Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skup mnogo Benteke,ne vredi on te pare.Do 25 miliona preko toga ne.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jedna od predloženih formacija , bogami ovo moćno izgleda

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Sean O'Drisscol i Lijnders oficijelno promovisani u trenere prvog tima, O'Drisscol je kako je vec receno, zamena za Pascoea, dok ce Lijnders zauzeti novooformiranu poziciju u trenerskom timu i bice zaduzen za nadglededanja razvoja samog tima kroz sezonu, koja ce uglavnom obuhvatati mladje igrace.

        Firmino prosao lekarski, i pridruzice se timu 20. jula.

        A evo kako teku radovi na Anfieldu, stravicno brzo moram priznati.

        Spoiler




        Attached Files
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment






        • Stigla masina.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Izasle slike tima, igraca i trenera koji se spremaju za tour za ovu sezonu, i malo je reci da Markec izgleda kao da su ga drzali u podrumu 2 meseca...

            Spoiler


            ...bez hrane i vode.


            http://thebibtheorists.com/2015/07/0...-squad-photos/
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne bi me cudilo, da ostane Sterling. A da se odustane od dovodjenja napadaca.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pa sigurno je da ide na tour sa ekipom, nije bilo nikakvih problema sa te strane, dosta "tise" ovo izgleda nego pretprosle sezone sa Suarezom koji je bio odsecen od ekipe u jednom momentu. Nema za sada ni naznaka da ce City povecati ponudu (mada ima vremena), niti naznaka da je ovaj vidno nezadovoljan, cak suprotno.

                Jos jednom treba istaci da je za sve ovo kriv amaterski agent.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Bas zato i kazem, nesto mi ne izgleda kao da ce Siti da plati 50m. A vise nema nikakve price o tome, tako da mi izgleda kao da ce biti tu i sledece sezone. Sto bi bilo dobro i za njega i za Liverpul, sada vise nece imati sigurno mesto u 11. Pa ce morati malo vise da radi i da se dokazuje, ja bih prvi najvise voleo da se uvali nekome za 50m, ali daleko od toga da on nije ogroman potencijal(tako da i nije uvaljivanje, vec pojacanje za direktnog rivala). A bio bih najsrecniji kada bi se potpisao novi ugovor sa njim.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kako nema prica kada sam citao otprilike pre dva dana kako Siti sprema ponudu oko 50m.

                    Comment


                    • Razmisljaju se oni dosta, jer su prve dve ponude poslate u roku od 4 dana. Postoji prica da su hteli da posalju i trecu, ali je vlasnik sankcionisao ponudu, i od tada ni traga ni glasa, i samo uglavnom prica, kako se City "priprema" za trecu ponudu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nisam cuo neke proverene informacije, a i to kad kazes spremaju, je malo neozbiljno od strane tih koji su to objavljivali. To moze da ostane na spremanju, a i Siti se sada povezuje sa minimum 10 igraca u ovom trenutku. Nekako mi se cini, da su odustali od njega, jer da su spremni da plate ovo sto se trazi uradili bi to jos onomad. Plus ovo sto je otisao na turneju sa ekipom, mi mirise na to da nece ici nigde.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kakav smrad mali, jos uvijek ne mogu da vjerujem da je takav. Pa ovaj klub mu je dao ogromnu sansu i realno rijetko gdje bi takvu sansu dobio.

                            Comment


                            • Moze se i bez njega na tur, samo sto mi lici ovo na agentovo maslo. I samo me zanima sta misli u svojoj glavi, i sta ce biti sa njim ako Siti ne bude spreman da plati 50m. Presedece dobar deo sezone na klupi.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Videcemo do nedelje sta ce biti, kada i krecu na turneju i pripreme.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X