikan.

                    Belhanda je u senci u tom smislu da je njegov tim prvi na tabeli gde je on kljuc svega a skoro svi pricaju o Hazardu i Pastoreu. Mada su ovi svakako bolji ali zasluzuje vise paznje. Hazard se sprda tamo, njemu nije preterano ni stalo otkad su ispali iz LS. Ceka leto i da ide, ne znam gde ce, znam samo gde nece.

                    Pa Matija i da platimo 20 miliona verujem da bi se isplatio, samo sto je problem sto je pitanje koliko bi para imali za ostale pozicije. Samo ne verujem ni njega da gledaju.

                    Kako god da pogledas i okrenes, najebali smo i ostaje da se uzdamo da ce dobro raditi sa momcima iz akademije i dati im sansu, mada posle one izjave Kenija bojim se i za to. Nikad zabrinutiji nisam bio za klub, cak ni za vreme Roja jer se znalo da ce Hiks i Zile pasti i da dolazi neko mnogo jak. Cim su dosli, mislio sam da je to to, posle Keni odradio odlicnu polusezonu i cinilo se da je buducnost svetla. A sada skroz drugacije, opet bez LS, najbolji igraci potpuno van dometa, ko zna koga skautiraju i koliko ce forsirati ovu ekipu. Tuga...
                    sigpic

                    Comment


                    • A jbg Nash, izvikan je i precenjen kad budale iz Porta traze 100 miliona... A samo za dvojicu igrac u ovom trenutku mogu reci da vrede toliko ako ne i vise...;) Ma ja to onako iz zezanja, nemamo mi para za njega, a on ce otici samo u top klubove u Evropi..

                      Kapiram te za Belhandu u kom smislu si hteo da kazes vezano za to da je on u senci ove dvojice... Tek se pojavio, odjednom eksplodirao ove sezone, a ova dvojica su opste poznata u Evropi... Ali ovaj ce se vec sledece sezone kao Hazard ove, proslaviti i cena ce mu porasti... Mlad je igrac, pa ga ne vidim nigde da ide na leto..
                      Belhanda, Ziro i Ait Fana su pravi dragulj Monpeljea... Mada glavni "krivac" za sve ovo sto se desava u klubu je njihov trener Zirar, covek genije..

                      Mati bi se isplatio itekako, i mislim da ga ovi nasi gledaju, ili bar nekoga iz Sportinga, kad su bili na tekmi Siti-Sporting, a nadam se da je to on, ili barem onaj mali Van Wolfsvinkel..
                      Last edited by Freshman; 29-03-12, 15:16.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Odgledajte svi koji volite fudbal.

                        sigpic

                        Comment


                        • Ako vas ne mrzi pogledajte video Liverpulovci.

                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Neopisivo...

                            sigpic

                            Comment


                            • Pored svih, ja ovaj izdvajam kao najbolji od LFC-a, naravno !

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Neopisivo...



                                Kakvi su to golovi jbt.Jedan od boljih Kapitenovih klipova.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X