Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto Tekseira ne igra za rezerve sad nije mi jasno.

    Ovo ce Toniju dobro doci, nadam se da ce igrati tamo. Umesto njega bi trebalo Tekseira da igra ali ne znam sto ga ne koriste. Mada uskoro bi trebalo da zaigra, zato je i doveden. Jedino nece moci u NextGen-u, tu je igrao za Sporting.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Zasto Tekseira ne igra za rezerve sad nije mi jasno.

      Ovo ce Toniju dobro doci, nadam se da ce igrati tamo. Umesto njega bi trebalo Tekseira da igra ali ne znam sto ga ne koriste. Mada uskoro bi trebalo da zaigra, zato je i doveden. Jedino nece moci u NextGen-u, tu je igrao za Sporting.
      Joao je vec trebao da debituje.Ne znam zasto ga nema,mozda neka povreda
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Liverpool je na svojoj fb strani cestitao Srbiji drzavni praznik. Svaka cast za gest
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Toni Silva sinoc asistirao u pobjedi Northampton-a.Usao je u 74. minutu,u toj akciji kod gola je predriblao 3 protivnicka igraca...

          Maxi pozvan u reprezentaciju Argentine http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...argentina-call
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Liverpool je na svojoj fb strani cestitao Srbiji drzavni praznik. Svaka cast za gest
            423275_10150567191694845_793619844_9100883_2099206137_n.jpg
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Od malih nogu se znalo sta ce da bude.

              sigpic

              Comment


              • Promasili mu ime

                Comment


                • Novine ko novine.

                  Nebitno, vidi taj pogled, vidis odmah da ce da postane neko i da ima nevidjenu cuku.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...jax-at-anfield

                    U19 ce igrati 14. marta na Enfildu protiv Ajaksa u LS za mlade.Jedva cekam taj fudbalski klasik



                    Odlican video klip...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Predatora obozavam jos od onog gola protiv Celsija u polufinalu LS i od tad mi je do danas u TOP5 omiljenih igraca ekipe ali Skrtela sam toliko zgotivio ove sezone to nije normalno, mislio sam da je rupa i da treba da ide uskoro zbog svih kikseva ali demantovao me je na najbolji moguci nacin. Da su vezni red i napad upola ovakvi pa da pevamo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Predatora obozavam jos od onog gola protiv Celsija u polufinalu LS i od tad mi je do danas u TOP5 omiljenih igraca ekipe ali Skrtela sam toliko zgotivio ove sezone to nije normalno, mislio sam da je rupa i da treba da ide uskoro zbog svih kikseva ali demantovao me je na najbolji moguci nacin. Da su vezni red i napad upola ovakvi pa da pevamo.
                        Takodje...Agger je uvijek bio klasa,samo je bio nevjerovatan maler sa povredama.Pravi moderni stoper sa tehnikom na kojoj bi mu pozavidjeli mnogi vezni igraci.Meni je on odmah poslije Stevena omiljeni igrac,kako su samo nasrnuli na Evru Agger i Skrtel,jos onaj Aggerov poziv Ferdinandu na ferku posle utakmice
                        Skrtel je nevjerovatno napredovao,ni nalik na onu kiksaru iz prosle sezone.Ja jos uvijek ne mogu da se sjetim nekog Aggerovog kiksa,mozda onaj gol Staridza kad smo igrali protiv Celsija na Bridzu,mada mislim je ono vise Enrikeova krivica...

                        Sta bih dao da Sterling i Suso dobiju sansu protiv Brighton-a u nedelju..

                        Susa su fino pohvalili ovi iz Sanderlend Echo-a:

                        YoungSunEcho Chris Young
                        Liverpool had a kid playing called Jesus Saez a.k.a. Suso. Was absolutely mint, same style as Luis Suarez (without the distractions)

                        Suso is going to be some player though, they bricked it every time he got the ball. That Hungarian Adorjan ain't bad either

                        Sterling did play yes and was lively down the left, but Suso was better. He's just got that ease of movement and touch like Suarez
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Izvanjavam se zbog duplog ali:

                          Joseph Musker
                          After training with the first team this week Sterling, Coady & Wisdom have been included in Liverpool's provisional squad for Brighton. #LFC
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Bilo je krajnje vreme da budu pozvani, pogotovo Sterling...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma videli i oni konacno da nema leba od Stjuarta Tucem Zene Dauninga i Maksija.

                              Koudi i Vizdom manje vise, nisu oni potreban profil igraca ali formom su zasluzili da se nadju tu. Suso bi morao pre obojice zbog kreativnosti koju ima a i Eklston koji ubija za rezerve. Morgan dok ne udje u formu nista za sada a cekamo Tekseiru da vidimo sta zna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Andre ove sezone razvaljuje,ne sjecam se neke njegove lose partije,a pratio sam mnogo utakmica rezervi,zao mi je sto nema Susa,ali dobro bice prilike i za njega...

                                Tekseira ima laksu povredu,ali bice spreman vec za sledecu utakmicu rezervi...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X