Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam htio neke izazovnije slike ,a i kcerkice su mu
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Veceras Henderson nastupao protiv Spanije,pristojno izdanje vidi se da ima dobar pas i dobar pregled igre a i u drugom poluvremenu je preuzeo kapitensku traku.Evo nekih slika sa utakmice:









      Ova zadnja mi je najdraza,na slici Henderson i Mata nadam se buduci saigraci i iza bosanska zastava
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Šta li će Bosanci tamo

        Inače Španija i Engleska odigrali 1:1...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Dijaspora brate

          Spanci prvi go dali rukom,Englezi dali go iz ofsajda
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ergoes-surgery

            Reina obavio operaciju i trebao bih biti spreman iduci mjesec.

            http://www.skysports.com/story/0,195...988337,00.html

            Izgleda da ce se za Adama sve zavrsiti ove sedmice a i Downing je blizu prelaska.Ne znam kolio nam je bio potreban dolazak Adama,ako ode Aqua i Poulsen onda mozda,ali ovako smo prenatrpani na ovoj poziciji i strah me da mozda Meireles ne ode jer je Inter zainteresovan za njega.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Nema ništa od Meireleša u Interu... To odmah možeš da otpišeš ;)
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Mogao bi nekim slucajem Raul da ode,jer su navodno zabrinuti za njegove ceste povrede,mada nikad on nije imao nekih velikih problema i mislim da ostaje i da su to spekulacije.Da smo popunjeni svuda to i ne bi bila velika steta ali ovako ga ne smeju pustiti bar do sledeceg leta.Hendersona ce dosta i po krilu koristiti,to je sigurno a Vodeni i Usporeni 99% idu tako da i dolaskom Adama ne bi bili pretrpani s obzirom na to da ce Selvi verovatno na pozajmicu.Dobro je sto Dauning dolazi ali mislim da cemo se uskoro opet morati pojacavati po levom krilu ali bitno je popuniti sve Benitezove i Hodzsonove rupe a sledeceg leta ce se moci izdvajati pare za pojacanja svetske klase i nece biti ovakve ludnice.
                sigpic

                Comment


                • Reports in Italy suggest Inter Milan are interested in Liverpool midfielder Raul Meireles. However, Liverpool are thought to be keen on keeping hold of the Portuguese.

                  Neko mora letiti:Gerrard,Henderson,Meireles,Aqua,Adam,Lucas, Spearing,Shelvey,Poulesen i nek odu Aqua i Polusen ostaju i Gerrard,Henderson,Meireles,Lucas,Adam a to je previse dobrih igraca za 2 ili maksimalno 3 pozicije u timu.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Mogli bi Spiru opusteno da prodaju,mislim da za njega ipak nema mesta ali opet nam Adam ne treba i nek se fokusiraju na levog beka i levo krilo gde smo najkriticniji pa kad se to odradi onda treba rezervni stoper i rezervni spic a veznjak ne znam sta ce nam al Adam ako dodje bi trebalo da ima prednost u odnosu na Lukasa i Spiringa tako da to i ne bi bilo tako lose.Hendo ce verovatno na krilo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Problem je sto su Spearing i Lucas tek produzili ugovore i siguran sam skoro 100% da njih dvojica ostaju jos najmanje god dana.

                      Po meni treba se fokusirati na lijevog beka,dva krila,napadaca za klupe i jednog stopera poput Danna npr.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Problem je sto su Spearing i Lucas tek produzili ugovore i siguran sam skoro 100% da njih dvojica ostaju jos najmanje god dana.

                        Po meni treba se fokusirati na lijevog beka,dva krila,napadaca za klupe i jednog stopera poput Danna npr.
                        A jbg,odavno smo to ustanovili ali ovi ocigledno imaju neke druge planove.I treba ih dovoditi bas ovim redom koji si naveo.Al verujem ipak da ce to da se odradi kako valja i bolje je da smo negde i pretrpani nego da Keni jedva skupi 18 igraca za utakmicu od kojih 5 ne sme da ubaci jer ce odmah izgubiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Adam bi trebalo da potpise do petka.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo citam Adam do kraja sedmice dolazi za 9 miliona

                            Da je Englez bio bi placen 5 puta vise

                            Liverpool se divno pojaca , sretno vam u iducoj sezoni momci
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...n-england-draw

                              Henderson opet odigrao svih devedeset minuta veceras za Englesku.



                              I evo kako ce izgleda izgledati treci dres,meni isti skoro kao Marseille ali mi se svidja.

                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Od kada je decko dosao u Liverpool, mrka kapa, ne vidi se jadan.

                                To ti je kada Joe Cole navija za jedan tim, nista od njih.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X