Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce napokon da isplivaju neke mladje snage...zadnji je bio Spearing (a i on je los)....predugo smo se oslanjali iskljucivo na kupljene igrace...od Susoa i Sterlinga ocekujem bas puno...Coady i Wisdom bi mogli bit negdje malo iznad prosjeka sto opet nije lose....uz Flannagana i Robinsona trebala bi to bit fina ekipica u buducnosti....

    Comment


    • Evo i ovde druze da pozelim dobrodoslicu, budi nam sto aktivniji.

      Ima mnogo potencijala u akademiji, tu su jos Morgan, Toni Silva, stigao je Tekseira, Ajb, Moli, Dzek Dan. Strucnjaci sirom Evrope mnogo hvale akademiju i rad u istoj, nadam se da cemo profitirati.
      sigpic

      Comment


      • kad ste spomenuli agerove golove, ja ga po ovom stalno pamtim


        a on cesto dolazi u ove pozicije, i zato me nervira sto cesce ne sutira..

        Comment


        • Dobrodosao Freakbl, navijas za pravi klub...;)

          Ma Sterlinga treba gurati, Dauning me vise ne zanima, covek je propao, tokom cele sezone ne moze naci formu, i nek bude na klupi ili nek na leto trazi nov klub... Pogledaj mladog Oxa, par meceva, i decko objasnjava, doduse Sterling je mladji, ali treba mu dati sansu, a protiv Brightona je pravo vreme za to...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment




          • Kakav video jbt
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by sule45 View Post
              kad ste spomenuli agerove golove, ja ga po ovom stalno pamtim


              a on cesto dolazi u ove pozicije, i zato me nervira sto cesce ne sutira..

              ja po ovim )

              Comment


              • http://www.dailymotion.com/video/xoq...thriller_sport

                Highlights sa utakmice rezervi protiv Sunderlenda 3-3.Obratiti paznju na poslednji pokusaj Susa,isti,ali isti Suarez...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Navijaci Ajaksa pevali "There is only one Luis Suarez"

                  Hvala braco na podrsci!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Navijaci Ajaksa pevali "There is only one Luis Suarez"

                    Hvala braco na podrsci!
                    Zahvalio se i Luis licno:

                    Luis Suarez
                    I want to say thanks for the great support that the Liverpool's fans have given me in these last days. I would like to say thanks again to fans of Ajax for what did today. As you know I am Uruguayan, and I defend the selection team, so I want to say thanks too the fans, players and managers of NACIONAL for their great support today! A million THANKS for everybody!
                    AlyzzPBCMAAcUuy.jpg

                    Bilo je par zastava LFC-a na utakmici Ajax-Man Utd

                    Predsednik Urugvaja mu takodje pruzio podrsku
                    Last edited by The Admiral; 17-02-12, 11:07.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • U18 ekipa savladala Blackburn sa 1-0,gol je dao Jordan Ibe,i to je njegov prvijenac za U18...

                      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...es-as-u18s-win



                      Evo jedan odlican Suarezov video...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Tu je još jedan Reds, hehehe. Pozdrav svim Redsima, novi sam na forumu, a dugo vremena navijam za Liverpool (nisam bio nikada na Anfieldu, ali mi je to velika želja i aBd da jednog dana odem), a posebno od onog sjajnog trenutka za Liverpool, finala u Istanbulu. Tada sam shvatio da postoji neka tajna veza. :P

                        Protiv Brightona smo apsolutni favoriti, ali opet treba ući oprezno u meč i bez podcjenjivanja. Sa najjačim sastavom, jer bi trebali proći dalje.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post
                          Tu je još jedan Reds, hehehe. Pozdrav svim Redsima, novi sam na forumu, a dugo vremena navijam za Liverpool (nisam bio nikada na Anfieldu, ali mi je to velika želja i aBd da jednog dana odem), a posebno od onog sjajnog trenutka za Liverpool, finala u Istanbulu. Tada sam shvatio da postoji neka tajna veza. :P

                          Protiv Brightona smo apsolutni favoriti, ali opet treba ući oprezno u meč i bez podcjenjivanja. Sa najjačim sastavom, jer bi trebali proći dalje.
                          Dobrodosao na forum,za pravi klub navijas

                          Sutra pobjeda ne bi trebala da dodje u pitanje,ocekujem da Kenny izvede mjesovit sastav,gdje ce odmarati Agger,Skrtel i Enrike...

                          Budi sto aktivniji jer u zadnje vrijeme vodim monolog u ovoj temi
                          Last edited by The Admiral; 18-02-12, 22:25.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Zahvaljujem na dobrodošlici. Sutra bi trebali pobijediti, mada ne želim da budem skroz siguran jer nam se može odbiti to od glavu. Vidjećemo za šta će se Kenny odlučiti, ali mislim da će priliku dobiti Maxi i Coates, za ostalo ne znam.

                            Bit ću aktivan naravno.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Sunderland, Leicester, pa i Bolton su poželjni protivnici u narednom krugu takmičenja. Samo da sutra ovo lagano odradimo, pa i 1-0 neka bude - dosta. Kako bi samo u ovoj krizi dobro došla ta 2 osvojena Kupa, ali i jedan bi bio uspjeh.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ja Sunderland nikako nebi zelio za protivnika,na Anfield-u moze,ali u gostima nikako,izuzetno su opasni sa Martinom Onilom koji pravi cuda sa ovom ekipom,to je danas osjetio Arsenal na svojoj kozi.

                                Sutra bi bilo dobro da ostvarimo neku laganu pobjedu za porast samopuzdanja,mada ove sezone tesko da moze bez kidanja zivaca.Ocekujem Suareza od starta jer mu fali utakmica,a i bilo bi dobro da umulja neki gol.Mozda Keni ukaze sansu nekom od klinaca u toku utakmice(u slucaju povoljnog rezultata).Sterling,Wisdom i Coady su trenirali sa prvim timom
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X