Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    http://www.elfvoetbal.nl/nieuws/1560...-en-vertonghen

    Stranica grupe navijaca Ajax-a navodi da Liverpool daje 45 miliona eura za dvojac Eriksen-Vertonghen.

    Ne znam koliko nam Verthongen treba ali Eriksen bi nam legao ko budali samar.
    Jel ti mislis da Skrtel stvarno moze u kontinuitetu da igra ovako?

    Treba tu jos jedan stoper a Vertongen u tandemu sa Agerom koji je isti tip stopera bi odmah izgledali kao da 100 godina igraju.

    Kris je talenat nad talentima. On, Hazard ili Gece kad bi dosli niko srecniji od mene.

    Jedino sto je fora sto Eriksen nije preterano dobar finisher i to je segment igre na kom mora da radi ali svakako da bi mnogo doprineo vec dobroj igri i dobrom kretanju bez lopte, to bi samo jos bolje izgledalo.

    Vertongena bih uzeo ali ne sada nego na leto a sad tandem Eriksen-Podolski ili neka druga dva igraca tog tipa ali ne verujem bas nesto u te price. De Jong mi je nekako i najrealnija opcija za januar. A na leto cemo videti.

    Jelavic ni u ludilu.
    sigpic

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-listen-live-2

      Idealan sastav,jos da je Bellamy umjesto Maxi-a sve bi bilo odlicno.Evo sanse i Carrollu da se pokaze,ja i dalje vjerujem u njega.

      Stevie na klupi
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Je l' se to Carroll osisao?
        Mozda ce sada poceti i golove davati.



        EDIT: Ipak se nije osisao.
        Last edited by Black Mamba 24; 26-12-11, 15:39.
        sigpic

        Comment


        • Ajde izjasnjavajte se ko je za to da obrisem temu dok svi ne dobijemo slom zivaca.
          sigpic

          Comment


          • Kakva odbrana golmana Blekburna u poslednjim sekundama utakmice! Prosto neverovatno!

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Kakva odbrana golmana Blekburna u poslednjim sekundama utakmice! Prosto neverovatno!
              Nije do njega nego Kerol ne zna da sutne.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ajde izjasnjavajte se ko je za to da obrisem temu dok svi ne dobijemo slom zivaca.
                Jel ti to ozbiljno Nash ?? Nismo jos dotle stigli, zapazi situaciju da smo dobili Wigan i danas Blekburn bili bi ispred Celsija... Ali to je sta bi bilo kad bi bilo..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Jel ti to ozbiljno Nash ?? Nismo jos dotle stigli, zapazi situaciju da smo dobili Wigan i danas Blekburn bili bi ispred Celsija... Ali to je sta bi bilo kad bi bilo..
                  Pa i da smo dobili Stouk i Vest Hem i Hal 08/09 bili bi sampioni, jbg ne moze tako i nema opravdanja.

                  Ajde izjasnjavaj se i ti i ostali, mogu i navijaci drugih timova. Ja sam da se obrise i ponovo otvori ako zasluze da se o njima pise.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ne znam koliko je do Kerola, mislim da u onoj situaciji nije mogao bolje da odreaguje...jos pritom je sutirao nogom sto mu je slabija strana!

                    A sto se brisanja teme tice... Bilo bi glupo, mislim ajde onda brisi temu Crvene Zvezde, ako uopste postoji na forumu posto ne svracam u taj deo foruma... Mada mozes i Partizanovu s obzirom da su otpustili Krstajica, da bi mafija mogla i dalje da hara...

                    Comment


                    • Ja bih iskreno da obrises temu Mancester Sitija, ako vec mogu da se pitam .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ja bih iskreno da obrises temu Mancester Sitija, ako vec mogu da se pitam .
                        Ma dobro to cu lako, pitam ljude za misljenje za ovu.

                        Evo sad igraci seru po twitteru kako ce sigurno davati vise golova i da ce to doci na svoje. Pa rekli ste to i posle Norvica, Svonsija, Sitija, Junajteda, Fulama mamu vam j...m dokle prazne price!
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakvo brisanje teme ne budalite!

                          Zbog ovoga i nisam zelio da Kenny postane trener,toliko je zaduzio klub a vec su pocela pljuvanja po njemu,makar je zasluzio da odredi cijelu sezonu sa ekipom pa da se na kraju sezone razmatra njegova pozicija.Ako ko voli ovaj klub i ako ga je ko zaduzio to je KING KENNY.

                          I ja sam se danas iznervirao,htio sam baciti TV kroz prozor i najradije bi poceo gledat badminton,ali uvijek cu biti uz ovaj klub pa makar ispali i u petu ligu.To sto su neki ocekivali titulu to je druga stvar,vec 3 godine smo u velikom padu,a sada smo i da Arsenal sutra pobjedi na 4 boda od Lige Prvaka.Ne igramo dobro,pogrijesili su Kenny i Commoli sa nekim transferima,ali tu je sve vise mladih igraca i pokusava se nesto napokon ovaj klub daje znake zivota,zna se na sta smo licili dok je Roy vodio ekipu.Ne znam sta je za vas kiks,ali ja jedino nisam ocekivao da ce Tottenham biti ispred nas a ovo ostalo je sve ocekivano.Bilo je i gorih trenutaka od ovih pa se Liverpool izvlacio.Ko navija za ovaj klub jer ocekuje samo pobjede pogrijesio je.Ima brate mili Real,Barcelona,City,United oni pobjedjuju redovno pa ko hoce nek krene za njih navijati.Zato:

                          LONG LIVE KENNY!

                          YNWA
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Kakvo brisanje teme ne budalite!

                            Zbog ovoga i nisam zelio da Kenny postane trener,toliko je zaduzio klub a vec su pocela pljuvanja po njemu,makar je zasluzio da odredi cijelu sezonu sa ekipom pa da se na kraju sezone razmatra njegova pozicija.Ako ko voli ovaj klub i ako ga je ko zaduzio to je KING KENNY.

                            I ja sam se danas iznervirao,htio sam baciti TV kroz prozor i najradije bi poceo gledat badminton,ali uvijek cu biti uz ovaj klub pa makar ispali i u petu ligu.To sto su neki ocekivali titulu to je druga stvar,vec 3 godine smo u velikom padu,a sada smo i da Arsenal sutra pobjedi na 4 boda od Lige Prvaka.Ne igramo dobro,pogrijesili su Kenny i Commoli sa nekim transferima,ali tu je sve vise mladih igraca i pokusava se nesto napokon ovaj klub daje znake zivota,zna se na sta smo licili dok je Roy vodio ekipu.Ne znam sta je za vas kiks,ali ja jedino nisam ocekivao da ce Tottenham biti ispred nas a ovo ostalo je sve ocekivano.Bilo je i gorih trenutaka od ovih pa se Liverpool izvlacio.Ko navija za ovaj klub jer ocekuje samo pobjede pogrijesio je.Ima brate mili Real,Barcelona,City,United oni pobjedjuju redovno pa ko hoce nek krene za njih navijati.Zato:

                            LONG LIVE KENNY!

                            YNWA
                            Niko nije veci Scouser od mene niti bolje poznaje samu istoriju kluba, od 5. godine sam prosto programiran da volim crveno ali ove greske koje Keni pravi su nemoguce. U temi PL sam naveo i koje su i necu da se ponavljam sad ali mora da promeni nesto u narednih par utakmica ili da ide. Jedino sto moze da nas spasi i sto nas je uvek spasavalo jeste Dzerard ali pitanje je za koliko on moze da se vrati na svoj nivo. Suarez igra jos 1 mec i nema ga 8, a kakva je FA mozda mu poveca sto se zalio i gde smo onda nigde. Potroseno je 100 miliona da bismo bili 6.

                            Ne ocekujem samo pobede ali protiv Blekburna, Vigana i tih normalno da cu da ocekujem jer imamo trofeja duplo vise od svih njih zajedno i duplo bolji tim od svih njih zajedno.

                            Kad neko baci kuci 12 bodova za polusezonu onda je idiot.
                            sigpic

                            Comment


                            • Prije pola godine za sviju je Kenny bio Bog,a sad odjednom ne valja,valjda covjek za pola godine zaboravio radit svoj posao.Lako je biti general poslije bitke,svi ste od prvog do zadnjeg hvalili Carrolla i Downinga pa i ja a sad ih pljujete ko najvece debile i govorite kako je pogrijesio,sto prije pola godine niste rekli da je pogrijesio.Treba uz klub biti kada je i na vrhu i na dnu,ne moze se preko noci postati prvak Engleske ili uci medju 4.Svi veliki menadzeri ovde a ne vidim da je neko vodio i tim iz ulice.Samo volio bih da Kenny ode pa nek se snalazi ko zna,preuzeo je klub kad je bio na samom dnu i nesto uradio od njeg,a sad se pljuje po njemu.Ko bi ovde blatio Gerrarda kad bi poceo igrat lose,ne bi niko,a Kenny nije nista manja legenda od Stevie-a.Dajem ruku da i Carragher i Gerrard ne bi voljeli da se Kenny smjeni,ali kad vam je zelja Carlo i ostali menadzeri nek dodju pa cemo vidjet sta ce uraditi.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Prije pola godine za sviju je Kenny bio Bog,a sad odjednom ne valja,valjda covjek za pola godine zaboravio radit svoj posao.Lako je biti general poslije bitke,svi ste od prvog do zadnjeg hvalili Carrolla i Downinga pa i ja a sad ih pljujete ko najvece debile i govorite kako je pogrijesio,sto prije pola godine niste rekli da je pogrijesio.Treba uz klub biti kada je i na vrhu i na dnu,ne moze se preko noci postati prvak Engleske ili uci medju 4.Svi veliki menadzeri ovde a ne vidim da je neko vodio i tim iz ulice.Samo volio bih da Kenny ode pa nek se snalazi ko zna,preuzeo je klub kad je bio na samom dnu i nesto uradio od njeg,a sad se pljuje po njemu.Ko bi ovde blatio Gerrarda kad bi poceo igrat lose,ne bi niko,a Kenny nije nista manja legenda od Stevie-a.Dajem ruku da i Carragher i Gerrard ne bi voljeli da se Kenny smjeni,ali kad vam je zelja Carlo i ostali menadzeri nek dodju pa cemo vidjet sta ce uraditi.
                                Keni ove sezone ima milion gresaka, od koje su neke stvarno nedopustive.

                                Normalno da ga nisam tad pljuvao kad znam ko je i sta je i kad ga i dalje obozavam ali treba da ide, to se jasno vidi jer tonemo sve dublje i dublje. Ko je posle one polusezone kad je sa onim raspadom tukao koga je stigao mogao da pomisli da ce da bruka klub iz meca u mec u narednoj. Njemu hvala za sve ali potrebne su nam promene.

                                Kerol i Dauning su igrali odlicno dok nisu dosli ovamo zato treba i da idu. Igraju bez trunke zelje sto je osnovno a i ne pokazuju kvalitet. Liverpul je previse veliki da trpi bilo koga dok ga upropastava.

                                Uz klub sam i zelim mu da bude najbolji na svetu ali da bi do toga doslo i da bi bilo bar nekog pomaka potrebne su promene u svim kadrovima osim gazde, on ima para i njega ne treba menjati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X