Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Jao Keni, barabo jedna...

    A evo stizu nam dva golmana...
    http://www1.skysports.com/football/n...wo-goalkeepers
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Naravno da neko mora da dodje. Ne moze se bez pojacanja do 4. mesta.


      edit


      Attached Files
      Last edited by Nebojsa; 30-01-12, 21:10.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Sumnjivo je ovo sa Kenijem...nadam se da pripremaju nesto za sjutra,mada moguce je da je trazio od Mekartija da odloze za srijedu zbog gustog rasporeda i iscrpljujucih meceva sa Mancesterima.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Rekao je Kenny da nece doci niko a dodje golman

          "Kenny just asked me because they might be doing something (in the transfer market) and I understood it - but he understand my reasons for not changing."

          Ovo je rekao Mick McCarthy.Nadam se da bi neko ozbiljno pojacanje moglo obuci sveti dres sutra.Spominje se Demba Ba.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • 403343_3227730698234_1415560035_3330840_2009856330_n.jpg

            Demba Ba nece sigurno,u to sam siguran. Golman mozda posto sumnjam da ce Doni prihvatiti klupu jos dugo.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • http://youtu.be/JvYAjdhQop8 Uzivajte
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by c-bosh View Post
                Vec sam gledao video, fascinantno...

                Elem sto se transfera tice, sad je u fazonu iscurela vest da smo resili da platimo Tevezu platu od £200.000, kako bi kompletirali njegovu sestomesecnu pozajmicu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Evo i ja citam to za Teveza,samo mi ne lici na nas da damo nekome platu od 200k nedeljno,mislim da su to gluposti i obicna nagadjanja
                  Last edited by The Admiral; 30-01-12, 23:07.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ma City nece pustiti Teveza na pozajmicu, cekaju ponudu Milanskih klubova poslednjeg dana prelaznog roka, a ako ne bude te ponude mislim da ce ga sa zadovoljstvom pustiti da trune, ionako mu ne placaju platu vec 2 meseca...

                    A kad bi mu Liverpool stvarno dao 200k nedeljno to bi bila uvreda za sve igrace Liverpoola, pogotovo za Gerrarda, Carraghera i jos par njih koji koliko ja znam nemaju ni blizu takve plate. Da sam ja jedan od tih igraca poludeo bih kad bi klub dao takvu platu idiotu kao sto je Tevez...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by c-bosh View Post
                      Evo i ja citam to za Teveza,samo mi ne lici na nas da damo nekome od 200k nedeljno,mislim da su to gluposti i obicna nagadjanja
                      Znam brate, zato sam i stavio smajli na kraju posta... Nevezano za platu, zasto bi uopste Siti pustio igraca koji bi pojacao rivala, nelogicno je... A nisu ga ni u Milan pustil na pozajmicu tako da je ovde stvar jasna...;)
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Znam da je Tevez nesto pricao da mu se ne ide iz Engleske,sad sto se plate tice mogli bi se dogovoriti nekako samo ako npr Siti bude pristao da mu placa 50%,plate kao sto placaju Adebajoru dok je ovaj u Totenhemu,sto se tice pozicije na tabeli mi ne napadamo titulu tako da mozda bi ga Siti pustio...ali opet kazem ne vjerujem u ovaj transfer
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Pominje se Defo i to ozbiljno danas, ne svidja mi se to nikako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pominje se Defo i to ozbiljno danas, ne svidja mi se to nikako.
                            Koje su pare u pitanju?
                            Nije valjda onih 20M? Zapravo ne bih ni 10M dao za njega, dobar je on spic, ali nije klaibar koji ce odvesti Liverpool do 4-og mesta...
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel istina da je Suarez trazio da se stavi na transfer listu kad je cuo da dolazi Defoe :S ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ne znam sto bih trazio da se stavi na transfer listu kad da dodje Messi u ekipu on bi imao mjesta u prvih 11.

                                Zna li se jel Gerrard otputovao sa ekipom posto nista ne mogu naci na oficijelnoj stranici.Carroll od strane navijaca proglasen za igraca utamice protiv Uniteda,nadam se da ce mu ovo biti podstrek za bolje partije.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X