Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se setim kako su ljudi pljuvali po Lucas-u a danas je jedan od glavnih igraca...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Kad se setim kako su ljudi pljuvali po Lucas-u a danas je jedan od glavnih igraca...
      Pa logicno je da ga pljujes kad ne valja i kritikujes kad igra dobro.

      Lucas Leiva - From zero to hero!
      sigpic

      Comment


      • Pa dobro, jedno je kritikovati a drugo reci da nema sta da trazi u Liverpool-u... A takvih komentara je bilo u svakom slucaju.

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Pa dobro, jedno je kritikovati a drugo reci da nema sta da trazi u Liverpool-u... A takvih komentara je bilo u svakom slucaju.
          Tako je i igrao, ne znam sta ti sad smeta i sto te zanima Liverpul odjednom.

          Lepo sam ti napisao - from zero to hero.
          sigpic

          Comment


          • Ko je rekao da mi ista smeta... Izvini nisam znao da je ova tema zabranjena sa ostale clanove foruma...

            Comment


            • Opasno nas povezuju sa Gastonom Ramirezom.... Gazzeta izjavljuje da vodimo u trci da ga potpisemo za 15m... Mlad je momak, ali nesumnjivo talentovan, ali nisam ga mnogo gledao pa nmg bas da sudim... Nash, sta ti mislis o ovom momku ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sutra ako pobjedimo izjednacit cemo klupski rekord po broju uzastopnih pobjeda u gostima u svim natjecanjima.

                Brighton 2-1,Everton 2-0,Stoke 2-1,WBA 2-0,Chelsea 2-1,Chelsea 2-0 to je zadnjih 6 gostovanja.

                Izgleda da se Gerrard vraca tek oko Bozica i Kenny je izjavio da najverovatnije nece nikog kupovati u januaru da zamjeni Lucasa.

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-oldham-in-cup

                U FA Cupu igramo kuci protiv Southenda ili Oldhama.
                Last edited by Joe Cole 10; 04-12-11, 15:04.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Kad nema Nash-a nema ko da spamuje temu...
                  Vcrs protiv Fulama mora oprezno, definitivno znaju ljudi da igraju, na kraju krajeva, iscupali su bod Sitiju i Arsenalu na gotovanju, tako ce biti mnogo zajebano.... Prosle sezone na Krejven Kotidzu dobili smo 5-2, Maxi dao het-trik, tako da videcemo kako ce sad to izgledati, sigurno mnogo teze nego tada... Pravo je pitanje oce li Keni poceti sa Suarezom i Kerolom, ili ce opet Kerol biti na klupi... Bilo bi dobro da Dauning i Belami pocnu na krilima, i vezni red ce biti zanimljiv bez Lukasa, Adam ce biti tu naravno... E sad, Spiring ili Selvi ??? Sve u svemu ove utakmice moramo dobijati ako ocemo da budemo 4. na kraju sezone... Nadam se pobedi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pa odigrajte kao i protiv nas. Zatvorite se i na kontre, a Fulham ce vec nekako pogrijesiti i eto ga. ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Pa odigrajte kao i protiv nas. Zatvorite se i na kontre, a Fulham ce vec nekako pogrijesiti i eto ga. ;)
                      A ne Mumi, to je bila specijalna Kenijeva taktika samo za Celsi...
                      Pre svega u defanzivi moramo flaster na Zamoru, najopasniji igrac njihov, i paziti na Dempsija i Dembelea, Ruiz ne igra kao u Twenteu pa ne predstavlja veliku pretnju sada, a ostali su manje-vise bezopasni.. Ovu tekmu ce obeleziti prvi Riseov nastup za Fulam protiv svog bivseg kluba...
                      Moj utisak je da oni ne napadaju puno, te stoga mi kao neki favoriti se ne moramo nabiti u bunker i cekati gresku.. Napadacki od pocetka, damo dva gola i onda drzimo umeren tempo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Mozda bude tesko zabiti 2 gola, a oni su na svom terenu uvijek silno motivisani. Mislim da bi i minimalna pobjeda bila vrh, ali velike su sanse da Fulham da makar 1 gol, ali na vama je da odradite posao. City, Tottenham i Arsenal su utakmice u kojima su pokazali da su nezgodni. Ali opet, vi cete to vec nekako dobiti, jer su igraci puni samopouzdanja nakon ovih rezultat iz derbija.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ja bih volio ovako veceras:

                          Reina

                          Johnson Skrtel Agger Enrique

                          Downing Henderson Adam Bellamy

                          Suarez Carroll

                          Ali mislim da ce veceras poceti Maxi i Kuyt a Carroll i mozda Bellamy na klupu.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Ja bih volio ovako veceras:

                            Reina

                            Johnson Skrtel Agger Enrique

                            Downing Henderson Adam Bellamy

                            Suarez Carroll

                            Ali mislim da ce veceras poceti Maxi i Kuyt a Carroll i mozda Bellamy na klupu.
                            Bio si blizu, umesto Downinga Spearing, 5 slova razlike Hajde bre, vreme je za pobede. Nadam se da cemo odigrati kao protiv Citya. Onda nema spasa Fulhamu.

                            Cim nema Nasha, ova tema je prilicno neaktivna...

                            Edit: Steta, vec sam je video u golu.
                            Last edited by Nebojsa; 05-12-11, 20:29.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment




                            • 12 - Liverpool have hit the woodwork more often than any team this term in the PL & no player has hit it more than S.Downing (3)

                              Mislim da se danas donosi odluka o suspenziji Suareza.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Koliko znam danas se donosi za ovaj srednji prst a u ponedeljak je saslusanje u vezi sa Evrom. To ce verovatno da oduze sasvim moguce da nista od toga nece ni biti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X