Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Na forumu fanova Liverpoola u Srbiji,i zamalo da dobijem ban zbog toga,poslali mi upozorenje na pm.
    Apsolutno te podrzavam
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Na forumu fanova Liverpoola u Srbiji,i zamalo da dobijem ban zbog toga,poslali mi upozorenje na pm.
      Daj link tog foruma, da malo prelistam, bas da vidim sta kazu kod nas.

      Sto se Carlija tice, da se razumemo, limitiran igrac. Ono sto je bitno je to da je mentalno stabilan i igra vrlo mirno. Muda ima do poda, a to je za ovaj novi Liverpul jedna od kljucnih stvari, tako je bilo i pre 20 godina kod Kenija.
      sigpic

      Comment


      • Pa dobro brate,ali nazivati nekoga "olosem" mislim stvarno...
        Mada mu je i njegov i moj post obrisani.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Pa dobro brate,ali nazivati nekoga "olosem" mislim stvarno...
          Mada mu je i njegov i moj post obrisani.
          To sto ga smatram limitiranim, ne znaci da ne mislim da nam nece biti do neba koristan. ;)

          Daj link foruma, cisto da prelistam malo, bas da vidim sta o fudbalu znaju navijaci Liverpula u Srbiji.
          sigpic

          Comment


          • Poslacu ti na pm,jer je ovo protiv pravila,a ti obrisi postove vezane za taj forum.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Hmmmm Aurelijo je sasvim solidan, jos se sjecam onog gola Junajtedu mada mislim da je bukvalno odsvirao svoje, da su ga povrede sjebale i to je to, u Enrikea vjerujem.
              Sto se tice Lukasa, e on mi se nikako ne vidja, previse je spor za moj ukus, nema onu vatru u sebi potrebnu, dosta smo puta primali gol nakon njegove greske, nadam se da nece igrati, tesko ce njega nekome prodati, eventualno da se vrati u Brazil.
              O Selviju sam cuo sve najbolje, kazu da je decko na fizickom planu zvjer i da ima izvanredan udarac i past, mene podsjeca na Lamparda taj tip, nadam se da ce opravdati ocekivanja, mada cuo sam da Liverpul ima i mega taentovanog Spanca Suso-a u omladinskoj skoli...
              Mislim da su Suarez i Kerol idealnan napadacki tandem, jedan brz, okretan, tehnicar, a drugi robusan, odlican u skok igri i gradjenju, te cuvanju lopte, nadam se da ce ih forsira King Keni...
              P.S. Da li mi se samo cini ili na forumu ima ubjedljivo najvise navijaca LFC-a?
              We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

              Comment


              • Originally posted by Jesper View Post
                P.S. Da li mi se samo cini ili na forumu ima ubjedljivo najvise navijaca LFC-a?
                Ne cini ti se, Kop i Delije dominiraju ovde
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Da li si dobio pm?

                  Sutra svim snagama na Suncanicu! Jaooooo nikad necu da im oprostim onaj gol sa loptom za plazu!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Ako se i ovo ispostavi tacnim,ocekujem turu pica od vas

                    Mada je Comolli izjavio da smo vjerovatno zavrsili sa transferima.

                    Dominic Campbell
                    Rumours making their rounds that Gary Cahill will be a Liverpool player soon. Will try and get confirmation. #LFC

                    Dominic Campbell
                    The deal should be confirmed after the Sunderland game, with Ngog to be used as part of the deal. #LFC
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ako se i ovo ispostavi tacnim,ocekujem turu pica od vas

                      Mada je Comolli izjavio da smo vjerovatno zavrsili sa transferima.

                      Dominic Campbell
                      Rumours making their rounds that Gary Cahill will be a Liverpool player soon. Will try and get confirmation. #LFC

                      Dominic Campbell
                      The deal should be confirmed after the Sunderland game, with Ngog to be used as part of the deal. #LFC
                      Normalno je da ce da demantuje, tako se to radi, pa onda je demantovao za Suareza da bi sutradan otisao pravo u Amsterdam. Sutra nema nista a vec od prekosutra krecu stoperske price.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa Enrikeom i nadajmo se Kejhilom dobijamo jednu od najsigurnijih odbrana u PL. Stvarno bismo bili nezaustavljivi, kada je odbrana sigurna i vezni red moze da igra na miru i da ima manje zadataka pozadi i mocice da ima vise snage i svezine za kreaciju, nesto korisno. Miris sampionata se ponovo oseca na Enfildu
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Meni to izgleda predobro da bi bilo istinito,kao da je neki san

                          Ma da sutra dobijemo,to je trenutno najbitnije.

                          Mada eno oni na temi kladionice svi igraju na Liverpool,a naucio sam se zadnjih godina kad god svi igraju na Liverpool to ne izadje na dobro
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Meni to izgleda predobro da bi bilo istinito,kao da je neki san

                            Ma da sutra dobijemo,to je trenutno najbitnije.

                            Mada eno oni na temi kladionice svi igraju na Liverpool,a naucio sam se zadnjih godina kad god svi igraju na Liverpool to ne izadje na dobro
                            Prosle godine Birmingem, Njukastl, Sanderlend i Fulam smo sve dobili kad su skoro svi zivi po kladionicama igrali na nas. Ovo je novi Liverpul bre, gazicemo redom.

                            Samo sutra dobro da se otvori sezona i da se dobije samopouzdanje pa ce to ici sve bolje kako se budu uigravali i kako sezona bude odmicala.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tenzija se polako oseca,nestrpljenje raste,dres.kacket,sal,grickalice spremne! Jos samo pivo da nabavim i super. Grlo spremno da zapeva YNWA!



                              Idemo Liverpool!!!!!!!!
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment




                              • Nikad nisam imao ovako velika ocekivanja od sezone. Jedva cekam cetiri. Idemo bre!!!

                                Inace u moru klipova nasih naviajca koji su ubedljivo najkreativniji na internetu, ovaj je meni ubedljivo najbolji, zbog ovoga je YNWA u mom srcu.
                                All glory
                                All honor
                                Victory is upon us!!!
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X