Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo poluvrijeme za nijansu bolje od prvog koje smo odigrali prilicno lose.Odlican gol Downinga nakon dobre akcije sa Kapitenom.Steta samo sto se Suarez povrijedio,i nadam se da nije nista ozbiljno.Carroll je popio dobre batine danas od mesara,Spearing sasvim dobar,cak su mu navijaci pjevali,nema neki kvalitet,ali svaka mu cast za borbenost i ostavljenje srca na terenu.Suarez je majstorski odigrao,vidi se da se jos nije uigrao sa kapitenom,par puta je bilo nesporazuma izmedju njih dvojice.Kapiten kapitenski,vukao kao bik i trcao je nevjerovatno,njegov tipicni box to box display danas,bilo ga je svugdje,i u odbrani odigrao odlicno,uglavnom ogromna razlika izmedju njega i Adama koji ce nadam se ostati na klupi u narednim mecevima.U sledecoj tekmi zamijeniti samo Maxi-a Hendersonom,a Downinga prebaciti na lijevu stranu.
    Na kraju zrijeb je odlican za nas,volio bih da dobijemo Everton u polufinalu,pa da bude Merseyside show u Londonu.

    EDIT:

    Luis Suarez
    I want to dedicate to Muamba the goal and the FA Cup semifinals qualification. Keep fighting buddy, don't give up! You will make it!!
    Respekt
    Last edited by The Admiral; 18-03-12, 19:57.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Nisam gledao tekmu, jednostavno, nisam imao vremena...

      Al dobro bitno je da smo dobili, po komentarima cujem da su nas tukli, normalna stvar kad su u pitanju mesari iz Stouka...Keli i Suarez se povredili ?? Valjda nije nista ozbiljno.. Bitna je pobeda, i polufinale, izgleda Everton ili Sanderlend, a nekako je bolje po nas da to bude Mersyside derbi....
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www1.skysports.com/football/n...en-on-new-deal

        Luis Suarez has revealed that Liverpool are ready to extend his long-term contract and he is prepared to commit his future to the club, while he has also reflected on the pain he felt after being banned for racially abusing Patrice Evra.
        Kralj!Znaci ide produzenje ugovora...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Za ovo mora dupli







          Kome ti autogram bre?
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Pravo da ti kazem, Skrtel izgleda kao neki klinja koji je ukrao auto, a jos nema dozvolu, pa su ga pajkani negde usput zaustavili...

            A prva, no comment..
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Freshko imas snimak u 00:15, mada nemas mnogo toga da vidis.

              Samo jedna stvar me izuzetno raduje i mnogo je bitna. U ovoj dosadnoj utakmici gde protiv ekipe koja nam standardno ne lezi nismo ni ocekivali mnogo dobrih napada i mnogo sansi, mi smo iskoristili dve prave sanse i dali dva gola. I opet vise od jednog gola kad Dzerard, Suarez i Kerol pocinju, prosek trenutno 3,25. Dauning je konacno, konacno izgledao kao pravo krilo, nemate pojma kako me je onakav gol obradovao. Lepo zalomio, dupli pas, prosao, izgradio poziciju za sut i snazno i precizno, dovidjenja prijatno.
              sigpic

              Comment


              • Ne vredi Nash, moram gledati Miami-Orlando...

                Imace valjda snimak sutra, pa cu pogledati... Predpostavljam da je tekma bila dosadna, barem vecim delom utakmice...Tako je kad igras sa Stoukom.. Al moram videti kako je Dauning odigrao, po tvojim komentarima je pokazao skill koji treba, a postigao je i gol, tako da me zanima kako je izgledao na terenu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Ne vredi Nash, moram gledati Miami-Orlando...

                  Imace valjda snimak sutra, pa cu pogledati... Predpostavljam da je tekma bila dosadna, barem vecim delom utakmice...Tako je kad igras sa Stoukom.. Al moram videti kako je Dauning odigrao, po tvojim komentarima je pokazao skill koji treba, a postigao je i gol, tako da me zanima kako je izgledao na terenu...
                  Ma nista specijalno ni od njega, kao ni od bilo koga drugog, mozda se Skrtel i Enrike isticu. Ali poenta je u tome da je to ocekivano protiv Stouka i da je gol onakav kakav treba da bude sa njegove strane, gol pravog krilnog igraca. Vec protiv QPR cemo imati vise prostora za igru i cenim igrati bolje, nadam se da ce nastaviti sa tim.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav to stoper postaje...

                    sigpic

                    Comment




                    • Evo ga i Luis.

                      Skrtel je lud,koliko mi je mrzak bio ranije,sad mi je jedan od gotivnijih u LFC-u.Kada se Danny vraca na teren?Zna li se ista o tome?
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Pa bilo je mesec-dva da ce odsustvovati, ne zna se tacno mada kapiram da nece odigrati vise od zadnjih par utakmica.

                        Liverpool have started 9 games without Charlie Adam this season, winning 8 and losing 1
                        Sve vise toga ukazuje da je on najlosije pojacanje letnjeg prelaznog roka.

                        Sto se Kerola tice, evo sad je stvoren trio on, Luis i Stivi. Ako ni sad ne pocne da trese mreze, na leto nek pakuje kofere ili da bude maksimalno backup. Cenim ja trud, igru za tim i igru u polju ali treba nam finisher, neko ko pogadja kad svi stanu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Adam nam je najbolji asistent sa 6 asistencija, čak je zabio i 2 gola. On nas je u igri držao jedno vrijeme, tako da i nije toliki promašaj. A treba biti realan i reći da generalno svi igraju loše u Premiershipu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • @themichaelowen"
                            Gutted there is no Monday Night Football on tonight. What is the alternative? Any TV viewing recommendations?

                            @AMorgan94:
                            @themichaelowen Hero to Zero??
                            Pa kralju
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Njegovim venama tece Faulerova krv.

                              Samo prema njemu nadam se nece postupiti kao i prema Robiju. Koliko glup moras biti da jednog od TOP3 finishera sveta u tom trenutku zamenis u prvoj postavi jebenim Emilom Heskijem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Njegovim venama tece Faulerova krv.

                                Samo prema njemu nadam se nece postupiti kao i prema Robiju. Koliko glup moras biti da jednog od TOP3 finishera sveta u tom trenutku zamenis u prvoj postavi jebenim Emilom Heskijem.
                                Ulije magarac je otjerao Boga,da bi mu igrao Heskey
                                Morgan je pravi skauzer,rodjen u Liverpulu,idol mu je naravno Robi,jos samo da bude 50% igrac kao on i bice slavlja
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X