Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolton izgleda hoce Sterlinga i Flanagana na pozajmicu.

    Keni kaze da Dzerard izgleda odlicno na treningu i da nije skoro tako izgledao samo da ce mu trebati vremena da udje u formu na terenu zbog fizicke spremnosti, dok se navikne na 90 min.

    Sad mi zao sto sam Kenija pljuvao ali ne znam sta vise menjati, mora ovo mnogo bolje. Mozda ih Dzerard trgne i uvali koji gol da im pokaze da to nije toliko tesko. Ne znam, bojim se da necemo dalje od 6. mesta ni ove sezone.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Bolton izgleda hoce Sterlinga i Flanagana na pozajmicu.

      Keni kaze da Dzerard izgleda odlicno na treningu i da nije skoro tako izgledao samo da ce mu trebati vremena da udje u formu na terenu zbog fizicke spremnosti, dok se navikne na 90 min.

      Sad mi zao sto sam Kenija pljuvao ali ne znam sta vise menjati, mora ovo mnogo bolje. Mozda ih Dzerard trgne i uvali koji gol da im pokaze da to nije toliko tesko. Ne znam, bojim se da necemo dalje od 6. mesta ni ove sezone.
      Ne moze Keni da da gol mesto njih. Mi nekako uvek igramo solidno do dobrog u polju, pravimo sanse, ali nema ko da ugura. Treba nam Pipo Ali ozbiljno, sa takvim nekim finiserom bi bili u vrhu, veoma blizu prvog.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ne moze Keni da da gol mesto njih. Mi nekako uvek igramo solidno do dobrog u polju, pravimo sanse, ali nema ko da ugura. Treba nam Pipo Ali ozbiljno, sa takvim nekim finiserom bi bili u vrhu, veoma blizu prvog.
        To je bas juce rekao i legendarni Barns, pomenuo je Iguaina kao idealno resenje za nas, samo sto cu pre ja biti trener nego on igrac Liverpula.

        A Oldridz je rekao kako Kerol mora bolje da se postavlja u kaznenom(penalty box) i da ide vise na drugu stativu nego sto pokusava da dobija vazdusne duele umesto da se oslobodi igraca.

        Tacno je i jedno i drugo ali videcemo. Keni mora nekako da izvuce to iz njih i natera ih da pobedjuju s obzirom da svaki put ubijemo protivnika, bio to Siti ili Blekburn. Nadam se da ce Dzerard startovati prekosutra, bice lopti u prostor sigurno u tom slucaju. A bilo bi najbolje da njemu Suarez da koju loptu pa da on razbije vise protivnicke golmane i da se sledeci put svaki usere Enfilda.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          A bilo bi najbolje da njemu Suarez da koju loptu pa da on razbije vise protivnicke golmane i da se sledeci put svaki usere Enfilda.
          To je ono sto je i meni zanimljivo, zbog problema sa realizacijom svi golmani dodju motivisansi i samouvereni na Enfild (ili kada smo u gostima, svejedno) i naravno onda brane dobro. Sada se setih one Hartove ludnice pre mesec dana, ali bilo ih je bar jos jedno 3, 4 gde se covek zapita kako vise...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            To je ono sto je i meni zanimljivo, zbog problema sa realizacijom svi golmani dodju motivisansi i samouvereni na Enfild (ili kada smo u gostima, svejedno) i naravno onda brane dobro. Sada se setih one Hartove ludnice pre mesec dana, ali bilo ih je bar jos jedno 3, 4 gde se covek zapita kako vise...
            Ako ne popuste mentalno, imaju sansi da to srede i na kraju nekako da se dodje do 4. mesta samo se bojim da ih je ovo dotuklo. Videcemo prekosutra uostalom, da li ce Stivi startovati, da li ima snage, koliko moze da utice na saigrace, da li mu je agilnost opala. Nama je potreban neki X-faktor da nas povuce gore i mislim da ako je vec morao da bude povredjen da se vratio u pravo vreme jer ne vidim nista drugo osim njega sto moze da doprinese dodatnoj raznovrsnosti u igri(pitanje je kakvo ce doci pojacanje ako ga uopste i bude).

            Samo mi sad zao sto sam Kenija legendu pljuvao jer ipak radi dobar posao ali bas sam ispizdeo. A u Kerola ne verujem i treba nam spic ko leba.
            Last edited by Casiraghi; 28-12-11, 17:27.
            sigpic

            Comment


            • Suarez ne igra protiv Njukastla zbog srednjeg prsta protiv Fulama. Bar da je ovo jos ostao, mada za njega licno je mozda bolje da malo odmori i sredi glavu. Samo sto je problem sto mi nemamo dovoljnu rotaciju u napadu.

              Ne valja, ne valja...

              1. januara bi morali imati novog napadaca. Kerol, Kujt i Belami koja god kombinacija bude bila ne verujem da ce nesto da uradi, jedino Belami moze doprineti. Valjda ce Dzerard poceti.
              sigpic

              Comment


              • A da gurnemo Stivija napred, makar kao nekog poluspica Znam da se smejete, ali on ima sve karakteristike koje trebaju napadacu, veoma je pametan, plus zna da da gol za raliku od vecine nasih igraca.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  A da gurnemo Stivija napred, makar kao nekog poluspica Znam da se smejete, ali on ima sve karakteristike koje trebaju napadacu, veoma je pametan, plus zna da da gol za raliku od vecine nasih igraca.
                  Nema sta da se smejemo, kad je on ofanzivni vezni... On i treba da igra neku rolu iza napadaca, nesto kao VdV u Spursima... Jbg Kerol ce opet poceti, a Belami i Dauning na krilima, Dzerard iza Kerola... Pravo da kazem, ne znam vise ni ko treba da pocne... Januar ce biti vreme gde ce se morati dovesti dva kvalitetna igraca u napadu i na krilu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    A da gurnemo Stivija napred, makar kao nekog poluspica Znam da se smejete, ali on ima sve karakteristike koje trebaju napadacu, veoma je pametan, plus zna da da gol za raliku od vecine nasih igraca.
                    Pitanje je sta ce Keni uraditi, licno bih tako redovno igrao. Najbolje bi bilo da i on i Selvi budu u 11 jer su odlicni realizatori. Maxi mora da igra jer koliko god je slab u polju toliko ga hoce gol.

                    A ne znam sto bi se smejao kad je Stivi kod Beniteza svoje najbolje partije pruzio na poluspicu iza Toresa i nadavao se golova. Uz to, on je spica i igrao par utakmica u karijeri i to odlicno, kao i desnog beka, stopera, desno krilo, zadnjeg veznog. Samo nije bio po levoj strani.

                    Ja bi Kelija stavio na beka jer i on odlicno igra a premestio bi Glena na krilo. Ovako bi to izgledalo:

                    Reina
                    Keli, Skrtel, Ager, Enrike
                    Dzonson, Adam, Maxi
                    Dzerard, Selvi
                    Belami

                    Pa bi se valjda uterao neki.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Fresh, Nash

                      A postoji to neko ucestalo misljenje (po meni jako pogresno) da igrac sto je stariji treba ga gurati nazad a ne napred. I Stivi je igrao sve povucenije pa sam pretpostavio sam da dosta ljudi misli da vise ne moze napred, drago mi je da se slazete sa mnom

                      Mora se resiti ova neefikasnost, ja ne pamtim kada sam bio siguran da mozemo svakom dati gol... Mislim da je Ulije jos bio trener, doduse tada smo na postignuti gol od svakog mogli i da primimo dva zato nije bilo rezultata.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        @Fresh, Nash

                        A postoji to neko ucestalo misljenje (po meni jako pogresno) da igrac sto je stariji treba ga gurati nazad a ne napred. I Stivi je igrao sve povucenije pa sam pretpostavio sam da dosta ljudi misli da vise ne moze napred, drago mi je da se slazete sa mnom

                        Mora se resiti ova neefikasnost, ja ne pamtim kada sam bio siguran da mozemo svakom dati gol... Mislim da je Ulije jos bio trener, doduse tada smo na postignuti gol od svakog mogli i da primimo dva zato nije bilo rezultata.
                        To zavisi od igraca do igraca ali Stivi je u onih 20 minuta pokazao dosta, Keni kaze da fenomenalno izgleda na treningu, a u situaciji kakvoj smo mi nemamo bolju opciju. Verujem da moze do kraja sezone da izgura pa ako se posle dovedu krsteni igraci nek igra povucenije.

                        Poslednji put sam bio siguran da cemo svakom dati gol u sezoni 08/09 kad Dzerard igra. Bodove smo gubili bas u onim mecevima gde ga nije bilo i tu je titula otisla.
                        sigpic

                        Comment


                        • ja ne bih da prekidam raspravu, al bih se nadovezao na kaznu za suareza... cini mi se i da je protiv blekburna popizdeo, i linijskom sudiji odmahnuo rukom, usput mu pokazavsi srednji prst.. jel se to samo meni ucinilo?

                          Comment


                          • Originally posted by sule45 View Post
                            ja ne bih da prekidam raspravu, al bih se nadovezao na kaznu za suareza... cini mi se i da je protiv blekburna popizdeo, i linijskom sudiji odmahnuo rukom, usput mu pokazavsi srednji prst.. jel se to samo meni ucinilo?
                            Samo je odmahnuo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moram dupli.

                              Za 20 minuta kapiten dodatno ubrzao igru i odlicno izgledao na terenu. Zao mi je sto se nije nasao u gol sansi.



                              Placen je samo 6 miliona a najbolje je letnje pojacanje po mom misljenju uz Koatesa koji je za takodje 6 miliona strasan potez za buducnost. Video nije dugacak ali se dosta toga vidi. Jos samo malo da bude hrabriji i racionalniji u pojedinim situacijama i imamo strasnog beka. Defanzivno trenutno najbolji u ligi, nisu ga u sitacijama 1 na 1 presli vise od 5 puta(Kola su nasi presli 4 puta 1 na 1 na tom mecu).



                              Golmana imamo, odbranu imamo, sad sredina i napad u naredna dva prelazna roka.

                              Evo sad i Pardju pruza svom bivsem igracu Kerolu podrsku i smatra da mu samo treba vremena da se navikne na razlicite stilove igre i veca minutaza. Manje vise sto on veruje, veruju i Keni, Kigen, Tosak, Ras, Oldridz. Valja mi onda da ispostujem legende i dam mu jos vremena mada nisam optimista po tom pitanju. Daj boze da gresim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bih volio vidjet u petak:

                                Reina

                                Johnson Skrtel Agger Enrique

                                Adam Henderson

                                Downing Gerrard Bellamy

                                Carroll

                                "Liverpool's owners are willing to fund January additions as they look to secure Champions League football for next term and having forked out over £100m on new signings in 2011 will continue to back Dalglish next month."
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X