Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ne deluje mi da moze vise od backup igraca a i ne bih njega sad uzimao. Cenim da je bolje pustiti Morgana ako vec zele backup spica. Mada ako dodje ima moju punu podrsku ali nisam za njega sada jer nam trebaju provereni igraci. On je ipak rizik a mi sad ne smemo da rizikujemo i opet mozda bacimo pare.
    Ma nisam ni ja nesto lud da ga dovedemo, da se razumemo... Meni je najbitnije da neko krilo dodje pre napadaca, al jbg, ko zna sta ce Keni odraditi do kraja... Morgan je ipak dosta mlad da bi se forsirao u prvom timu sada...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Ma nisam ni ja nesto lud da ga dovedemo, da se razumemo... Meni je najbitnije da neko krilo dodje pre napadaca, al jbg, ko zna sta ce Keni odraditi do kraja... Morgan je ipak dosta mlad da bi se forsirao u prvom timu sada...
      Morgan je spreman za prvi tim vec sada, strasan finisher. Stvarno preslikani Fauler, nadam se da ce biti gol masina kao i on. Za Beerculesa klasa vec sada.
      sigpic

      Comment


      • Morgan je trenutno u ocajnoj formi za rezerve i u18,nije postigao gol bas dugo,tako da mislim da ce ga Keni tek na ljeto ukljuciti na pripreme sa prvim timom,njega,Sterlinga,Susa,Coady-a i Wisdoma,i mozda jos neke klince
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by c-bosh View Post
          Morgan je trenutno u ocajnoj formi za rezerve i u18,nije postigao gol bas dugo,tako da mislim da ce ga Keni tek na ljeto ukljuciti na pripreme sa prvim timom,njega,Sterlinga,Susa,Coady-a i Wisdoma,i mozda jos neke klince
          Dzerard ce ga vratiti u formu i napraviti gol masinu od njega.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Morgan je spreman za prvi tim vec sada, strasan finisher. Stvarno preslikani Fauler, nadam se da ce biti gol masina kao i on. Za Beerculesa klasa vec sada.
            Mozda klasa za U18... Seniorski fudbal je nesto drugo, jbg i ti sad preterujes...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Stvarno mislim da ce biti nesto od njega,nevjerovatan osjecaj za gol,pritom ima brzinu i dribling...Neodoljivo posjeca na Faulera
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Milos Krasic's agent, Dejan Joksimovic, has claimed Liverpool have expressed an interest in his client.

                Nazalost Sow i zvanicno potpisao za Fener,a previse mi dobro djeluje da dolazi Cavani tako da sumnjam u to.



                Car
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Daj boze, ova generacija klinaca obecava, s tim sto ja najvise ocekujem od Sterlinga i Susoa, koji su i najtalentovaniji...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Mozda klasa za U18... Seniorski fudbal je nesto drugo, jbg i ti sad preterujes...
                    Neverovatno talentovana generacija i par momaka moze sigurno vise da doprinese u igri od netalentovanih Kerola i Dauninga i istrosenih Kujta i Maksija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Milos Krasic's agent, Dejan Joksimovic, has claimed Liverpool have expressed an interest in his client.

                      Nazalost Sow i zvanicno potpisao za Fener,a previse mi dobro djeluje da dolazi Cavani tako da sumnjam u to.
                      Ja sam odavno otpisao Sow-a, cim se Fener umesao, sa tim Turcima nikako ne mozes... Samo ne znam zasto je otisao u tako smesnu ligu kao sto je Turska, jos jedan sjajan igrac koji ce upropastiti karijeru odlaskom u Tursku...

                      A samo nam jos Krasa fali...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Liverpool have never lost an FA Cup tie at Anfield under Kenny Dalglish. The 14 previous games have seen 10 victories and 4 draws.

                        Steven Gerrard needs just one goal to move level with legendary forwards Robbie Fowler, Ian St John and Jack Balmer on 12 FA Cup goals.

                        Luis Suarez and Jay Spearing trained today, at Melwood..
                        Last edited by The Admiral; 27-01-12, 19:01.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Koliko se utakmica igra u FA kupu? Samo jedna ili ima i revans?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Koliko se utakmica igra u FA kupu? Samo jedna ili ima i revans?
                            Ako bude remi igra se revans u suprotnom ne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prvo sretan rodjendan nasoj legendi pa da jednog dana bude i trener Liverpoola.



                              Danas na rasporedu kup i najveca utakmica engleskog fudbala.Nadam se da cemo gledati dobru utakmicu i da ce Liverpool proci.Kenny ce sigurno nesto mjenjati u odnosu na duel sa City-em samo vidjet cemo sta.Mislim da ce sigurno poceti Gerrard,Reina,Enrique i mozda Carra jer mu je rodjendan danas,a za ove ostale nisam siguran.Puno srece momcima pa da se mozda proba uzeti i ovaj trofej,nista nije nemoguce.

                              YNWA

                              EDIT:Pogodio sam ovu cetvoricu

                              The Reds team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Agger, Skrtel, Carragher, Henderson, Gerrard, Downing, Maxi, Carroll. Subs: Doni, Johnson, Coates, Kuyt, Adam, Shelvey, Bellamy.

                              Ne znam hocemo li igrati sa pet u odbrani ili ce Carra igrat zadnjeg veznog.Volio bih da je Bellamy mjesto Maxi-a i da jos Shelvey igra,ali eto nije ni ovo los sastav.

                              Uz ovu pjesmu danas:



                              Last edited by Joe Cole 10; 28-01-12, 12:03.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Maxi i Carroll :S
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X