Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma meni je sve super, kada vidim kako Kerol igra... Pogotovo njegova pas igra mi se svidja, jos samo het-trik da da i bice to onaj stari Kerol...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Sigurna pobeda danas, uz dobru igru. Odbrana odlicno odradila posao. Vreme je da se Karager preseli na klupu, jer Skrtel i Ager zajedno deluju mnogo sigurnije. Suarez jeste previse sebican i to me najvise nervira, al nad njim je nacinjen penal i asistirao je kod drugog gola, tako da se ne moze reci da je lose odigrao. Izgleda da smo svi srecniji zbog gola Kerola nego zbog pobede Henderson solidan danas, Dauning opet katastrofa i opet igrao 90.min! Povratkom Dzonsona se mnogo dobilo na prodornosti po desnoj strani, sto nam je izuzetno falilo od pocetka sezone.

      Ide ovo na bolje, prisli smo Celziju na bod, jos kad bi Totinhem kiksnuo sutra onda bi se bas zakuvalo

      Comment


      • Originally posted by lenjivac View Post
        Ide ovo na bolje, prisli smo Celziju na bod, jos kad bi Totinhem kiksnuo sutra onda bi se bas zakuvalo
        Ako oni kiksnu sutra to moze samo da bude cudo, QPR igra ocajno, sa 2 igraca vise nisu u stanju da stvore jednu normalnu akciju, Totenhem ce da im strpa 4 komada minimum...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Ako oni kiksnu sutra to moze samo da bude cudo, QPR igra ocajno, sa 2 igraca vise nisu u stanju da stvore jednu normalnu akciju, Totenhem ce da im strpa 4 komada minimum...
          U sustini QPR jeste ekipa za punjenje (pukli od Fulama 6:0, od Boltona 4:0) tako da je vrlo moguce da ce popiti 4 komada. Al ja cu ipak da se uzdam u cudo 'bem li ga, mora i taj Totinhem jednom kiksnuti

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            U sustini QPR jeste ekipa za punjenje (pukli od Fulama 6:0, od Boltona 4:0) tako da je vrlo moguce da ce popiti 4 komada. Al ja cu ipak da se uzdam u cudo 'bem li ga, mora i taj Totinhem jednom kiksnuti
            Moze ako popiju dva crvena kartona ko Celsi, onda mozemo da se nadamo da ga QPR utrpa nekako...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne verujem da ce Totenhem danas da puni a ni da kiksa, ocekujem nekih 2:0. A onda njima dolaze oni cija igra im najmanje odgovara, Fulam, Vila i VBA pa bi tu vrlo lako mogli dosta bodova da izgube ali to ne treba da nas zanima vec iskljucivo mi, jebo ostale.
              sigpic

              Comment


              • previše priče o tottenhamu u threadu Liverpoola!!!

                Comment




                • Nadam se da ce ga ove povrede vise zaobici,mnogo mi je zao kad ga vidim ovako.
                  Last edited by Joe Cole 10; 30-10-11, 23:00.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • It doesn't rain but it pours!!

                    Comment


                    • Mirror nikad nije bio preterano pouzdan a i slika mi je cudna. Kraj oktobra a on usred Engleske bez jakne u bermudama i suncan dan, sve se zeleni iza. Cekam ipak potvrdu Kenija sutra ili prekosutra.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobro si to primetio Nash, kako moze biti covek u bermudama, a kraj oktobra u Engleskoj, a kao suncan dan... Mirror je ako ne i najgori list posle Sun-a u UK... Sve meni ovo smrdi na photo shop...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://www.premierleague.com/page/He...500063,00.html

                          Nadam se da ste upravu,ali evo izaslo je i na stranici lige da bi mogao odsutovati oko mjesec dana i da je vidjen kako izlazi iz bolnice sa gipsom.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pa s obzirom da je pisalo da ce biti 2 meseca, ne bi to ni bilo tako strasno + sto ima 2 nedelje pauze ali bi opet propustio Celsi i Siti u tom slucaju, mozda bi se u kupu vratio sa klupe. Nadam se da ce biti kraj posle ove, dosta je vise bilo.

                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo....html?ITO=1490
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...tter-than-luis

                            Keni hvali Endija a Endi Luisa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ponekad previše razmišljate... ;)
                              Prvo, nosi duks gore, a drugo ovaj pored njega je u farmerkama i jakni.
                              Treće u Engleskoj su nenormalno visoke temperature za ovo doba godine i sunce...

                              Na žalost... izgleda da jeste povređen.

                              Comment


                              • Povredjen Stivi, za sad samo rekli da ne igra protiv Svonsija i za reprezentaciju, bice informacija uskoro za dalje.

                                Robinson potpisao novi, prvi profesionalni ugovor. Nek je sa srecom majstore, nastavi ovako da napredujes i da budes veliki igrac jednog dana!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X