Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sta kazu neki poznati fudbaleri i menadzeri o nasem kapitenu http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...y-about-stevie

    Anri kralj najveci:

    Thierry Henry
    Capped 123 times by France
    "For me, and I have always said this, he will be regarded as one of the greatest midfielders ever when he finishes his career. No doubt. The guy is always putting his foot in, always scoring and doing what he has to do to make his team win. That is what football is all about. He, for me, is Liverpool."
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Prekinuli smo saradnju sa Adidasom i sada imamo novog sponzora cije sponzorstvo ce biti 25 miliona funti godisnje sto je duplo vise nego sad i mislim da ce to biti najveci ugovor u Engleskoj gdje je United drzao prvo mjesto sa 23,5 miliona funti godisnje.

      A sto se tice Honde dosta sam ga pratio i odlican je igrac,a sigurno da bi nam pomogao da se probijemo jos vise na azijsko trziste,ali vise se dovodio u kontekst sa nama prosle godine nego ove i ne znam da li ga uopste sad prati iko iz Liverpoola.

      Stevie jedan jedini i neponovljivi,igrac kakvog mozda necemo imati vise nikad.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Zidan rece, mrzi me sad da trazim citat:

        Pokusao sam kroz karijeru da naucim neke stvari koje Dzerard ima ali nisam uspeo. Ako gledate kompletnost, kompletniji je i od Mesija i od Ronalda.
        Maradona kao poznati hejter Engleza rece da mu je osvojio srce posle Istanbula, Pele(mada se nikad nije proslavio sa izjavama)rece da je jedini Englez koji se moze smatrati kompletnim fudbalerom. Zidan je jos rekao da je za njega najbolji, Kaka ga je rekao da je medju najboljima a mozda i najbolji, Murinjo je hteo da ga plati 100 milki. Cak i Ferguson kao neko ko ne podnosi Liverpul je vise puta hvalio i govorio sve najbolje o njemu. Suarez nije verovao sa kim ce igrati posle prvog treninga, samo da se sastave vec jednom u kontinuitetu, kud je ista govorio.

        Velicina bre, jedan jedini!
        sigpic

        Comment


        • @JC

          Znam da nam istice ugovor sa adidasom,inace novi sponzor se zove Warrior,osim sto cemo dobijati vise novca,bicemo i unikatni na trzistu,jer ce Warrior izradjivati posebnu kolekciju za nas sto sa adidasom nije bio slucaj.

          Dobro je sto cemo po vrijednosti ugovora biti prvi u PL.

          @S-Nash ovo:


          Is he the best in the world? He might not get the attention of Messi and Ronaldo but, yes, I think he just might be. If you don't have a player like Steven Gerrard, who is the engine room, it can affect the whole team. He has great passing ability, can tackle and scores goals, but most importantly, he gives the players around him confidence and belief. You can't learn that - players like him are just born with that presence." (March 2009)
          Last edited by The Admiral; 17-01-12, 19:12.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Nemojte se ljutiti ali Mourniho nikad ne bi platio igraca 100 milki,ali nikad,toliko sam upucen i upoznat s njegovim radom.Moratti mu je cak davao odrijesene ruke nekoliko puta,al nije covjek htio da daje 30+ nikad,tako da je ovo za mene spekulacija iako cijenim Gerrarda kao i svaki poznavalac fudbala,isto tako kompletniji od CR7 nije,ima jacu pas igru,ali ako gledamo generalno ja ne znam nikog kompletnijeg od njega,takvog fudbalera nema

            Zidane je svojevremeno govorio da je najbolji Englez Stivie,ali McManaman

            Cuvena je izjava legendarnog Diega "Najbolji Englez kojeg sam ikada vidio da igra fudbal je Michael Owen,usudjujem se cak da ga uporedim sa sobom,samo sto decko pokupi neku povredu cekajuci taxi"
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Murinho nikad nije dao preko 30? Jel si siguran? Koliko je placen Sevcenko?
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by c-bosh View Post
                Murinho nikad nije dao preko 30? Jel si siguran? Koliko je placen Sevcenko?
                Mislim da je placen 35-40 miliona,ali je to budala Abramovich platio jer mu je bio zelja od kada je preuzeo Chelsea,citao sam da Portugalac nikada nije bio nesto pretjerano zagrijan za njega


                On 28 May 2006, Shevchenko left Milan for Chelsea for £30.8 million
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nemojte se ljutiti ali Mourniho nikad ne bi platio igraca 100 milki,ali nikad,toliko sam upucen i upoznat s njegovim radom.Moratti mu je cak davao odrijesene ruke nekoliko puta,al nije covjek htio da daje 30+ nikad,tako da je ovo za mene spekulacija iako cijenim Gerrarda kao i svaki poznavalac fudbala,isto tako kompletniji od CR7 nije,ima jacu pas igru,ali ako gledamo generalno ja ne znam nikog kompletnijeg od njega,takvog fudbalera nema

                  Zidane je svojevremeno govorio da je najbolji Englez Stivie,ali McManaman

                  Cuvena je izjava legendarnog Diega "Najbolji Englez kojeg sam ikada vidio da igra fudbal je Michael Owen,usudjujem se cak da ga uporedim sa sobom,samo sto decko pokupi neku povredu cekajuci taxi"
                  Sigurno je da bolje znas od coveka koji je ziveo u Engleskoj 25 godina koliko bi Murinjo nekog platio i koga je hteo. Hteo je tandem Dzerard-Lampard po svaku cenu, Abramovic je hteo Ronaldinja, pocetak svadje.

                  Zidan je izjavio za Dzerarda da je najbolji i najkompletniji, sto po meni nije ali pokazuje da je velicina koju fudbalski svet ne postuje dovoljno.

                  Diego:

                  After Istanbul final, he won my heart.
                  A Oven koliko god da je bio dobar ne moze biti iznad Dzerarda nikako, ne mozes porediti finishera i ultimate footballera.
                  sigpic

                  Comment


                  • @AK47

                    30.8 Mil funti je u to vrijeme bilo 43 milliona eura

                    Ako je McManaman bolji od Dzerarda onda sam ja Messi
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Nije bolji McManaman od Gerrada,nisam ja to rekao,to je izjava Zinedina Zidana,to je rekao prije neko sto ce ovaj mladji dozivjeti zenit karijere

                      To za Engleza uredu,ali nemam nikakve dokaze za to,sta sam ja sve cuo od kad pratim fudbal to nije normalno, ne kazem da to nije tacno svakako,ali i ja zivim 22 godine u BIH i stanujem pored Zeljinog stadiona,znam skoro sve novinare koji pisu o Zelji,cak znam i clana uprave,a iznenadio bi se koliko stvari omane i ne bude tacno,tako da u fudbalskom svijetu nema pravila i vjerujem da je htio tandem dva Engleza,ali sudeci po tom odnosu u repki ne bi puno dobio

                      Ono sto hocu da kazem za ovaj dio o Shevi,pa jel kazes da je Pelegrini doveo Kaku i CR7 za 150 milki,doveo ih je objesni Perez,tako je isto slucaj sa Romanom,od kada je stigao zelio je Ukrajinca,tako ga je i doveo,nije on bio Mourinhova zelja,takav pristup Rusa je doveo do svadje i netrpeljivosti izmedju njih dvojice i Portugalac je dobio otkaz

                      Ljudi ja vas pored vase zdrave pameti nemam namjeru da ubijedjujem u nesto,niti to zelim,diskutujemo u nekom mirnom tonu bez upotrebe nekakvog inata,nema potrebe a tim,barem toga nece biti s moje strane
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nije bolji McManaman od Gerrada,nisam ja to rekao,to je izjava Zinedina Zidana,to je rekao prije neko sto ce ovaj mladji dozivjeti zenit karijere

                        To za Engleza uredu,ali nemam nikakve dokaze za to,sta sam ja sve cuo od kad pratim fudbal to nije normalno, ne kazem da to nije tacno svakako,ali i ja zivim 22 godine u BIH i stanujem pored Zeljinog stadiona,znam skoro sve novinare koji pisu o Zelji,cak znam i clana uprave,a iznenadio bi se koliko stvari omane i ne bude tacno,tako da u fudbalskom svijetu nema pravila i vjerujem da je htio tandem dva Engleza,ali sudeci po tom odnosu u repki ne bi puno dobio

                        Ono sto hocu da kazem za ovaj dio o Shevi,pa jel kazes da je Pelegrini doveo Kaku i CR7 za 150 milki,doveo ih je objesni Perez,tako je isto slucaj sa Romanom,od kada je stigao zelio je Ukrajinca,tako ga je i doveo,nije on bio Mourinhova zelja,takav pristup Rusa je doveo do svadje i netrpeljivosti izmedju njih dvojice i Portugalac je dobio otkaz

                        Ljudi ja vas pored vase zdrave pameti nemam namjeru da ubijedjujem u nesto,niti to zelim,diskutujemo u nekom mirnom tonu bez upotrebe nekakvog inata,nema potrebe a tim,barem toga nece biti s moje strane
                        Nije Englez, Srbin koji se vratio pre 3 godine posle 25 i sad radi s mojim caletom. Ako se vrati tamo, davacu vam informacije iz prve ruke svima. Engleska nije Balkan i nije on indijanac iz nasih uprava tipa Dragan Djuric. Svetski covek, progovorio je i sa Murinjom, Fergusonom, Rednapom, Kenijem, ziveo u Londonu, Liverpulu, Mancesteru i jos nekim gradovima, posao mu je bio blizu svih tih desavanja. U neke stvari bas i ne verujem sto mi je rekao ali u ovo sam prilicno siguran s obzirom na to koliko Murinjo ceni takve igrace i da mu je to omiljeni tip, njemu Mesi ili Ronaldo nikad ne bi moglida budu ljubimci. Ne dresi on kesu tako lako ali mislim da je ovaj put hteo da napravi izuzetak. Kad je u pitanju realizacija, mnogo su veci problem napadaci od njih, promasili su bezbroj sansi koje su im stvorili. Uz to nisu ni imali takvog asa za trenera. Ne verujem nikako da nesto ne bi islo pod palicom Murinja, ne ulazi u glavu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Murinjo je obozavao Dzerarda,on mu je bio opsesija,pokusao je da ga dovede i u Inter i u Celsi,za Real nisam siguran

                          Jen Chang @JenChang88
                          Lille has agreed a €8M deal for Brest striker Nolan Roux to replace the likely departing Moussa Sow

                          Mozda ipak bude nesto od Sow-a
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Pokusao je da dovede i Lamparda i Gerrarda u Real,za ovo sam poprilicno siguran,obojicu je gotivio,a sa Frankom je i prijatelj. Gdje god je bio trener on mu je bio meta.Znam da je pokusao dovesti Stivena u Real i Chelsea,ali mislim da u Inter nije,ciljao je na igrace koji manje kostaju

                            Nash,slazem se ja s tobom ,cak se sjecam da su navijaci Chelsea na jednoj utakmici poceli da prozivaju Gerrarda,ali je rijec bilo o cifri od 30-ak miliona,a 100 ne sigurno.Ja pretpostavljam da on kao ni Lampard ne bi presli ni da je dao 1000, ali mora daleko veci temelj biti za igrace osim onog sto pokazuju na terenu da bi ga oni platili 100 miliona,a Gerrard nije meneken da ce 100% vratiti pare bez obzira kakve igre pruzao,isto vazi i za Lamparda
                            Last edited by AK47; 17-01-12, 21:28.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Cifra je bila oko 35 miliona funti,Liverpul je prihvatio tu ponudu,ali je na kraju Dzerard odbio da predje u Celsi
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Dresovi izgledaju sjajno, ja sam se plasio malo jer firma Warriors pravi opremu iskljucivo za Aussie Rules, Hockey, Hokej na travi, i tako ti sportovi, nemaju iskustva sa fudbalom, ali ako ovako izgledaju dresovi, svaka cast... Da ne pominjem dobitak novca koji ce biti dvostruko veci od ovog deal-a..
                                Inace Adidas nije hteo da produzi ugovor sa timom zbog losih rezultata...
                                Sto se tice ove diskusije, nemam sta da dodam uglavnom ste sve rekli o Captain Fantastic-u, covek koji je kompletan igrac, i jedan od retkih engleskih igraca koji je bio klasa za sebe...
                                A inace Mourinho je platio Coentraa 30m, tako da nije da on ne voli da trosi, ali slazem se pak sa AK da Mourinho izuzetno malo trosi na igrace, Özila je za sicu uzeo a Callejona necu ni da spominjem koliko je platio...
                                I ajde pomozi boze da Sow-a vidim u nasem dresu, potreban nam je ko leba...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X